Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Haze

HEX-EN PURE

Polecane posty

HEXEN PURE

POCHODZENIE

rchem

WYGLĄD

lepiący się , biały puder o specyficznym zapachu

METODA PODANIA

sniff

TOLERANCJA

brak

DAWKOWANIE

wiecej info w opisie

uczuleniówka : 10-15 mg 

słabo 30-40 mg

średnio : 50-75 mg

mocno : 80mg +

OPIS

Nowy produkt V , brak informacji jakie działanie dawki ze względu na to , że dużo krążyło Hexów , które  nie działały nawet przy dużych dawkach 

a  były i takie , które wywalały w kosmos po 30 mg , więc obchodziłem się z nim tak , jakby był bardzo mocny

uczuleniówka - 15 mg efekt odczuwalny jak po wypiciu kawy/energy drinka 

SHOW TIME

z trudem i cierpieniem zapodane 50 mg sniffem , jak dla mnie lepiej sniffować już klefa :E - piecze , leci w gardło , spływ bez picia masakryczny

Pierwsze wrażenie kozackie , mega przyjemny stan , zacząłem rozmowę z ziomalem , do głowy wlatywały mi dziwne pokur*** pomysły :E 

na stole leżał zeszyt zacząłem tam rysować swój plan , sprawdzając co chwila jakieś dziwne informacje w internecie , żeby go udoskonalać 

czas  upływał mega szybko , nie robiłem nic szczególnego bo tak byłem wciągnięty w wymyślanie nowych / udoskonalanie / zmienianie starych pomysłów , przy tym 

rozważając i słuchając co o nich myśli .

W sumie ciężko mi powiedzieć coś więcej na temat działania , ale jest kozacki .

Efekt ten utrzymywał się jakieś 60 - 75 min , przy czym po około 45-50 min słabniał 

ZJAZD

po 50 mg , był prawie nie zauważalny 

powiedział bym bardziej , że brakowału mi fazy , lekko mnie zmuliło , średnio chciało mi się cokolwiek robić

PODSUMOWANIE

jak dla mnie najlepszy dotąd HEX , jaki jadłem przy czym nie jadłem ich dużo

+ ekonomia

+ cena

+  pobudzenie

+ chęć do gadki

+ "uczucie , że się żyje"

- aplikacja 

tak mi skurwiel dał po nosie , przez ten zlepiony puder sniff jak i spływ był straszny , ale warty efektu

OCENA 

9,5/10

Nie zachęcam do testowania tej substancji na sobie samym zwłaszcza , że o tym sorcie nie ma za dużo info

Jeśli już bierzesz się za testy rób to z głową i nie sugeruj się moim dawkowaniem to , że tak działa na mnie nie znaczy , że tak samo zadziała na ciebie .

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Zaloguj się, aby obserwować