Skocz do zawartości
Nancy

3cmc Classic

Polecane posty

wsumie co sie dziwic chlopak czeka na 10 dobrej 3 a dostaje jakies brazowe gowno. Nerwy sa bo jest przypał. a co do opini innych pewnie ze ta 3 juz nie ma tego jebniecia mi tez szczurki narzekaja.

na szczecie mam teraz dostep do super 3 z czech wiec jestem spokojny :) a szczury sa prze zadwolone z aktywnosci :)

1 godzinę temu, mxobanita napisał:

wsumie co sie dziwic chlopak czeka na 10 dobrej 3 a dostaje jakies brazowe gowno. Nerwy sa bo jest przypał. a co do opini innych pewnie ze ta 3 juz nie ma tego jebniecia mi tez szczurki narzekaja.

na szczecie mam teraz dostep do super 3 z czech wiec jestem spokojny :) a szczury sa prze zadwolone z aktywnosci :)

po raz drugi prosze cie abys podal 4 znaki maila do weryfikacji czy u nas kupowales bo nie wydaje mi sie tymbardziej ze nie podajesz tych znakow :) wiec z laski swojej nie klam publicznie

Sprawa byla prosta, udowodnij ze kupiles cos teraz od sklepu. Ty wolisz robic gownoburze a banowany byles juz keidys za wciskanie na forum swojgo tematu ^^

tak wiec dajesz dowod ze zrobiles zakupy teraz jak cie sklep prosi nawet na PW albo posty leca do kasacji gdyz nie zawieraja zadnych info na temat aktualnej sytuacji.

widze ze stary wyjadacz wolf chociaz wali prosto z mostu prawde

pozdro byku trzymaj sie !

3 godziny temu, NoMercy napisał:
3 godziny temu, NoMercy napisał:

Sprawa byla prosta, udowodnij ze kupiles cos teraz od sklepu. Ty wolisz robic gownoburze a banowany byles juz keidys za wciskanie na forum swojgo tematu ^^

tak wiec dajesz dowod ze zrobiles zakupy teraz jak cie sklep prosi nawet na PW albo posty leca do kasacji gdyz nie zawieraja zadnych info na temat aktualnej sytuacji.

ale jaka gownoburze zaczelo sie od tego ze powiedzialem ze pedal temat jest. kiedys jak vendor twierdzil ze temat jest the best nawet nie musial odpisywac i tutaj sie wybraniac. bo widzial ze temat jest okej i kazdy o tym wie. a tutaj jest troche inaczej ale poczekajmy spokojnie :)

10 godzin temu, Wolf napisał:

ta a w mejlu tylko wyzwiska ze jestem idiota przecpanym i mam sie leczyc ze on sie z frajerem co 20g zamawia nie bedzie sie meczyl O TO WASZ WIELKI SYNTETYCZNY POKAZAL KLASE :)

Po pierwsze zamowiles 10g, po drugie nikt od frajerow nie wyzywal. Bylo powiedziane ze jestes przecpany owszem bo nie umiesz prostej reklamacji zalatwic tylko robisz gownoburze na forum. Pomyłki się zdarzają każdemu, co tydzień mamy 1-3 pomyłki więc w całości to nie dużo ale każdy pisze do nas i załatwiamy temat. Nie załatwiamy spraw jeśli już jest po temacie bo ktoś nas oczernił. Na szczęście większość normalnych wie jaka jest prawda. Dla nas też lepiej mieć swoich sprawdzonych Klientów, którzy wiedzą jak się zachować. Czasy są takie a nie inne.

Edytowano przez Synthetics

8 godzin temu, mxobanita napisał:

widze ze stary wyjadacz wolf chociaz wali prosto z mostu prawde

pozdro byku trzymaj sie !

ale jaka gownoburze zaczelo sie od tego ze powiedzialem ze pedal temat jest. kiedys jak vendor twierdzil ze temat jest the best nawet nie musial odpisywac i tutaj sie wybraniac. bo widzial ze temat jest okej i kazdy o tym wie. a tutaj jest troche inaczej ale poczekajmy spokojnie :)

pedal temat to podaj 4 litery maila, sprawdzimy czy kupowales u nas

1 godzinę temu, Synthetics napisał:

Po pierwsze zamowiles 10g, po drugie nikt od frajerow nie wyzywal. Bylo powiedziane ze jestes przecpany owszem bo nie umiesz prostej reklamacji zalatwic tylko robisz gownoburze na forum. Pomyłki się zdarzają każdemu, co tydzień mamy 1-3 pomyłki więc w całości to nie dużo ale każdy pisze do nas i załatwiamy temat. Nie załatwiamy spraw jeśli już jest po temacie bo ktoś nas oczernił. Na szczęście większość normalnych wie jaka jest prawda. Dla nas też lepiej mieć swoich sprawdzonych Klientów, którzy wiedzą jak się zachować. Czasy są takie a nie inne.

tak tak tobie to te magiczne pomylki sie zdarzaja nonstoper  najlepsze jest to jaki czysciutki sie starasz tutaj byc i zajebisty hahaha ojojoj zeby tylko zla opinia nie zaszkodziła mojemu zajebistemu sklepikowi i zeby wszystko dalej schodzilo z nie skazitelna opinia hahaha 

ale zaraz zaraz ? jaka reklamacja przdciez jak moglem dostac ten sort PRZECIEZ TY GO NAWET NA STANIE NIE POSIADASZ KRASNOLUDKI GO TSM WSADZILY A JA JESTEM PRZECPANY I MAM ZWIDY !

ŻAŁOSNE !!!!! 

10G CMC

25G 3MMC

bylo zamawiane 

nie bede tutaj juz skrinow wstawial bo mi sie niechce juz z toba czlowieku uzerac oby ci sie ten teatrzyk szybciutko skonczył :)

Edytowano przez Wolf

Twoje 10g classic jest mniej niż 1% w skali całości. Naprawdę myślisz, że ktoś to zrobił specjalnie? :) Dajmy spokój, powtarzam wystarczyło napisać do nas i sprawę wyjaśnić, tymbardziej, że nie zamawiałeś pierwszy raz więc byłem mega zdziwiony, że znany nam Klient tak się zachowuje i zamiast napisać do nas z prośbą o wymianę to robi gównoburzę. A co do tego co dostałeś to nie jest to odpad tylko prawilne 3cmc orange aktywny sort. Czy też nie? :)

prawilne to jest twoje walenie w chuja czyz nie ? 1% tu 2% tam i sie uzbiera jeszcze ta polityka zjebana napisales posta to teraz wypierdalaj tracisz mozliwosc do czego kolwiek te twoje prawilne orandze jebia tak ze jedyne co po tym smrodzie moze byc to wymioty daj adres to ci to gowno odesle a ty oddaj mi kase za to 10g bo ja tego napewno nie zamawialem a tym bardziej nie bede testowal  widac kto ma przecpane lby jak czyta classic widz orange haha

a tutaj zart okolicznosciowy : co robi syntetyczny zanim pusci ci pake;

69470873_1187526341450280_9186679796237598720_n.jpg

kreci kolem fortuny 

Edytowano przez Wolf

Taka polityke ma kazdy Vendor normalny. Inaczej to jaki w tym sens? Jest pomylka to jebiesz nas publicznie a potem przychodzisz z placzem o wymiane? Nie mamy juz czasu zajmowac sie twoja sprawa. Powodzenia zycze gdzie indziej

Dzieki tobie inni sie dowiedza ze lepiej pisac do nas niz zalic sie publicznie ze jego 10g 3cmc jest pomaranczowe a nie zolte :)

Edytowano przez Synthetics

Hehe, rozwiewam wszystkie wyżej wątpliwości :D jest tak jak było czyli wyjebiscie miło :D

kopie jak kopało a pomyłki się każdemu zdarzaja, dlatego cierpliwość i komunikacja jest przydatna :D 

prawdziwa trójeczka

mniam mniam :D 

Edytowano przez MakaveliKiLLuminati

Wtrącając się w Waszą kłótnię, wypowiem się w temacie.
*********** odebrane w ilości 20 3cmc. około 10 kamienie i trochę pyłu (max 1g). Kamienie mlecznie, prawie przezroczyste, twarde. Co do jakości to musicie zaczekać do wieczora.

zamowie  dla beki 20g ciekawe co dojdzie 

a tak na powarznie to napisalem do synta i sie z nim pogodzilem troche lecialem z wóda i troche slabo sie zachowalem.... zamiast zalatwiac sobie prywatnie sprawe ja robie tutaj gnuj jakis nie potrzebny i mam wszystko w dupie....

leci nowe zam na classica  dam  fotki i zdam relacje  docrlowego sortu

OGOLNIE PRZEPRASZAM SYNTETYCZNY I OSOBY KTORE URAZILEM SWOIMI WYPOWIEDZIAMI TUTAJ OSTATNIO :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się