Skocz do zawartości
Nancy

3cmc Classic

Polecane posty

Mialem okazję przetestować nowy sort więc parę słów w poniższej recenzji

Substancja: 3- CMC Clasic 

Wygląd:  5g doleciało w ładnych niemalże przezroczystych kryształach, sort suchutki, twardy, pięknie strzela pod karta a kreślenie linii przychodziło z łatwością. 

Działanie: aplikacja donosowa typowa dla cmckow czyli dość bolesna ale nic nadzwyczajnego. Zapach i smak na zasadzie "dobrej" chemii czyli kojarzący się z dobrymi sortami. Wejscie szybkie i z efektem "małego" WOW co przy mojej tolerce która określam raczej jako wysoka nie trafia się zbyt często. Fajny dopaminowy rush, myśli klarowne, humor poprawiony, zmęczenie ustąpiło. Serotonina wyczuwalna ale nie zagrała pierwszych skrzypiec.

Zejście: testy były skromne jak na moją osobę bo dorzucane było zaledwie dwa razy i obie dorzutki poprawily pierwotny stan choć jak to bywa w przypadku cmckow dorzutki chyba idą już bardziej w stronę euforii choc to zapewna sprawa bardzo indywidualna i zależna od tego ile w sobie mamy dopaminowego gazu, wracajac do samego zejścia pojawiła się dużą chęć dorzucenia która ugasilem dwoma piwami i poszedłem spać, rano samopoczucie moze ciut gorsze ale bez jakiejś tragedii bo śniadaniu wszystko wróciło do normy, nos czysty, gardło również.

Dawkowanie: dobrane do mojej osoby sort cechujący się wysoką aktywnością i można zacząć od ciut mniejszej dawki niż nasza standardowa. Celowo nie podaje własnego dawkowania bo nie chce żeby ktoś się sugerował moim dawkowaniem. Po za tym wszystko odbyło się na oko podczas weekendowego wyjazdu.

Wnioski i ocena : dawno nie widziałem sortu o takim wyglądzie i działaniu, sort po prostu jest mega czysty, żaden miał, fiolety, piachy etc. Działa jak solidna trójka a nie czwórka udająca trójkę. 5+/6

Czas dostawy 2 dni robocze

teraz sort jest pomieszany rozne krysztaly sa tez fioletowe nie wyglada tak klarownie jak na zdjeciach ale troche klepie no wstawilbym zdjecie ale nie  moge zalaczyc pliku? ani zalaczyc przez adres url?

Edytowano przez wonrz

f1fb69b401571.jpg
b4297434f77fd.jpgczy zadowolić mnie ciężko?  raczej nie tak ciężko bo mam zerową tolerancje nie waliłem z miesiąc nic oprócz krajówki więc powinno klepać dobrze a ja zjadłem 4g* tego w 16godzin więc coś tam kopie nie powiem ale żadna to rewelacja tak jak pisali wyżej bo pewnie materiału za darmo dostali to robią reklamę :] pozdro :D

Edytowano przez wonrz

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się