Skocz do zawartości
Yalasek

Co na sen po mmc, cmc itp.

Polecane posty

Witam panowie, planuje zjeść kilka g , substancji wymienionych w tytule, a następnie iść spać po nocy, lub dniu i nocy, co polecacie kupić w aptece bez recepty i od ręki , coś co pomoże mi zasnąć, lub jeżeli nie zasnąć, to lepiej się poczuć?, abym mógł normalnie funkcjonować po nocnym ,,bajlando'' bez tego ,,łłaaa łłaaa" hehe zresztą wiecie o co mi chodzi , pozdrawiam

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Dnia 11.07.2019 o 13:58, pablo napisał:

Po tych odczynnikach idzie się normalnie spać. To nie hex czy inna alfa :E  Wystarczy wypić sobie jakieś browarki, najlepiej poprawić buchem i śpisz jak ta lala :D  Najprostsze metody są najlepsze :D

Ja również mam problem ze snem. W moim przypadku buch robi taki kocioł na bani że tym bardziej nie usnę. Może przez to, że na ogół nie pale choć sam nie wiem. 

Dnia 11.07.2019 o 18:25, NieZwyczajnieNie napisał:

Jak wspomniał @pablo, wielkich cudów nie musisz wyczyniać żeby po tych odczynnikach zasnąć.

Ale jeśli już koniecznie chcesz się czymś wspomagać, polecam Senocalm(melatonina, ekstrakt chmielu i witaminy), dostępny w PL bez recepty.

Gdy gołąb doleci wybiorę się do apteki i spróbuje. Może akurat zadziała

Dnia 11.07.2019 o 13:58, pablo napisał:

Po tych odczynnikach idzie się normalnie spać. To nie hex czy inna alfa :E  Wystarczy wypić sobie jakieś browarki, najlepiej poprawić buchem i śpisz jak ta lala :D  Najprostsze metody są najlepsze :D

Przy mocno nadwyrezonych stykach wystepuje mocny deficyt sero. Przychodzi chwilowa sero bomba a potem zostaje pobudzenie.

Najgorzej jak pacjent nie je lub malo je. Spada poziom cukru, rosnie poziom hormonow np kortyzolu i niektorych przekaznikow typu nor-adrenalina. 

Wrzuta i jeb jeszcze mocniej %-)

Dnia 11.07.2019 o 18:25, NieZwyczajnieNie napisał:

Ale jeśli już koniecznie chcesz się czymś wspomagać, polecam Senocalm(melatonina, ekstrakt chmielu i witaminy), dostępny w PL bez recepty.

Kiedys polecano po serotogenikach trazodon ale to chyba chodzilo bardziej o poprawe samopoczucia. Relatywnie bezpieczna byla hydroksyzyna.

Niektorzy polecaja 1 tabs alprazolamu- nie zadnych benzo RC. Nie chodzi o efekt nasenny a uspokojenie organizmu, zjedzenie posilku itd.

-

Trzeba sie tylko liczyc z tym, ze kazdy uspokajacz w kombinacjach ze spidami predzej czy pozniej zacznie niszczyc organizm, mózg, styki- czy jak to nazwac.

MMC nawet w dużej dawce to nie Hex. Inna stymulacja i na inną cześć układu nerwowego wchodzi. pomysł z browarkami jest ok, możesz nawet wypić  bezalkoholowe- bo tu bardziej chmiel Cie uspokoi , alkohol znów Ci podbije i za stymuluje przez dłuższą chwilę. Melatonina też ok.

Dnia 13.07.2019 o 19:28, Szyszka napisał:

Polecam zakończyć testy 3 godziny przed snem i wypić piwo

Za proste. Ew zamawiać 1gram, podzielić wszystko na 150/200/250/250 i wrzucać co jakiś czas. 

Dnia 1.09.2019 o 05:12, Muha napisał:

10mg clon i jest ok

Nie jest

Dnia 14.07.2019 o 06:41, NieZwyczajnieNie napisał:

@Safepass Czy ja serio jestem jedynym facetem który nie ma ochoty spać po osiągnięciu orgazmu? :huh:

Heh po seksie wzrasta poziom m.in prolaktyny a ta może dać poddenerwowanie.

Generalnie każdemu cpunowi radził bym raz na x miesięcy sprawdzić kondycję układu hormonalnego.

Zwłaszcza kortyzol, acth, tarczyce i ewentualnie zależności insuliny - czy nie ma hipoglikemii reaktywnej lub cukrzycy.

Każdy z tych czynników popierdoli sen a benzo tego nie wyprostują, co najwyżej zamaskują przyczyne.

A prędzej czy później każdy taki problem pójdzie w dużo poważniejsze schorzenia.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się