Jump to content

Xanax z Czech

Xiua4
 Share

Recommended Posts

Szczerze to nie wiem alee możliwe że tam jest łatwiejszy dostęp dla Polaka który pojedzie tam do apteki. Tam u nich cena (oczywiscie z receptą)  może być o wiele fajniejsza niz tu w PL. Podobno w Czechach apteczna marihuana jest sporo tansza niz tu w PL. Z psychotropami moze byc podobnie.

Edited by Abstynent_123

Albo ktoś zaczął klepać po prostu podróbki udające nasze, europejskie, by lepiej schodziły, w sytuacji gdy większość zainteresowanych wie już jak często w formie "xanax baru" opychane są inne substancje czy sama laktoza. Wyszukiwanie po słowie kluczowym 'xanax': http://wedinos.org/db/samples/search

Tłumaczyłoby to cenę lepiej niż leki z przemytu bez doliczonej marży i zwrotu kosztów przewozu. 

Edited by Chujemujedzikiewęże

podróbki odpadają, opakowania są zaplombowane + miałem już styczności z polskim xanaxem i ten się nie różni.

jak spytałem jakiegoś typa co właśnie sprzedaje powiedział mi że to jest tak proste że jakby mi powiedział to bym się udusił ze śmiechu.

Nie mam pojęcia dlaczego są osoby, które twierdzą o podrabianiu benzo. O alprze sprzedawanej na ulicy na bary w samarze się nasłuchałem fakt, bardzo popularne jest to na zachodzie i to jest faktycznie manufaktura. Czeski Xanax to inny temat. Osobiście, tzn kolega kolegi zna osobiście gościa, który jeździ do południowych sąsiadów i ma benzo jakie tylko chcesz. Alprę, klony, bromazepam, lorafen - dosłownie wszystko. W cenach tak śmiesznych jak sposób nabycia tam tego. Wiem jak działa nasza apteczna alpra, bo dostaję na nią recepty i ten czeski xanax nie różni się od tego totalnie niczym, oprócz tego, że bar ma 2mg a nie maksymalnie 1 jak u nas.

tak jak mówiłem, podróbki to sa na 0procent, z typem się znam nie opierdolił by mi fakeów, są takie same jak polskie więc nie mam wątpliwości, tylko ciekawi mnie w jaki sposób on to sprowadza, przyznał mi się że sam płaci za opakowanie 140zł 

• 2 years later...