Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

PUDZILLA

sen z dnia 3 lipca 2019 roku

Recommended Posts

ty no jest 15:54 mija z 30 i nic 0 ide coś wszamać jeszcze i herbate zrobić

16:07 fajny bodyload, miekko czuc sweterek na plecach i lekkosc, herbata z cytryną na stole i odpale papierosa +2m

relacja z wc: lekkie drgania kontorow bez zmian kolorow, cieni czy cos 

16:13 - smieszki hehe, banan na twarzy sie pojawia bodyload mija powoli, powili wchodzi przyjemnie

+3min nie nie mija, zwietczenie mięśni heheszki, dopiero połowa szluga jest wyjątkowo mocny

16:16 - porobilbym cos bo pizde zamulam na biorku i udaje hoffmana, kurwa posprzatam pokoj

16:20 - wkurwia mnie to uczucie pustki w srodku, po lizergamidach ono przyjemne za to po drugiej stronie jest ono uciąźliwe, posegregowałem paczki po lekach

po ciezkiej nocce wywietrzam pokój i swieze powietrze wprawia mnie w harminijny nastrój

muzyke bym puścił ale pisze ten zjebany raport, chociaż mam jakieś zajęcie, paradoksalny ja+4m

16:25 no mija godzinka, zero wizuali zero cevow oevow, ale jest co rozmyslac i filozofowac patrzac jak babcia klozetowa na podworko i jarajac szluga nastepnego

coś czuję, że dalsza część TR będzie bez fajerwerek, Hollywood i Arnolda Szchwarzeneggera+5m

16:36 - czacha mi dymi, gorąco w łeb chyba po tej herbacie

zwietczałe mięśnie, lipton troche bo nie tego się spodziewałem po 20mg

muzyke bym zapuscil, ale ten raport mnie przejmuje bardziej, niz drgania powietrza, w imie nauki!+6m

16:45- mamo problem jest tam gdzie go widzisz, wiec nie ma sensu zebym znowu te ciuchy w szafce ukladal, skoro wiem co gdzie jest

zgacha

parcie na szlugi wieksze niz po alkoholu, benzo czy tym wspaniałym duecie, wyrwałem caly sprzet mamie i teraz to ja tu krece w domu szlugi

16:51 - misja: nastepna herbata paląc szluga

- Wraca mama z praniem:

i po co ja mam sprzątać, skoro samo się słada

- nie bądź dowcipny 

+5m

17:00 - "miliard ludzi nie ma wody, ośmiu ludzi rządzi światem"

ciezko sie oddycha, czyms tą pustkę wypełniam tu herbata tu papieros tutaj jakaś pompeczka cyk posprzątam coś

wyziewać kurwa sie nie moge i porządnie rozciągnąć, czy leci z nami pilot? +6m

17:06 - przynudza mnie ten homik, pasjonat miał albo lepszy sort bo pamiętam 30tki od niego, albo to nie był homik, tutaj słabe porównanie i nie mam co do czego się doszukiwać, albo potrafię dostrzec kolosalną różnicę pomiędzy 20ma a 30ma mg

ale w mojej prywatnej opinii, jeśli nie szkoda wam pieniędzy to warto zapłacić, jakość 5*

piszę dalej

+3min

jeszcze herbaty nie zacząłem pić, a już mi gorąco od środka, okno uchylone ale chuja tam daje, DAWAĆ KLIME!

sciagam koszulke bo sie system przegrzewa

czuje AA po wczorajszym 100mg diazepamu, ale mam tak zajebisty humor, ze nie pamietam o czym to ja

wiecie o czym mówię  17:12

pizda 600 jak klonow wieczorem nie bedzie miał sąsiad, oby nie "zapomniał" wykupić recept 

mam plan b zawsze, ale ciii...+5m

17:20- litery w fraktal i odwortnie, jakby cos chcialo ale nie moglo bo cos nie chce albo czegos nie wystarcza przy czyms od czegos tam 

17-21: juz wszystko w normie 

17:21 - fajne mielone z tego homika, sugeruje mi zebym sie polozyl, musze organizm zregenerowac F19.3 mam i moze dzisiaj sie porzadnie wyśpie

minuty, godziny, ddl, kto to nawinął...

podyskutowałbym z kimś gdyby nie ten raport, no ale cóż, obiecałem, że @MrKolekcja raport zdany będzie, szkoda, ze jak zwykle bez gratisa, już mogliście tego jednego clona tam wrzucić, naprawdę! +5m

ale stypa 17:30, nawet na rozkminy mnie nie bierze

mam chęć pojsc do dziadka pietro wyzej i patryjke szachów zagrać, ale czasu sam nie ma

szkoda 32

17:43 wracam od sąsiada, jeszcze u lekarza nie był po klony a trampek to by mnie z buta poskładał hehe, czyli plan B 

troche swiezego powietrza na klatce, krece papierosa i ide tam zapalić+2m

17:49 - ale kurwa słońce nas nienawidze chyba  odpalam kiepa +3m wrociłem w dom

tutaj straciłem poczucie czasu i przemyślenie, na zsgarku powinna być w tedy 17:55

"o pietnastej coś tam, zaraz oblicze, to peak już minął, nawet nie czułem go w sumie, za słaba dawka a prosiłem o drugą w gratisie to byście mieli taki raport że najwiekszy Homer tego forum nie miałby do czego tego porównać!" ~ pomyślał anime

18:00 czuje jakby mi coś z głowy schodziło, pierdolone psychodeliki z nimi to jak z Kobietami 

18:03 - dyskusja z mlodszym bratem A ja B on

- niewiedza sie liczy B

- nauka to potegi klucz, a ja jestem silniejszy A

- a Ty jestes madrzejszy od kogo? A

- na pewno ktoś się znajdzie? B

ahh, młodzi 

poparzeni kawą trzy +5m

18:08 dobra koniec tego cyrku, ide sie wysrać w końcu

ooooo

jak w pampersie spływa  kto przezyl ten wie

zaraz koncze ten raport, bo mnie wkurwiac zaczyna mysl, ze miala byc tutaj ajałaskowa wixatrixa ze stachurskym a dostałem wagowo i znowu w chuja polecieli ze bedzie gratis, oj nie ładnie nie ładnie, 

18:12 KONIEC RAPORTU

wysrałem sie, produkt oferowany przez @MrKolekcja jest najwyższej klasy miprocyną na polskim rynku i bardzo go polecam, dla tych co się znają nie polecam, wygórowana cena

5/5