Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Sign in to follow this  
tetzel

Skrajnie różne tripy (4CMC)

Recommended Posts

Chciałbym podzielić się z wami dwoma tripami, moglibyście mi pomóc w określeniu co było nie tak z jednym z nich. Jeden to sort od pasjo - jak jeszcze
brałem od sklepów to była pierwsza i ostatnia próba od innego sklepu niż kolek- który zamknął stronę, testy były w zeszłym roku, drugi to sort od amaroka -
od kiedy pyszned zamknął współpracę to mój jedyny vendor na żółtomaty, testy były w tym tygodniu.

[b]Doświadczenie[/b]- Rekreacyjne - 4cmc, 3cmc, 3mmc, lsd, amfetamina, zielone
[b]Info o mnie[/b] - 25 lat, 85 kg
[b]Set & Setting[/b] - Komputerek, piwko - ulubiony klimat na start.

[b]Tolerka[/b] Średnia, nieduża.

[b]Zaczynamy od sortu od pasjo.[/b]

[b]22:00[/b] Po dwóch browarkach pierwszy rzut, na oko 150 mg per sniff.

[b]22:20[/b] Zaczyna się powoli rozkręcać. Na razie rozmyty obraz i powoli wchodzi humorek, spływ lekko gorzki zupełnie nie przeszkadza.

[b]22:35[/b] Coś słabo się rozkręca, dorzutka 150 sniff.

[b]22:45[/b] Wchodzi lekka eufo, zaczyna lekko szumieć w uszach, zatrzymuje na chwilę serial żeby się nasycić.

[b]22:55[/b] Dziwnie krótki epizod eufo w porównaniu do kolka, ostatnia szansa bombka ~ 200mg.

[b]23:00[/b] Idę się kąpać, włażę do wanny i słyszę szept do ucha. O mało się nie zesrałem. Szept mówił moje imię. Nigdy wcześniej nie miałem omamów

słuchowych ani problemów psychicznych, jakby kto pytał. Zignorowałem to i postawiłem na szybki sen.

23:20 Idę się przekimać, kładę się obok dziewczyny, która o niczym nie wie i niewiele gadając (sort strasznie zmienia głos na spłycony) odwracam się dupą i próbuję spać.

23:30 Słyszę szelest, powoli odwracam się i widzę w ciemnościach jak dziewczyna mieli woreczek w rękach. O ja pierdolę znalazła temat w moim portfelu. Myślę jak się tłumaczyć. Siadam w końcu na dupę żeby pogadać, ona śpi i nie ma żadnego woreczka. Ojakurwapierdolę. Spać.

23:50 Słysze szept do ucha, jeszcze wyraźniejszy jakby aż ktoś chuchnął mi do ucha. "Wstawaj". Otworzyłem tylko oczy, wszyscy śpią. Ja też muszę. Koniecznie.

Zakończyłem przygodę z pasjo (niedługo później sam zakończył przygodę), pierwszy raz w życiu omamy słuchowe trochę mnie zaniepokoiły, nie tego profilu działania oczekiwałem. Dodam od siebie, że jeszcze przez tydzień - dwa tygodnie po testach miałem czasem wrażenie szeptów i częste zawroty głowy połączone jakby ze spowolnieniem czasu - nie mogłem się skupić na rozmowie z kimś bo przestawałem go słuchać i jakby zamykałem się w swojej głowie. Nie polecam. Ocena 2/10, bo aktywność jakaś tam była.

I teraz pytanie, macie pomysły z czym to było, że tak długo jeszcze po testach zawracało dupę?

Sort amaroka/b]

Set & Setting Z dwoma kolesiami w domu, przy drinkach.

21:00 Po dwóch drinkach, sniff koło 150 mg 

21:10 Szum w uszach, rzeczywistość zaczyna się rozklejać, obraz lekko rozmyty i trochę jakby śnieżył jak w tv biały szum. Czuję się dobrze. Spływ lekki ale gorzki, nie przeszkadza.

21:20 Nie czuję się dobrze. Czuję się wykurwiście. Kolesie się nie odzywają, ja też nie. Z bananem na ryju patrzymy w tv, palce trochę chodzą kolesiowi 1, koleś 2 po chwili wypalił łamanym głosem "co to było?".

21:25 Wzięło nas na gadkę, bardzo empatycznie gadamy, każdy z banenem na ryju, Dzwonimy do znajomych, parcie na gadkę spore i sprawia wielką radość.

21:30 Dorzutka.

21:40 Znowu szum, obraz rozmywa się bardziej bajkowo, czuję dreszcze na głowie, lepiej być chyba nie może. Pomysł na spacer z psem, idę po psa bo mieszkam obok, wchodzę do pustego mieszkania i nie mogąc się powstrzymać kładę się na dywanie z bananem na ryjcu. Nie wiem ile tak leżałem, ale pierdolnięcie euforii porównałbym z pierdolnięciem pioruna. Jak już lekko zeszło, schodzę z psem. Kolesie czekają i znowu nic nie mówią jakby byli w innym świecie. Od tej pory czas podaje w dużym przybliżeniu bo go nie kontrolowałem.

22:10 Idziemy z psem, lampy na ulicy wyglądają jakbyśmy byli w bajce. Pies biega po parku, my szykujemy ostatnią dorzutkę. Sniff na drugą dziurę bo tamta już lekko zapchana. Po sniffie czuję jakbym miał obydwie dziurki przepchane jakimś otrivinem :chong:

22:30 Żegnam się z kolesiami, idę z psem do domu. Znowu walnięcie w bani, już nie tak potężne ale odczuwalne. W domu chęć na towarzystwo, młoda już wróciła z pracy, libido ogromne więc już mam plan w głowie. Chwilka na grę online aby pogadać z ludźmi, i do łóżka. W łóżku doznania ogromne, i długo nie mogę dojść. Podoba mi się. 

24:00 Przyjemne uczucie, przyjemne lekkie ciarki, ale czystość umysłu jakbym tego wieczoru oglądał seriale bez żadnych tripów.

Zaśnięcie bezproblemowe, z rana libido wciąż ogromne i w sumie utrzymywało się jakoś do 18, z czego korzystałem :chong: Nie czułem tego nieprzyjemnego zmęczenia po tripie, co było na duży plus.

Ocena 11/10, niekiedy mefa temu nie dorównywała.

Opisałem tym tylko swoje odczucia, nie jestem specem i mogę pieprznąć bzdure, no ale dzięki za pogardę wy wielcy spece magistrzy w ćpaniologii

Edited by tetzel