Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  
tetzel

Skrajnie różne tripy (4CMC)

Recommended Posts

Chciałbym podzielić się z wami dwoma tripami, moglibyście mi pomóc w określeniu co było nie tak z jednym z nich. Jeden to sort od pasjo - jak jeszcze
brałem od sklepów to była pierwsza i ostatnia próba od innego sklepu niż kolek- który zamknął stronę, testy były w zeszłym roku, drugi to sort od amaroka -
od kiedy pyszned zamknął współpracę to mój jedyny vendor na żółtomaty, testy były w tym tygodniu.

[b]Doświadczenie[/b]- Rekreacyjne - 4cmc, 3cmc, 3mmc, lsd, amfetamina, zielone
[b]Info o mnie[/b] - 25 lat, 85 kg
[b]Set & Setting[/b] - Komputerek, piwko - ulubiony klimat na start.

[b]Tolerka[/b] Średnia, nieduża.

[b]Zaczynamy od sortu od pasjo.[/b]

[b]22:00[/b] Po dwóch browarkach pierwszy rzut, na oko 150 mg per sniff.

[b]22:20[/b] Zaczyna się powoli rozkręcać. Na razie rozmyty obraz i powoli wchodzi humorek, spływ lekko gorzki zupełnie nie przeszkadza.

[b]22:35[/b] Coś słabo się rozkręca, dorzutka 150 sniff.

[b]22:45[/b] Wchodzi lekka eufo, zaczyna lekko szumieć w uszach, zatrzymuje na chwilę serial żeby się nasycić.

[b]22:55[/b] Dziwnie krótki epizod eufo w porównaniu do kolka, ostatnia szansa bombka ~ 200mg.

[b]23:00[/b] Idę się kąpać, włażę do wanny i słyszę szept do ucha. O mało się nie zesrałem. Szept mówił moje imię. Nigdy wcześniej nie miałem omamów

słuchowych ani problemów psychicznych, jakby kto pytał. Zignorowałem to i postawiłem na szybki sen.

23:20 Idę się przekimać, kładę się obok dziewczyny, która o niczym nie wie i niewiele gadając (sort strasznie zmienia głos na spłycony) odwracam się dupą i próbuję spać.

23:30 Słyszę szelest, powoli odwracam się i widzę w ciemnościach jak dziewczyna mieli woreczek w rękach. O ja pierdolę znalazła temat w moim portfelu. Myślę jak się tłumaczyć. Siadam w końcu na dupę żeby pogadać, ona śpi i nie ma żadnego woreczka. Ojakurwapierdolę. Spać.

23:50 Słysze szept do ucha, jeszcze wyraźniejszy jakby aż ktoś chuchnął mi do ucha. "Wstawaj". Otworzyłem tylko oczy, wszyscy śpią. Ja też muszę. Koniecznie.

 

Zakończyłem przygodę z pasjo (niedługo później sam zakończył przygodę), pierwszy raz w życiu omamy słuchowe trochę mnie zaniepokoiły, nie tego profilu działania oczekiwałem. Dodam od siebie, że jeszcze przez tydzień - dwa tygodnie po testach miałem czasem wrażenie szeptów i częste zawroty głowy połączone jakby ze spowolnieniem czasu - nie mogłem się skupić na rozmowie z kimś bo przestawałem go słuchać i jakby zamykałem się w swojej głowie. Nie polecam. Ocena 2/10, bo aktywność jakaś tam była.

 

I teraz pytanie, macie pomysły z czym to było, że tak długo jeszcze po testach zawracało dupę?

 

Sort amaroka/b]

Set & Setting Z dwoma kolesiami w domu, przy drinkach.

21:00 Po dwóch drinkach, sniff koło 150 mg 

21:10 Szum w uszach, rzeczywistość zaczyna się rozklejać, obraz lekko rozmyty i trochę jakby śnieżył jak w tv biały szum. Czuję się dobrze. Spływ lekki ale gorzki, nie przeszkadza.

21:20 Nie czuję się dobrze. Czuję się wykurwiście. Kolesie się nie odzywają, ja też nie. Z bananem na ryju patrzymy w tv, palce trochę chodzą kolesiowi 1, koleś 2 po chwili wypalił łamanym głosem "co to było?".

21:25 Wzięło nas na gadkę, bardzo empatycznie gadamy, każdy z banenem na ryju, Dzwonimy do znajomych, parcie na gadkę spore i sprawia wielką radość.

21:30 Dorzutka.

21:40 Znowu szum, obraz rozmywa się bardziej bajkowo, czuję dreszcze na głowie, lepiej być chyba nie może. Pomysł na spacer z psem, idę po psa bo mieszkam obok, wchodzę do pustego mieszkania i nie mogąc się powstrzymać kładę się na dywanie z bananem na ryjcu. Nie wiem ile tak leżałem, ale pierdolnięcie euforii porównałbym z pierdolnięciem pioruna. Jak już lekko zeszło, schodzę z psem. Kolesie czekają i znowu nic nie mówią jakby byli w innym świecie. Od tej pory czas podaje w dużym przybliżeniu bo go nie kontrolowałem.

22:10 Idziemy z psem, lampy na ulicy wyglądają jakbyśmy byli w bajce. Pies biega po parku, my szykujemy ostatnią dorzutkę. Sniff na drugą dziurę bo tamta już lekko zapchana. Po sniffie czuję jakbym miał obydwie dziurki przepchane jakimś otrivinem :chong:

22:30 Żegnam się z kolesiami, idę z psem do domu. Znowu walnięcie w bani, już nie tak potężne ale odczuwalne. W domu chęć na towarzystwo, młoda już wróciła z pracy, libido ogromne więc już mam plan w głowie. Chwilka na grę online aby pogadać z ludźmi, i do łóżka. W łóżku doznania ogromne, i długo nie mogę dojść. Podoba mi się. 

24:00 Przyjemne uczucie, przyjemne lekkie ciarki, ale czystość umysłu jakbym tego wieczoru oglądał seriale bez żadnych tripów.

Zaśnięcie bezproblemowe, z rana libido wciąż ogromne i w sumie utrzymywało się jakoś do 18, z czego korzystałem :chong: Nie czułem tego nieprzyjemnego zmęczenia po tripie, co było na duży plus.

Ocena 11/10, niekiedy mefa temu nie dorównywała.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opisałem tym tylko swoje odczucia, nie jestem specem i mogę pieprznąć bzdure, no ale dzięki za pogardę wy wielcy spece magistrzy w ćpaniologii

Edited by tetzel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...