Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

Recommended Posts

4 godziny temu, wariatrc napisał:

Cześć, mam problem i nie wiem gdzie z tym uderzyć, mianowcie...

Do zapłaty za zamówienie miałem 0.0155 BTC

Kantor pobrał prowizję za wysyłkę BTC do kolka i zapłaciłem 0.01545197 BTC

Przejdzie?

Pisać do administracji czy co poradzić w takiej sytuacji?

Brakującej kwoty nie mogę dokupić, ponieważ minimalne doładowanie portfela BTC to 100 zł

Kurs BTC na ten moment jest żałosny ale może do wyjaśnienia sprawy się zwiększy :P i przymkną oko bo się wyrówna :D

45 minut temu, oetilio napisał:

Kurs BTC na ten moment jest żałosny ale może do wyjaśnienia sprawy się zwiększy :P i przymkną oko bo się wyrówna :D

Właśnie dostałem info od wuja ze powinno przejsc, 5 min pozniej zamowienie zmienilo status na przygotowanie do wysylki takze super

wedlug mnie mega na +, napewno zapamietam ze to vendor z ktorym idzie sie dogadac

Zamówienie dotarło bardzo szybko .

Sample : 2xFunky i 1x sztywny misza. 

Jedyny naprawdę bardzo wielki minus to że miało być 50g 3cmc yellow jest równo 49 ..... brak słów.  

Poza tym wszystko ok .

Dnia 26.06.2018 o 16:29, Adam Nells napisał:

Pasek zniknął i przestałem być jego klientem. Gdyby nie to forum wiele razy bym utopił siano.

a może Pasek wzioł pasek i obwiesił się chyba nie ty przestałeś być tylko on przestał obsługiwać

W tej chwili z racji pozamiatania jakiegoś vendora

A to już jakiegoś pozamiatali ?pytanie tylko kogo?

czekam na potwierdzenie że Kolek jest git.

Kolek jest uczciwy w przeciwieństwie do smarkaczy i mnie i moich znajomych nie wyjebał nigdy to nie wiem skąd te wahania.

Edited by worenus

30 minut temu, anonkuba napisał:

Pilne pytanko, jak zamówie dzis jeszcze to w piatek dojdzie?

zamawiaj kiedy chcesz,nie zapomnij zapłacić

bedzie przelew to cie poinformuje

Poniedziałek wieczór odlew tradycyjny a w czwartek karmienie szczurów no i trzeba auto osuszyc bo gdzieś wilgoć łapie no i pranie nastawić bo się tego nazbieralo oj nazbierało. Dzięki Wujek i z fartem mordy.Pozdro :niewinny:

Bądź cierpliwy. Od wysyłki 24h mogą wysłać tracking jak w regulaminie. Szybciej odbierzesz przesyłkę niż tracking czasami. To też są ludzie przecież :biggreen: ja ****** **** *****  status wysłane. Tracka nie dostałem jednak jestem spokojny ;)

Edited by Wojt

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com

dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links

Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links

News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members

• Create New...