Skocz do zawartości
fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

Polecane posty

Mieliście Pany racje dziś paka była :D do tego miłe gratisy nic dodać nic ująć sklep godny poplecenia. Korzystając z okazji pisania posta, Wszystkiego najlepszego w te święta dla was wszystkich.

tumblr_my9ubb4GYS1sgj3v7o1_500.jpg

Witam na forum jestem nowa :) Lecz od pana kolka zaopatruje sie od pazdziernika tego roku i poki co jestem zadowolona z tej wspolpracy paczki zawsze otrzymuje bez zarzutu oby tak dalej.Kiedy 19.12 zlozylam zamowienie u kolka po poludniu nastepnego dnia rano status byl juz wyslane jakiez to moje zdziwienie bylo gdy owa paczka dotarla juz w pon 23.13 gdyz liczylam na wtorek 24.12 bo poczta u mnie czynna a zawsze przychodzily dwa dni heh tak wiec postanowilam zaopatrzyc sie tez na sylwka i zamowienie odemnie poszlo cos kolo godz 11.30 dzis i do tej pory status sie nie zmienil i tak sie zastanawiam czy mam w ogole co liczyc ze paczka dotrze do mnie w pon 30.12 badz 31.12(poczta jak najbardziej czynna tego 31.12 u mnie) czy jednak lepiej nastawic sie ze po nowym roku ja otrzymam ?(paczka platna przy odbiorze do domu oczywiscie)

Witam na forum jestem nowa Dx Lecz od pana kolka zaopatruje sie od pazdziernika tego roku i poki co jestem zadowolona z tej wspolpracy paczki zawsze otrzymuje bez zarzutu oby tak dalej.Kiedy 19.12 zlozylam zamowienie u kolka po poludniu nastepnego dnia rano status byl juz wyslane jakiez to moje zdziwienie bylo gdy owa paczka dotarla juz w pon 23.13 gdyz liczylam na wtorek 24.12 bo poczta u mnie czynna a zawsze przychodzily dwa dni heh tak wiec postanowilam zaopatrzyc sie tez na sylwka i zamowienie odemnie poszlo cos kolo godz 11.30 dzis i do tej pory status sie nie zmienil i tak sie zastanawiam czy mam w ogole co liczyc ze paczka dotrze do mnie w pon 30.12 badz 31.12(poczta jak najbardziej czynna tego 31.12 u mnie) czy jednak lepiej nastawic sie ze po nowym roku ja otrzymam ?(paczka platna przy odbiorze do domu oczywiscie)

w święta się nie pracuje DROGA KOLEŻANKO więc dopiero dziś wysyłali paczki i aktualizowali informacje o wysyłkach, paczkę dostaniesz w poniedziałek tak jak ja i reszta ćpunów -.- jak mieszkasz na wsi to najwyżej Ci we wtorek rano listonosz doniesie bo poczta tego dnia pracuje do popołudnia także nie martw się i spędź ten czas np. z Mamą

Ostrzeżenie! (dodane przez: Niewinny)

Podwójne ostrzeżenie za złamanie 9 punktu Regulaminu Forum w sposób naprawdę żenujący.

Kolek dał dupy , zamowiłem w pon na szybkosci 2 gwiazdki na sylwestra za pobraniem aczkolwiek na drugi dzien do odbioru nic nie bylo. Tez dupy dalem ja ze sie tak pozno obudzilem ale jesli chodzi o pake nie bylo. Zawsze mam takiego pecha bo na 100 paczek z kolka to moze 5 doszło z rana na nast dzien. Trudno

A więc...

Od dwóch lat robiłem regularnie zakupy w tym sklepie zostawiając co najmniej 150 a zazwyczaj 300+zł tygodniowo, ale od ostatniego czasu zaczeli walić w chuja z paczkami. Pisali że wysyłają a po paru dniach dostałem wiadomosc ze zamówienie zostało odrzucone. Sytuacja powtarzała się kilkukrotnie. Wszystkie zamówienia składane były zgodnie z regulaminem. Gdy napisałem do nich mail w którym wyraziłem swoje niezadowolenie te kurwy po prostu usunęły mi konto. No żesz kurwa taki macie szacunek do stałego klienta?! NIE POLECAM TEGO SKLEPU NIKOMU ZE WZGLĘDU NA MEGA HAMSKĄ OBSŁUGĘ.

pozdrawiam

Gość Ko-Ko   
Gość Ko-Ko

Dbają o twój los chcą żeby z Ciebie ktoś pożądny wyrusł Ja to na twoim miejscu wysłał podziekowania.

Witam, wczoraj paczka dotarła. Gratis mały, ale przy cenie paki ( bagatela 50 zł ) to i tak dobrze że jakiś gratis dorzucili, w szczególności że dorzucili coś o co prosiłem w e-mailu. Szybka wysyłka - Polecam.

Zamówienie opłacone i niby wysłane 8.01.2014, przed 14.00. Dziś 10, czyli minęło 2 dni a paczka priorytet nie doszła. Poprosiłem o numer trackingowy to dostałem odpowiedź, że numer mogę dostać po 3 dniach. Trochę niepoważne traktowanie klienta moim zdaniem. Na prawdę tak ciężko wysłać ten numer? Nie mieszkam w Bieszczadach i paki dochodzą mi na drugi dzień, więc nie sądzę, żeby to była wina poczty.

Się nie spodziewałem, bo pobraniówkę miałem na drugi dzień. Zamawiałem we wtorek rano, zaksięgowali w środę. To co mam w poniedziałek zamawiać? Bez sensu. Trzeba było zostać przy HH, ale ostatnio strasznie kaszlę po ich maczanach.

U kolka to norma bo wala w chuja z wysyłkami , miałem nie raz ich tracking , nawet czasem z ciekawosci po odbiorze paczki patrzyłem na tracking. I załóżmy ze pake zamowilem w niedziele wieczorem pobraniówke, kazdy by czekał na wtorek na paczke , ale nie u kolka ponieważ... paczki które maja wysyłac do 13 są wysyłane po 19 godzinie. Moze to taka polityka bezpieczenstwa. Kiedys jak o to pytałem to mowili ze maja tyle przesyłek ze nie wszystkie moga wychodzic do 14 godziny. NIe wiem moze to taka gadka ale jesli o kolka to zazwyczaj mam na 3 dzien. Pare razy cuda sie zdarzały i miałem na 2 dzien.

Gość zolwik na spidzie   
Gość zolwik na spidzie

U kolka to norma bo wala w chuja z wysyłkami , miałem nie raz ich tracking , nawet czasem z ciekawosci po odbiorze paczki patrzyłem na tracking. I załóżmy ze pake zamowilem w niedziele wieczorem pobraniówke, kazdy by czekał na wtorek na paczke , ale nie u kolka ponieważ... paczki które maja wysyłac do 13 są wysyłane po 19 godzinie. Moze to taka polityka bezpieczenstwa. Kiedys jak o to pytałem to mowili ze maja tyle przesyłek ze nie wszystkie moga wychodzic do 14 godziny. NIe wiem moze to taka gadka ale jesli o kolka to zazwyczaj mam na 3 dzien. Pare razy cuda sie zdarzały i miałem na 2 dzien.

Potwierdzam co to napisal Ludo.Piszą w swoim regulaminie to i to,a robia co innego.Specjalnie składam zamowienie do poludnia zeby szybciej wyszlo a oni odwalają cyrki z tym wysłaniem.Np przychodzi email zwrotny ze wysłane a oni wysyłaja na drugi dzien

Gość Ko-Ko   
Gość Ko-Ko

Tak w skrócie paka na drugi dzień. Po odtwarciu miła niespodzianka zamówiono kotka 0.5g razy kilka a tu każde 1g w gratisie gwiazdka naklejka z fajną dupą i dziabanko

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA