fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

3851 postów w tym temacie

Jak tam z sortem 3mmc od kolka ? Dalej taka lipa jak ostatnio ? I jak się ma 5 mapb ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 mapb   ok .

3mmc syf jakich mało ;)
nie polecam . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba jeszcze trzepia paczki, moja juz 24h jest w weryfikacji. obsluga klijeta napisala mi ze to co wyswietlaja na stronie do sledzenia paczek czasami wyswietla sie z opóznieniem. mam nadzieje ze tak jest z moja paczka, naszczescie pobranie to sosu nie strace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak, troche rozczarowujace gratisy u kolka, mimo prosb w komentarzach nigdy nie zostaly one spelnione.

W sumie to raz dorzucili gratis o ktory prosilem, chociaz wydaje mi sie iz byl to przypadek ^^.

Piszac iz jestem zainteresowany danym produktem lecz chcial bym pierw go przetestowac,  dostaje cherry cocolino ktorego chca sie chyba pozbyc, poniewaz nazwanie tego produktem miernym jest wciaz zbyt lagodne. Przynajmniej w moim odczuciu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam losowo dają greatisy, wyobraź sobie, że przy takiej ilości zamówień, setki jak nie więcej dziennie, przeglądasz precyzyjnie każdy

Sklep dobry i od zawsze na poziomie dzięki promie 1+1 a jakość? to już sam każdy decyduje o tym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem ze maja duzo zamowien, ale jestem pewien ze nie pakuje tego 1 osoba prawda?

Jezeli jest opcja na komentarz do zamowienia, ktorego najwidoczniej nie czytaja/olewaja to jaki jest w tym sens?

Co do jakosci cherry, probowalem ja - caly gratis na raz, poniewaz wczesniejsze cherry zrobilismy na 2 i zawiodlo. Lekki nieogar, nic wiecej.

Nastepne gratisy cherry rozdawalem dla znajomych, zaden nie mial o tym produkcie dobrej opini, jeden bez tolerki byl 'neutralny'.

Gratisy ilosciowo tez nie zachwycaja jezeli porownac je do innych sklepow. 

Rowniez to ze robiac zamowienia po 200-400 zl dostaje gratisy mniejsze/rowne do znajomego ktory zamowi za 50.

Dzisiaj rowniez zlozylem zamowienie, jesli znow sie zawiode czas bedzie chyba zmienic sklep.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zawsze losowo sklep daje gratisy, ja tam pisze co chce chociaż rzadko u niego zamawiam i wszystko co chce zawsze przeważnie sie znajduje w przesyłce :)

mozesz cos powiedziece wiecej na tamat 5mapb :)?

5 mapb   ok .

3mmc syf jakich mało ;)
nie polecam . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma opcji edytuj wiec pisze nastepny post paczka dotarla nienaruszona,gratisik skromny,ale jest wiec sklep na +

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paczka zamówiona w czwartek, a dziś rano już ją odebrałem :)

Zamawiałem 3g Czeszącego Grzebienia i Etylofenidat, a w gratisie dostałem Funky :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamawiał ktoś przedpłatowe POSTE RESTANTE z tej stronki? Dostaliście sms o nadaniu paczki? Bo mnie się wczoraj zmienił status na wysłane, ale żadnego sms nie dostałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obecny sort 3mmc tragiczny brak jakiego kolwiek dzialanie ani eufori ani pobudzenia oceniam na -1 tylko strata hajsu

Cherry cocolino znikome dzialanie nie takie jak w ubieglym miesiacu oceniam na 1 nie polecam

Paczki pobraniowa szybko dochodza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paczki dochodzą bez zarzutu.Standartowo przesylka jest u mnie na drugi dzień od wysłania.Zakupy za ponad stowe,w gratisie funky.Zaciekawilo mnie to ich 5mapb które po testach mi się spodobało.Zaznacze ze nigdy wcześniej nie miałem styczności z 5-tka,wiec nie mam obiektywnego porównania tej od Kolka z innymi sortami.Dodam ze jest on koloru bezowego w formie pudru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i jak podochodziły wam paczki zamówione w piątek rano? Ja nadal czekam, a tu jutro wyjazd dobrze, że wieczorem. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja  zamawiam post restante, wysylam przelew z tego samegob anku w ktorym oni maja przed godz 10, tego samego dnia wysylaja a ja odbieram nastepnego dnia po 16 na poczcie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doszło wszystko jak trzeba 8-) . Nie zamawiałem od nich od roku po tych wałkach, ale widzę że całkowicie zmienili podejście do klienta.

Zamówiłem łącznie 2,5 g różnych RC, a dostałem 5g też samych RC %-) . 

Polecam Pentka SC którego dostałem w gratisie identyczny jak sort od G Bath#2, jakość bardzo dobra jak na aktualne czasy. Raczej nie dostaniecie aktualnie nigdzie lepszego sortu się nie dostanie :ok: .

Jakość pozostałych produktów naprawdę dobra.

Aktualna ogólna ocena sklepu wg mnie to 8/10.

Na pewno wrócę do tego vendora jeszcze nie raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam jak tam z sortem trojki ? lepszy czy ten sam ?. Podziel się ktoś opinią z tego tygodnia chcę coś nabierać z piatek wlasnie ale nie wiem jak z sortem trojki jak lipa to trzeba coś innego xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

17/07/2014   Wysłane

17/07/2014   Oczekiwanie na produkty

To w koncu wysłane czy oczekiwanie na produkty O.o ? Pomoże ktoś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak oczekiwanie to oczekiwanie, wstrzymaj się do jutra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3mmc od kolka

zamowione w piatek z przesylką na sobote - i jest:)

w zamowieniu 15g - w paczce ze dwa g więcej, a do tego...

aż zacząlwm robic foty:)

zoba:)

nie iwem kiedy noc przeleciala...

PURE CRISTAL :)

lepszy czy gorszy? - nie wiem, nie znam sie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na oko wiesz ze "2g wiecej"? Bo pentka to maja fabrycznie chyba zapakowanego, 5tki zawsze waza z samarka 5,32

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Mam zamiar zamowic od Kolka 10g promocyjnego kotka i 1 gram etylofenidatu. I tu mam 2 pytania. Pierwsze: czy nadal jest tak jak wczesniej ktos w tym watku pisal ze jak bierze sie wiekszy pakiet od K.NL to dosypuja jakiegos gowna i towar traci na jakosci w porownaniu z sytuacja gdy zamawiamy np pojedyncza polowke, lub cos takiego? I pytanie drugie: Jak tam sort etylophenidate w tym sklepie? Prosilbym rowniez o zalecane dawkowanie od osob ktore probowaly. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to kolek ma 2 wersje kota. Jak dostaję w gratisie to jest taki igiełkowy, bardzo fajny śnieg, a jak biore gieta to już puder o dużo gorszym działaniu. Jak gram kosztuje 18 zł, to można mieć wątpliwości co do jakości. A tak poza konkursem, to dostał ktoś może dziś pakę od nich? Zazwyczaj mam na drugi dzień, a wysłana wczoraj o 8.00 jeszcze nie doszła. Nie panikuję bo bywało, że szły i 3 dni, ale ostatnio komuś tam zajumał UC. Sms z poczty z trackingiem w ich przypadku dostałem raz. Jedak życie jest niesprawiedliwe... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz to sie wacham czy brać tą dyszke. Ktoś brał taką ilość od niego już tego specyfiku? Jakaś opinia, aż taka tragedia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zamawiałem piatke kota z dwa tyg temu .Dostalem partie igielkowego sniegu ale miałem obawy przy zlozeniu zamówienia czy aby nie wcisną mi pudru Na korzyść sortu śniegowego przemawia ze jest dużo lepszy i ,bardziej euforyczny.Sprobuj następny razem w uwagach dopisać ze jesteś zainteresowany tylko i wyłącznie tym sortem,a jak ma być puder to dziękujesz.Oni rozne zagrania maja,pisza ze tego i tego dnia wyslali a prawda jest inna.Od dłuższego czasu zawsze dostaje smsa z trackingiem,o paczce od Kolka nie ważne czy dużo zamawiam czy na jaka kwote.Poczta tez potrafi w ciula leciec i wyslac smsa dosłownie godzine przed kurierem poczty

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz