fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

3851 postów w tym temacie

Widocznie tak. Jednak raz miałem akcje że hajs wpłacony w czwartek doszedł dopiero w poniedziałek le byłem poinformowany o tym przy wpłacie. Najlepiej zaopatrzyć się  w konto bankowe z przelewami natychmiastowymi i nie ma problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paka zamowiona w piątek o 10 rano , kasa wpłacona Bluecashem i od razu u nich na koncie. O 10.55 status zmieniony na wysłane. W pon z rana paka do odbioru na poczcie. Po otworzeniu paczki byłem w szoku , gratisow wiecej niz zamówienia poza tym bardzo dobrej jakosci wszystko. Polecam Polecam wszystko jest na swoim miejscu. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eko nie jadlem ale funky polecam:) choc ryje glowe bo jest na alfie:) słowotok niepojety:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki. Dziś doszła paka. Akurat Grzebień się przydał na kaca :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zamawialem we wtorek,wczoraj byla.Proponuje zamawiac za pobraniem,z uwagi na zniwelowanie niepotrzebnych nerwow z wysylaniem i ksiegowaniem floty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprawdzał ktoś jakość ASC? jak wychodzi w porównaniu z ABC i czy jest w ogóle jakakolwiek różnica oprócz wielkości kryształów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Wiecie co się dzieje z Kolekcjonerem? Złożyłem zamówienie, czekam na przesyłkę a tu nagle wysłany przelew do mnie wraca. Na maile nie odpisują. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamowilem etylo, 3mmc po gramie, etylo nie dziala tak jak sie spodziewalem, jest w proszku, przymula, powoduje goraczke i nic sie nie chce.. 3mmc jeszcze nie testowalem, w gratisie gwiazda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś spotkała mnie mila niespodzianka w postaci paczki od kolka której nie zamawiałam a tam wygrane w konkursie 2gr 3mmc oraz mocarz, gwiazdka i eth cat. 

Wielki plus dla kolekcjonera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ocenianie jakość 3mmc w tym sklepie, bo jeszcze nie próbowałem. Polecacie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WAZNA WIADOMOŚĆ!!!!!!!

No widze ze dorobili sie kasy i maja wyjebane na klientów mnie tez wyjebali  na kase zamówilem 20 jak zawsze eth-cata dostalem 10 g a kasa  zaplacona  za 20 przez tydzien ciagle pisalem w koncu sie odezwali ze mam wyslac zdjecia paczki itd . w koncu dostalem wiadomosc ze reklamacja uznana zebym wyslal w uwadze do zamówienia numer reklamacji to do nastepnego zamówienia dorzuca brakujaca dyszke ,  zamówilem podczas otwierania paczki nakrecilem film zeby miec dowód na to czy nie kantuja i dobrze ze nagralem bo nie było tej obiecanej dyszki. wyslaslem kolekcjonerowi filmik zeby zobaczyli sami ze nie było i pare zdjec  . typ napisal ze sam pakowal i ze to nie mozliwe . powiedziałem zeby zobaczył nagranie to po czasie  3 dni dostalem wiadomosc" dziekuje za wsplprace , zegnam"  tyle odzewu a kasy kur...a nie oddali . Nie polecam strony kolekcjoner bo mozecie byc nastepnymi którzy zostana oszukani :zle: :zle: :zle:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BZDURY!!!Przestan czlowieczku siac marną prowokację.Myslisz ze ktos Ci w to uwierzy,bo ja napewno nie..Duzo przed Tobą takich juz bylo...Eee, ta dzisiejsza młodziez podbijana konkurencją

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdarzało się kilka razy że kolek mylił zamówienia więc czy tak do końca to jest farmazon bym się zastanowił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomyłki się zdarzają jak wszędzie, ale nie słyszałem żeby (pomijając niską jakość części produktów) kol. kogokolwiek oszukał. Niewiarygodne wydaje się również opiniowanie przez osobę z 1 postem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto widzi sytuacje ten wie, że to działanie konkurencji i bardzo łatwo się domyśleć kto tak pisze;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O oszustwie i ja nie słyszałem ale że zamiast proszku wysyłają maczane lub odwrotnie zdarzało się często. Czekasz sobie na maczane a tu Ci przychodzi paka z prochem i dól straszny...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kołek moze towar ma sredniej jakosci ale jesli chodzi o czas przesyłki i gratisy to wielki + dla niego:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie i panie ! :D Testował ktoś 3mmc od kolka i ethcata ? Jak z jakością na dzień dzisiejszy opłaca się za ta cene ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eth-Cat wciąż taki jak zwykle od nich, M'ki ostatnio nie testowałem ale w najbliższym czasie nadejdzie jej czas więc też dam znać how it looks like

pozdrawiam

Edytowane przez Niewinny
Jeżeli już chcemy być hamerykańscy to róbmy to dobrze. http://www.youtube.com/watch?v=pOmqJIWrqYE
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po ostatnim zamówieniu parę plusów ode mnie. Moc gratisów i dość odpowiadająca jakość. Ładne opakowania, i dość dobrze przygotowane gotowce.

Hardcore by Waikiki Ben - potrafił zaskoczyć swą mocą, gdzie po "małym" buszku potrafił pokazać rogi i przykuć do fotela na godzinkę mocnej bani, na pewno nie dla nowicjuszy, raczej dla takich co lubią fazy typu wiadro z maczanki na AMce :)

Exclusive kokolino - miły przyjemny pobudzający proszek, który w teście całej próbki 0.3g przywołał przyjemny stan na 2-3h. Wchodzi miodzio jak tabaka mentolowa

Cherry kokolino - też nuta przyjemności jak to na kokolino przystało, tutaj lekko pieczący strzał zalewający wiśniowym euforyzującym aromatem niczym amarena wiśniowa :)

3mmc - pierwsza klasa, czyste klarowne i bezzjazdowe, lecz testy trzeba robić troszkę większe niż stary mocny ale w przeciwieństwie do tego lekko zjazdowy kryształ.

Alfa PVP - jak to alfa poczytaj temat o niej to będzie wiadomo.

Pentedron Small C. - troszkę słaby, ale w jakimś stopniu potrafił pobudzić i rozruszać

Eth-cat - przypomniał czasy kiedy tego się więcej przewracało zanim trójeczka się pojawiła.

Ogólnie na plus, ale też trzeba mieć na uwadze by delikatnie podchodzić do ich maczanek. Przesyłka ok, wszystko sprawnie bezproblemowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie od dziś wiadomo że sklepy kłamią zmieniając czasami statusy, nie wiem czy za dużo było zamówień od młodocianych dilerów czy po prostu im umknęło ale zamówienie nie zostało wysłane przed 15 pomimo złożenia go rano w konsekwencji czego nie pojawiło się u mnie dnia następnego.

Drugi raz zamówiłem kilka gwiazdek - specyfików o działaniu dysocjacyjnym i drugi raz dostaję do zamówionych dopalaczy gratis w postaci uwaga RC i to oczywiście że stymulantów, za pierwszym była Alfa, za drugim eth-cat. Droga młodzieży, w razie gdyby mądry wujo Kolekcjoner zapomniał pouczyć (czego oczywiście nie zrobi bo nie raczy nawet poinformować o zmianie składów np. Pigułek) Dysocjanty + Stymulanty = śmierć.

Tyle w temacie tego sklepu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3mmc troche zmrozilo obiektowi eksperymentalnemu nozdrza i gardlo. Norma przy 3mmc czy dorzucona lido?(Moj pierwszy eksperyment z tym srodkiem) Oczywiscie pierwszej czystosci to ten odczynnik nie jest (Resztki zostajace w nosie - dopelniacz).

Eth-cat zamowiony - bialy, eth-cat ktory dostalem w gratisie bardziej szaro-brazowy? Mial tak ktos?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja co zamowienie u kolka pisze w uwagach aby jezlei bedzie EWENTUALNY gratis to zeby był on w psotaci wyciągaczy.  i 3 zamowienia które dostałem były z gratisowymi kadzidełkami. Raz to bylo 15 g jarania za free 2 razy po chujni 1 g i grzebienia 1 g. Przecie to tez ludzie czytaja wiec co za problem napisac? Napisac mozna a jak nie dadza to nie dzadza trudno :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz