Skocz do zawartości
fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

Polecane posty

Gość Ko-Ko   
Gość Ko-Ko

Kolego ty raczej nie spodziewaj sie lotu takiego jakiego przezyles w Holandi po tamtejszym sprzęcie. Tak tylko Cie przestrzegam..

n2o    2

Nie wiem skąd pytania o prowokacje, bo pisałem naprawdę poważnie. Ot, jestem niedoświadczonym chemikiem, do tej pory przeprowadzałem testy laboratoryjne jedynie na wyciągaczach wilgoci. Ale ten temat już zamknąłem, bo wiem już wszystko, czego chciałem ;)

Teraz z kolei kieruję pytanie do chemików, którzy przeprowadzili test na papierkach lakmusowych. Wiem, że jest to dość nowy roztwór, stąd mała liczba opisów.

Czy ktoś jeszcze mógłby cokolwiek o tym skrobnąć? Również mam na stanie jeden papierek, jednak nigdy nie przeprowadzałem testów laboratoryjnych na żadnych "wizualno-psychodelicznych" roztworach i nieco obawiam się, że szczury na testach mogą zrobić coś niespodziewanego, bądź głupiego.

Czy jest się czego bać, czy raczej testy u Was przechodziły w spokoju?

Pozdrawiam!

Kolekcjoner posiada na ta chwile bardzo dobre serca, jesli ktos reflektuje faze a'la extaza polecam z calego serca. Kilka godzin euforii na najwyzszym levelu, muzyka rozsadza glowe, ciepelko roznosi caly organizm, ogolnie miazga jesli mialbym uzyc ulicznego okreslenia. Po wszystkim piwko chwila odpoczynku i mozna spokojnie odplyac w blogi sen.

Mam mały problem z tą stroną, kolekcjoner nl. zrobilem przelew wczoraj a zamowienie stoi ze statusem oczekiwania na przelew do dzis od 2 dni (wtedy zamówiłem) pieniądze poszły status stoi, na formularz tez nie odpisują.. Co zrobić?

Mam mały problem z tą stroną, kolekcjoner nl. zrobilem przelew wczoraj a zamowienie stoi ze statusem oczekiwania na przelew do dzis od 2 dni (wtedy zamówiłem) pieniądze poszły status stoi, na formularz tez nie odpisują.. Co zrobić?

u mnie podobna sytuacja, przelew zrobiony, potiwerdzenie jest z banku, a u nich wciąż oczekuje....

Nic nie zrobisz bo ci nie odpisza. Czekaj na paczke lub odczekaj 1tydz i dopiero napisz. Oni nie odp na takie ponaglenia czy przelew dotarl czy paczka juz poszla.

Jak widzisz juz co najmniej 2 osoby tak mialy ze nie dostaly odp :) Mnie tez to kiedys potkalo ale paczka doszla po kilku dniach wiec podejrzewam ze nie bylo towaru i zeby nie wymieniac @ ze mna poprostu nie odp na nie a jak dostali puscili paczke a w niej bylo 2 gratisy. Wiec samo przez sie rozumie o co chodzil ;)

wcześniej nie było problemów

jak do kogoś dojdzie paczka mimo, że na stronie wciąż jest "oczkuje na przelewe" to niech napisze, bo brałem poste restante i nie wiem czy w ciemno na pocztę jechać

Nikt cie nie straszy takie sa realia ;) Najlepiej brac za pobraniem jak komus zalezy na czsie bo z przelewami bardzo roznie bywa co wplywa na terminy wlasnie. Dobrze tez zamawiac na adres domowy, czasami poste restante dostepne jest dopiero po 48h a nie 24h jak w przypadku dostarczenia paczki pod drzwi.

Dzisiaj zamówiłem za pobraniem, myślę że na piątek dojdzie bo jak nie to będzie mi smutno :P:( - status zmienił się na wysłane Dx 

Ale mnie straszycie kochani:) 

Moon długo czekasz?

Zamówiłem w poniedziałek i na dzisiaj nie bardzo liczyłem. Może jutro jak będzie to potwierdzę.

Mnie kupili :) Pierwszy zakup za 100 zł i co mnie zaskoczyło dostałem 1 g Mocarza w gratisie. Paczka doszła natychmiastowo. Polecam bo naprawde warto, z maczanek Waikiki oraz Mocarz :)

Przesyłka do mnie również dochodziła na drugi dzień po zamówieniu (pobranie). Obecnie czekam: zamówione w poniedziałek, wysłane we wtorek. Brak paczki. :zle:

Jesli masz zmieniony status a nie masz trackingu zeby spr w systemie poczty to przejdz sie na poczte byc moze paczka lezy a nikt ci nie zostawil awizo, bardzo czesto tak sie dzieje a ludzie niepotrzebnie czekaja 7 dni w nerwach az powtorne awizo trafi do skrzynki ;)

Byłem i twierdzą, że nie ma. Ale te panie to jeden wielki nieogar i nie jestem pewien czy nawet wpisała moje nazwisko prawidłowo do tej bazy. No nic. Czekam do jutra i jak się zmieni na pozytywnie, to dopiero wtedy dam znać.

Edit.

Na dodatek gdyby nawet było jakieś awizo np. w najbliższy wtorek, to już mnie nie będzie (wyjeżdżam na urlop). Cholerna PP.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA