Skocz do zawartości
fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

Polecane posty

Gość Motorniczy   
Gość Motorniczy

Ta, tłumaczą się, że to ja jestem nie poważny, bo mając kilka "odbiorców" na 1 koncie jeden z nich miał nick asdfg jhgfds , jakby to robiło jakieś znaczenie.

Zawsze zamawiam z 1 maila, jednego kompa na jeden i ten sam adres, nigdy nie sadzę im wyjebki.

A tu taka niemiła niespodzianka.

E tam Waikiki jest niewarte swojej ceny pierwszy buch potrafi pozamiatać ale potem nawet wiadra nierobią dobrze. Jak dla mnie tylko Mocarz ale co kto lubi

Mocarz dziala (jak na mnie) 30 minut max a po wielkim benie pizda na bani i wystarczy tylko ciagle dopalac :P

Testował ktoś etylofenidat czy jak to tam? XXX? gwiazdke?

Edit by Chong: Człowieku, dostałeś już upomnienie za spamowanie na forum z pytaniem o etylofenidat. Poczytaj o etylofenidacie na forum, jest w dziale stymulanty. Dostajesz jednego warna za brak myślenia.

Ta, tłumaczą się, że to ja jestem nie poważny, bo mając kilka "odbiorców" na 1 koncie jeden z nich miał nick asdfg jhgfds , jakby to robiło jakieś znaczenie.

Zawsze zamawiam z 1 maila, jednego kompa na jeden i ten sam adres, nigdy nie sadzę im wyjebki.

A tu taka niemiła niespodzianka.

Kolego nie tłumaczymy Ci się tylko odpowiadamy na pytanie czemu paczka została odrzucona jeśli nie traktujesz naszego sklepu poważnie tylko robisz dziwne zlepki znaków jako nazwę konta to nie spodziewaj się że my potraktujemy poważnie Ciebie.

Gość kokoloco   
Gość kokoloco

XXX od kolka to nic innego jak 3,4DMMC plus cos chyba wypełniacz nic ciekawego jednym slowem

a etylo to widziałem juz duzo lepsze po mimo tego ze to cukrowaty kryształ....

Wczoraj zamówiłem z rana z kolekcjonera 10g funky & fresh. Wczoraj Tuż przed godz. 12 status zamówienia został zmieniony na "wysłane". Czy możliwe że paczka dojdzie do mnie jeszcze w tym tygodniu? Mogą mi dostarczyć paczkę na sobotę? Jest to paczka prioretytowa za pobraniem. Pozdro!

Tuż po godz. 12 paczka dotarła :) Zawartości jeszcze nie kolekcjonowałem. Wielki + dla sklepu za wysyłkę naprawdę szybką. Paczka już na 2 dzień :) O wrażeniach z paczki napiszę w weekend gdyż niestety praca do soboty :/

Gość Motorniczy   
Gość Motorniczy

Proszę użytkownika MushSoom, by wypowiedział się, doszła ta paczka, czy nie?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA