Skocz do zawartości
fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

Polecane posty

Gość zolwik na spidzie   
Gość zolwik na spidzie

Chciałbym dodac pare słow o moim doswiadczeniu z w.w vendorem.Nie lubie słodzic i robic reklamy,ale mam zaufanie do nich,bo staraja sie dbac o klienta.Nie rozumie dlaczego tak dziecinnie trzepiecie sie ze koles z kolekcjonera zrobil wala i ma Was za idiotow ktorych ujebie na kase.Zobaczcie na rynek rc i dopow,coraz to nowsze firmy krzaki zerujace na naiwnosci cpakow.Nie wiele pozostało poawznych firm,wiec nie robcie kuzwa zametu bo przez takie cos małolaci z płaczem poleca wypłakac sie psiarni.Bo zamowil i musi dzien,dwa dłuzej czekac.Znałem goscia ktory sprzedal kumpla ktory lubil sobie zapalic z tego co sam wychodował i nie chcial mu puscic wora.Przez tego konfidenta kumpel miał spore kłopoty a młody sprzedawczyk musiał sie wyniesc z osiedla bo zycia tu nie miał.Napomne o snoopie i ich buteleczkach,to tez poniekad działanie gimbusa ktory podciał im nogi,a napewno takich lamusow jest mnogo wiec starajmy sie dzielic na forach swoimi uwagami i obiekcjami co do sklepow,bo bedzie pozniej lament sklepy i zamawianie przez neta przejdzie do historii i zostanie tylko uliczny dil.Sorki ze sie rozpisałem ale trzymajcie sie uczciwych i zaufanych sklepow bo ryzyko w tej branzy jest na zrobienie komus wała wyjatkowo wysokie.Co do kolekcjonera-wysylka do 2-3 godz od złozenia zamowienia,dociera na 99,9% na nast.dzien.Zawsze miły gratis

Gość kokoloco   
Gość kokoloco

czemu sie tak unosisz forum jest do wypowiadania w sprawach np. Sklepow. I to ze wyrazilismy negatywne opinie na w/w temat co najwazniejsze zgodne z zaistnialym faktem. Nie jest chyba czyms zlym. Wiec nie rozumiem twojej negatywnej opini co do tego. Postaw sie w naszej sytuacji. Ciekawe czy nadal bys byl tak ochoczo nastawiony do kol.nl. ;)

Niby masz rację, ale przeglądając Twoją sprawę, bez obrazy, widzę, że bardziej jednak jest to wylanie żalu, niż opinia o sklepie. Poza tym jest taki fajny kawał o Poczcie Polskiej - ma śmieszną puentę, jednak nie do każdego dociera. Nie jesteś jedyny. Nie sądzę też, żeby sklep spośród wszystkich klientów chciał naciągnąć akurat właśnie Ciebie.

Najpierw to się powinno takie sprawy, załatwiać poprzez drogę mail`ową kontaktując się bezpośrednio z kolekcjonerem. Jeżeli po wielu próbach, kontakt i cheć rozwiązania problemu nie istnieje, wtedy można napisać coś na forum w formie "żalu" lub pytania do konsultanta kolekcjoner.nl "urzędującego" tutaj.

Swoją drogą to byłby istny fenomen, jeśli sklep który ma nie słabnącą renome i który wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec klientów niemalże wzorowo, chciałby celowo "wyjebać" kogoś na pieniążki i to jednorazowo. To z założenia jest idiotyczne.

Gość kokoloco   
Gość kokoloco

Mi nie chodzilo o wyjebanie na kase. Bo tak jak pisalem paka byla za pobraniem.. Tylko ze mnie obarczyli wina za swoj blad a ja latalem jak glupek na poczte co dzien a oni mi wyslali 2 dni po zmianie statusu kurierem o ktorym nic nie wiedzialem.( A wystarczylo napisac sory wysylamy kurierem z 2 dniowym opoznieniem bo cos tam.) A pytalem przecierz. Ich o nr. Trankingowy itp. To nic. A potem do mnie pretensje ze nie odebralem paki jak bym to specjalnie zrobil?!? I ze juz mi nie wysla. Ps. Najpierw staralem sie wyjasnic sprawe mailowo zanim opisalem to na forum...

Kiedyś, za czasów stacjonarek byłem ich częstym klientem.

Wczoraj pierwszy raz zamówiłem od nich przez internet, przelew w oddziale bankuX niestety minus jak ktoś wcześniej pisał, trzeba ponieść prowizję 10zł + 0,5% od kwoty wpłaty. Jak wróciłem do domu to już na mailu miałem info, że wpłata doszła i przesyłka zmieniła status na "wysłana" , wybrałem najtańszą dostawę tą za 5zł. Dzisiaj rano odebrałem. W zasadzie można by tylko napisać "Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam."

Witam.

Chciałbym wiedzieć, czy ktoś z użytkowników forum miał okazję nabyć oferowaną przez Kolekcjonera substancję 3,4dmmc (puder)? Interesuje mnie oczywiście jakość produktu. Promocje trwające w tym sklepie przykuwają uwagę, jednak ze względu na to, iż nie miałem nigdy styczności z serwisem "Kolekcjoner" zasięgam tu opinii. Czy ta oferta to dobra okazja, czy też niska cena objawia się również niską jakością asortymentu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Kolekcjoner nie przestaje zaskakiwac mnie pod względem szybkosci dostarczania paczek. Paka zamówiona we wtorek o równej godzinie 12 (nie myslałem nawet ze bedzie to nast dzien) zamówiłem pobraniówke na drugi koniec polski , odpoczywajac nast dnia na tarasie zaglada listonosz z paczka dla mnie wiec niesamowity ekspres. Nie mam chyba nic do zarzucenia kolekcjonerowi ale a propo pytanie do ogolu i do osob przede wszystkim zamawiaja bardzo czesto z tego sklepu : NIe macie czasem tak ze co paczka jakośc róznych kadzideł poszczegolnych jest inna. Np zamawiajac mocarza raz poskładał mnie strasznie drugim razem równiez a juz za 3 ewidenetnie było cos pozmieniane, nie jest to napewno tolerka bo przerwy od paczki do paczki sa takie same. Nie wiem co o tym sądzić wiec fajnie jakby sie ktoś wypowiedział na ten temat.

Mnie Mocarz ciągle klepie tak samo może to zależy od dnia i nastawienia bo jednego dnia dwa buchy Waikiki załatwiły mnie tak że myślałem że umrę a drugiego po wiadrze było przeciętnie

Co do szybkości to zawsze na drugi dzień

ja tak miałem po Waikiki z jednej paczki a Ty mialeś tak po kilku zamowieniach to móże to jakoś nierównomiernie nasączyli czy coś

Pierwszy raz w historii zamówien od kolekcjopnera paczka nie przyszła na następny dzien , nie wiem dlaczego , nie wiecie czy poczta jutro pracuje bo jesli z paczką coś się stało i w czwartek nie przyjdzie to nie zdążę zamówić nic z innego shopu bo nie wiem czy na tą paczkę dalej czekać.

Na mnie Waikiki Ben działał codziennie tak samo, czyli zawsze upierdol na maxa :) Ta mieszanka ma potencjał :E

Mnie tak porobił że po zapodaniu sobie jednego wiaderka spałem na melanżu :E

Info dla potencjalnych panikarzy: do mnie dzisiaj też nie dotarła przesyłka polecona priorytetowa nadana w poniedziałek przed 12:00 (żadne produkty kolekcjonerskie czy RC) więc to poczta sobie widać przycina i szybciej zrobili sobie wolne.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA