Skocz do zawartości
fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

Polecane posty

Jeśli dodałeś adres poczty powinna paka na Ciebie czekać ale ja na poczcie nie pracuje tak mi się wydaje poproś o nr. do śledzenia paki i zobacz gdzie jest w danym momencie :P

Ja to się sparzylem na tym V około 2 lata temu.Brałem dość regularnie do momentu jak w dwóch paczkach z rzędu dostałem puste opakowania. Za pierwszym razem myślałem że mi coś się  we łbie pojebało już. No ale drugi , trzecie opakowanie... ( na okolo 15) pomyślcie jeszcze ze mialem ostatnie a tu chuj też puste...   ale mnie wkurw dopadł. Reklamację złożyłem wysłali darmowa pake ale powiedziałem nigdy   więcej. .. poza tym sort nieaktywny się zrobił... piszę wtedy bo teraz nie wiem jak jest i nie zamierzam sprawdzać.

ja mialem dobre zdanie ale ***** rano wyslali mi pake

adres jest niepelny a ja i tak odbieram z wer wiec nie jest nawet adres pitrzebny ale kolek nie doslal trackingu ani nie odpisuje na maile z prosbami ani trackingu nie dostalem

no u bez niego wer nie bedzie wspolpracowal wiec weekend albo w ogole poplynalem na pake niestety kolek sie popsul nie ma co

Edytowano przez pablo

Coś jest nie halo zawsze podawali nr tracking, tym razem brak ja zamówiłem w **** po południu. Zawsze dochodziło bez problemu. Coś się dzieje.....czyżby ostatnie strzyżenie 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA