fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

3851 postów w tym temacie

czemu sie tak unosisz forum jest do wypowiadania w sprawach np. Sklepow. I to ze wyrazilismy negatywne opinie na w/w temat co najwazniejsze zgodne z zaistnialym faktem. Nie jest chyba czyms zlym. Wiec nie rozumiem twojej negatywnej opini co do tego. Postaw sie w naszej sytuacji. Ciekawe czy nadal bys byl tak ochoczo nastawiony do kol.nl. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby masz rację, ale przeglądając Twoją sprawę, bez obrazy, widzę, że bardziej jednak jest to wylanie żalu, niż opinia o sklepie. Poza tym jest taki fajny kawał o Poczcie Polskiej - ma śmieszną puentę, jednak nie do każdego dociera. Nie jesteś jedyny. Nie sądzę też, żeby sklep spośród wszystkich klientów chciał naciągnąć akurat właśnie Ciebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw to się powinno takie sprawy, załatwiać poprzez drogę mail`ową kontaktując się bezpośrednio z kolekcjonerem. Jeżeli po wielu próbach, kontakt i cheć rozwiązania problemu nie istnieje, wtedy można napisać coś na forum w formie "żalu" lub pytania do konsultanta kolekcjoner.nl "urzędującego" tutaj.

Swoją drogą to byłby istny fenomen, jeśli sklep który ma nie słabnącą renome i który wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec klientów niemalże wzorowo, chciałby celowo "wyjebać" kogoś na pieniążki i to jednorazowo. To z założenia jest idiotyczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi nie chodzilo o wyjebanie na kase. Bo tak jak pisalem paka byla za pobraniem.. Tylko ze mnie obarczyli wina za swoj blad a ja latalem jak glupek na poczte co dzien a oni mi wyslali 2 dni po zmianie statusu kurierem o ktorym nic nie wiedzialem.( A wystarczylo napisac sory wysylamy kurierem z 2 dniowym opoznieniem bo cos tam.) A pytalem przecierz. Ich o nr. Trankingowy itp. To nic. A potem do mnie pretensje ze nie odebralem paki jak bym to specjalnie zrobil?!? I ze juz mi nie wysla. Ps. Najpierw staralem sie wyjasnic sprawe mailowo zanim opisalem to na forum...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś, za czasów stacjonarek byłem ich częstym klientem.

Wczoraj pierwszy raz zamówiłem od nich przez internet, przelew w oddziale bankuX niestety minus jak ktoś wcześniej pisał, trzeba ponieść prowizję 10zł + 0,5% od kwoty wpłaty. Jak wróciłem do domu to już na mailu miałem info, że wpłata doszła i przesyłka zmieniła status na "wysłana" , wybrałem najtańszą dostawę tą za 5zł. Dzisiaj rano odebrałem. W zasadzie można by tylko napisać "Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nawet przy zamówieniu jednej małej torby dziś dostałem w prezencie drugą. yo kolekcjoner !

ale kiedyś u Was kasy wydałem w Czechach, jezuu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Chciałbym wiedzieć, czy ktoś z użytkowników forum miał okazję nabyć oferowaną przez Kolekcjonera substancję 3,4dmmc (puder)? Interesuje mnie oczywiście jakość produktu. Promocje trwające w tym sklepie przykuwają uwagę, jednak ze względu na to, iż nie miałem nigdy styczności z serwisem "Kolekcjoner" zasięgam tu opinii. Czy ta oferta to dobra okazja, czy też niska cena objawia się również niską jakością asortymentu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A o takim wątku, jak Rynek RC, to słyszałeś kiedyś?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie brałem nigdy rc od kolka ale to dobra firma i gówna raczej nie dostanięsz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolekcjoner nie przestaje zaskakiwac mnie pod względem szybkosci dostarczania paczek. Paka zamówiona we wtorek o równej godzinie 12 (nie myslałem nawet ze bedzie to nast dzien) zamówiłem pobraniówke na drugi koniec polski , odpoczywajac nast dnia na tarasie zaglada listonosz z paczka dla mnie wiec niesamowity ekspres. Nie mam chyba nic do zarzucenia kolekcjonerowi ale a propo pytanie do ogolu i do osob przede wszystkim zamawiaja bardzo czesto z tego sklepu : NIe macie czasem tak ze co paczka jakośc róznych kadzideł poszczegolnych jest inna. Np zamawiajac mocarza raz poskładał mnie strasznie drugim razem równiez a juz za 3 ewidenetnie było cos pozmieniane, nie jest to napewno tolerka bo przerwy od paczki do paczki sa takie same. Nie wiem co o tym sądzić wiec fajnie jakby sie ktoś wypowiedział na ten temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie Mocarz ciągle klepie tak samo może to zależy od dnia i nastawienia bo jednego dnia dwa buchy Waikiki załatwiły mnie tak że myślałem że umrę a drugiego po wiadrze było przeciętnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do szybkości to zawsze na drugi dzień

ja tak miałem po Waikiki z jednej paczki a Ty mialeś tak po kilku zamowieniach to móże to jakoś nierównomiernie nasączyli czy coś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na mnie Waikiki Ben działał codziennie tak samo, czyli zawsze upierdol na maxa :) Ta mieszanka ma potencjał :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy raz w historii zamówien od kolekcjopnera paczka nie przyszła na następny dzien , nie wiem dlaczego , nie wiecie czy poczta jutro pracuje bo jesli z paczką coś się stało i w czwartek nie przyjdzie to nie zdążę zamówić nic z innego shopu bo nie wiem czy na tą paczkę dalej czekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na mnie Waikiki Ben działał codziennie tak samo, czyli zawsze upierdol na maxa :) Ta mieszanka ma potencjał :E

Mnie tak porobił że po zapodaniu sobie jednego wiaderka spałem na melanżu :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi dzisiaj również nie dotarła paka chociaż zawsze była na drugi dzień a tak liczyłem że godnie uczczę jutrzejsze święto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Info dla potencjalnych panikarzy: do mnie dzisiaj też nie dotarła przesyłka polecona priorytetowa nadana w poniedziałek przed 12:00 (żadne produkty kolekcjonerskie czy RC) więc to poczta sobie widać przycina i szybciej zrobili sobie wolne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja dziewczyna po waikiki mowila "trace wzrok" potem upadla i dostala jakis drgawek... uwazajcie na ten shit naprawde boje sie pomyslec co by bylo gdyby mnie tam z nia nie bylo i gdybym jej nie klepal po twarzy i nie trzasl nia, to pewnie dzis juz by miala na nagrobku RIP, ale wtedy bym tego nie odpuscil, a jebla tylko bucha wiec lepiej uwazajcie. na mnie to przecietnie dziala ale dla nowicjusza to zbyt mocne....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak częstowałem ziomków (bez tolerki i w zasadzie brak kontaktu z maczankami) to po jednej lufie(OLDSCHOOL`a) prawie, że padali jak muchy(a dodam, że palą mj od 10-15 lat) :E

Dać im Waikiki Ben`a po prostu bałbym się. Mnie z tolerką jedna lufa miażdżyła konkretnie, a co dopiero nowicjuszy. Kobiecie również bym nie zaproponował "Bena" , no chyba że byłaby to kobieta z wyrobioną mega-tolerką :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U niej tolerka zerowa i juz nie ma mowy ze mna juz nie zajara chyba ze MJ ale tego nigdy bo to co sie stalo to kurwa przerazilem sie nigdy myslalem ze ona umiera....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dać osobie bez tolerki tak mocną zabawkę to nieodpowiedzialne.

Trzeba myśleć jak coś się robi. Bo trauma zostanie jej na długo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz