Skocz do zawartości
fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

Polecane posty

Panowie i Panie długo mnie nie było.  Lubiłem takie rzeczy jak alfa gdy była legal.  Dajcie znać , może być priv co gdzie warto kupić?  Kołek to mój pierwszy vendor :-) - z góry dzieki

kajabuza lubi to

Nie możliwe. U kolka zawsze średniawka sort był nie kłam, jedynie miał dobrego konreta przed delegalem w 2015 to byla najlepsza. Maczana na rynku, mam jej jeszcze z 70g :niewinny:

Ale jakoś. Boję. Się. Ruszać. Hehe. 

Ja ostatnio zamawiałem pakuna i wszystko w porządku opróćz tego że drugi raz im pisałem żeby mi do skrzynki wysłali zwykłem listem bo mnie na chacie może nie być a i tak wysyłają poleconym a pytałem sie wczesniej czy jest możliwość wysłania do skrzynki to mówili że ta ta spoko . Tako to spoko szybciutko przychodzą im btc wysyłają na nastepny dzien i zazwyczaj jest D+1 . 

Edytowano przez ReLoad1313

Dobra dzwoniłem do 4coins  po tej akcji w mediach na temat bitcoina , kursie itp.  była fala transakcji  system nie ogarną , miną dzien doszły kolejne transakcje i nasze przelewy zostały ze tak powiem przykryte nowymi... nowe przechodzą a nasze czekają w kolejce... koles mówił ze jedne klient to juz 3 tyg czeka... sposób na to ?  https://pool.viabtc.com/tools/txaccelerator/   wklejacioe adrs dostawcy   tx .....xxxxx najlepiej próbowac przed kazdą nową godzina np 11:59.  Nie wiem czy to działa w weekend. Na przyszłość trzeba uwazac   z tym gównem..... 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA