Skocz do zawartości
fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

Polecane posty

Pisze tutaj bo od nikogo sie nie da nic dowiedziec osobiscie.

Chciałem jeszcze skorzystać z promocji kolekcjonera i zamówic sobie troche mieszanek i stad tez moje pytanie do zamówien dostaje sie tzw punkty lojalnosciowe i własnie kiedy je moge wykorzystać czy od razu przy pierwszym zamóweniu moge z nich skorzystac?

I co z maczanek polecacie najbardziej?

A jak z paczka ile czekaliscie i jaki sposób zapłaty najlepszy?

Wszystko szybko sprawnie. list zwykly dostajesz awizo albo masz do reki, czekasz 2-3 dni od zaksiegowania wplaty. Z ziół polece Kosiora bo go kolekcjonowalem. Jeszcze Mocarz ale on slabszy jest. ;) Pozdro :P

za każde 10zł dostajesz 1pkt lojalnościowy o wartości 1zł.

Pozniej jak nazbierasz te pkty to mozeswz je w kupon zamienić o takiej wartości ile masz pktów. Nie mozesz wybrać ilosci pktow ktore chcesz zamienić - zamieniasz wszystko.

Czyli przykładowo za zamówienie za 250zł [cena produktów bez kosztów dostawy] to dostajesz 25pktów które mozesz zamoenic na kupon o wartosci 25zł.

ja pierdole ale jestem zły :[ zamowilem sobie towarek ale nigdzie niechca mi przelewu zrobic :/ mam konto w lukas banku ale mowia ze sie nie da :/ a niechce mi sie jakchs kont PayPal zakladac:/ da rade z poczty taki przelew do nich zrobic? i ile mniej wiecej to kosztuje ?

dostałem takie cos na meila:

Twoje zamówienie zostało złożone i zrealizujemy je gdy tylko otrzymamy od Ciebie zapłatę.

Wybrał(a)eś przelew bankowy jako metodę zapłaty. Wyślij przelew na poniższe dane :

CZ9555000000005821127001

(IBAN): CZ9555000000005821127001

SWIFT: RZBCCZPP

w przelewie bankowym prosimy wybrać opcję, że koszty przelewu pokrywa zleceniodawca (klient)

Raiffeisen Bank AS

Praga City Tower Hvezdova 1716/2b

140 78 Praha 4

odbiorca: xx

ul. Jana Matejki 2/5

95-200 Pabianice, Polska

i baba w lukas banku mowila, ze nr konta powinien miec bodajrze 26 cyfer a tutaj jest 22 wiec nie da sie :/

Dokłądnei ja z tym samym pytaniem.

Chciałem zrobić przelew (ja posiadam konto w ing) i nie moge rachunku odbiorcy wpisac.

Niby wyskakuje takie cos

CZ9555000000005821127001

(IBAN): CZ9555000000005821127001

SWIFT: RZBCCZPP

Ale co jest numerem rachunku. Liter nie mozna wpisac, zaczynajac nawet kest 23 cyfry wiec nie da rady.

A i jeszcze jedno, nazwa i adres odbiorcy co ja mam wpisac to czeskie czy to polskie a moze oba?

Raiffeisen Bank AS

Praga City Tower Hvezdova 1716/2b

140 78 Praha 4

odbiorca: Artur Kamedula

ul. Jana Matejki 2/5

95-200 Pabianice, Polska

O co chodzi?

Ludomir zaloguj sie online do banku i zrob ten przelew jako zlecenie walutowe. Tam wypełniasz to co trzeba... tylko nie zgadzaj sie na potwierdzenie i przelew blyskawiczny bo ci zje 110 zl. Tak to bedzie 40 zl. Wszystko na czechy tylko odbiorce wpisz tego kolesia.

Jak ktoś ma "ekonto" czy to w bzwbk czy mbank nie ma z tym problemu, zresztą myślę że we wszystkich bankach z elektroniczną bankowością jest zakładka "Przelewy walutowe >> Zagraniczny,krajowy".

Jakaś dziwna akcja.

Jakis czas temu robilem tą aukcje na czata forumowego w ktorym dawalem kupon do kolekcjonera za 56zł.

Okazalo sie ,ze nikt poza mna tego kuponu nie moze uzyc. Chuj. Zamowilem ze swojego konta na adres osoby ktora wygrala kupon.

Zamowienie z 26 stycznia.

Do dziś ta osoba nie dostała paczki.

Dzwoniłem z ryjem do nich ale wczoraj i uslyszalem ,ze goscia od wysylek nie ma i w pn aby dzwonić.

Jutro znów z ryjem zadzwonie czemu nie wysłali tej paczki.

Dla mnie ogromny minus dla sklepu za taką krzywą jazde.

Ciąg dalszy tej sprawy:

Paczka doszła. Miało być:

0,25g Baka

0,25g Kosior

0,25g Królowa

W paczce zamiast tego co wyżej napisałem znalazło się:

6g Baka

6g Kosior

1g Królowa

Więc kolekcjoner ładnie przeprosił za swój błąd i tym samym powraca do mojego kręgu zaufania :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA