Skocz do zawartości
fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

Polecane posty

Kolega wyżej dobrze prawi, sam juz wcześniej byłem takiego zdania. Po co szkodzić forum przez tak gowniany sklep. Precz z kolkiem, a najlepiej by było usunąć wszelkie tematy i ogólnie wszystko co z nim związane, ale to tylko moja sugestia.

Ja skonczylem współpracę z tymi Pabianickimi cyganami juź dawno zamówienie złożone za 200 zł i co? Dostałem połowę tego co zamówilem i pisząc do nich odpowiedzieli mi że oni wysłali tak jak zamówione i h... Ich to obchodzi i pier... Te zdjęcia tego co dostałem ... Z reszta po aferze z mocarzem nię wrócą za szybko ale nawet jak wrócą to ja od nich brudu spod paznokcia nię chce :) pozdro

tylko raz zamawiałem od kolka była to sól władek czy władziu coś takiego bardzo źle to wspominam , gratis dostałem jakąś maczankę dobrze że nie miałem z czego złapać bucha i ją wyjebałem bo pewnie wylądował bym w szpitalu 

tylko raz zamawiałem od kolka była to sól władek czy władziu coś takiego bardzo źle to wspominam , gratis dostałem jakąś maczankę dobrze że nie miałem z czego złapać bucha i ją wyjebałem bo pewnie wylądował bym w szpitalu 

Pewnie TAK ! Mam nadzieję,że zgniją w Areszcie !

Pozdro !

P.S. Gimby wciąż żyją nadzieją,że ich Wujo"Kolek"wróci z Urlopu ! HaHaHa !

P.S.2 Nastąpił KONIEC jebanego Ścierwa ! :D

Czemu ostatnie moje komentarze w tym temacie były kasowane a użytkownika mozak są pomijane? Wkurwia mnie ten pajac

Uwaga! (dodane przez: Mojo)
Przeglądnąłem usunięte posty od 13 czerwca. Zostały usunięte dwa Twoje posty za przekleństwa i wyzywanie. Jeśli sytuacja sie powtórzy dostaniesz ostrzeżenie
Edytowano przez Mojo

Mojo zwróć uwagę że forma moich owych dwóch postów była dość ironiczna, mająca na celu uświadomienie ze użytkownik Mozak notorycznie ubliza klientom kolekcjonera.

Uuuuu juz się boje hehe...

Uwaga! (dodane przez: Mojo)
Zaraportuj posty Mozaka, które wg Ciebie kogoś obrażają. Ja zwróciłem Ci uwagę, ale widzę, że wolisz sobie z tego drwić. Następnym razem będę zmuszony nałożyć Ci moderację postów (będziesz musiał czekać na akceptację posta, tak jak nowi userzy, którzy mają poniżej 5 postów)
Edytowano przez Mojo

Mozak mnie kolek nie zawiódł ale zamawialem tylko 4 razy u niego. Nawet jeśli ciebie (oszukał?) to.nie powinieneś obrażać klientów jeden zamawia tak a drugi już inaczej

Pozdro!

Moje współpraca  z kolekcjonerem przebiegała raczej bez zarzutów , może raz dostałem pojebaną paczkę, jakoś to przeżyłem . Ale przez długi czas nie miałem z nimi problemów 

Tez nie mogę złego słowa powiedzieć na kolka,wszystko na czas, kontakt wzorowy a troszkę korzystałem z jego usług, ceny przy większych ilościach były atrakcyjne a myszy laboratoryjne cieszyły się z kolejnych dostaw

Kopytnik666 z tego co widze w dostawie i platnosci punkt nr6. Paczki pobraniowe wysyłamy od minimalnej kwoty 30 zł do maksymalnej kwoty 600 zł, nie wliczając w to kosztów przesyłki.

Uwaga można składać tylko 1 zamówienie pobraniowe dziennie!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA