Skocz do zawartości
fokus930

Kolekcjoner.** - wątek główny

Polecane posty

Jeśli kontynuuje tradycje Kolekcjonera sprzed całej afery, jest jak najbardziej wart polecenia. Jakość - świetna, wysyłka - w miarę, no i gratisy :) Szkoda, ze już Konkreta nie mają i HFG :( To były cudeńka, a HFG był najbardziej marihuano-podobną mieszanką pod względem działania.

Konkret, Sztywny Misza, a także Exclusive Kokolino, Cherry Kokolino, Fantastic, Hash, Gumi jagoda - te produkty są dostępne, ale oczywiście tylko na terenie Czech, brak możliwości zakupu z wysyłką do Polski.

Co do samego sklepu, cóż - nie zamawiałem jeszcze od Kolekcjonera w nowej odsłonie. Ponoć z kadzideł, w nowym legalnym składzie, dobre (najmocniejsze) są Baka oraz Mocarz. Dobrze wspominam Miszę i Konkreta - ciekawe jak nowe mieszanki wypadają na tle poprzedników sprzed delegalizacji...

Jeśli ktoś już miał okazję, chętnie poczytam opinie na temat realizacji zamówień.

Myślę, że póki co nie można narzekać na termin przychodzenia paczek. Okres świąteczny i na poczcie mają zapieprz. Mi ostatnio paczka kurierem szła 6 dni.

Elo,

Wiem, że prędkość od sklepu nie zależy, ale napisałem, że za ten hajs priorytetem powinni nadawać. A swoją drogą inne paczki mimo zapierdolu świątecznego przychodzą do mnie na czas.

Kontynuując, paczka przyszła tego dnia, co sobie tu żale wylałem , ale dopiero o 18:00. W tym czasie zdążyłem sobie pomóc na Łódzkich osiedlach. Przesadziłem. Jeszcze wczoraj prowadząc czułem w gałach wystrzał i sowi wzrok, a organizm sprawiał wrażenie, że już dawno śpi... Zdecydowany detox do sylwestra, hehe...

Jest jeszcze jedna rzecz.

W przesyłce znalazłem Królowa 0,25. Aż sprawdziłem. Nie zamawiałem. Nie płaciłem. Więc jeśli to nie przypadek, to Typki mają jednak gest i zwracam honor.

Ostatnia sprawa. Naklejka na Kok Exc sugeruje mi, że to jest dokładnie to samo KE, co w polskich sklepach. Chyba tak jest, bo pacało, aż się łezka wspomnień zakręciła... ;P

Tak, czy inaczej. Jest to mój ulubiony sklep. Dajcie tylko priorytet w tej cenie żebym się nie bał tygodniowego oczekiwania... :)

Pozdro

Moje pierwsze zamówienie z kolekcjonera.nl - skusiłem się tylko i wyłączenie z powodu promocji świąteczno-sylwestrowej. Kupiłem 3g kadzidła i ponoć otrzymam 6g ;)

Zamówiłem i opłaciłem (PayPal) w niedzielę, przesyłka wyszła w poniedziałek. Po wysłaniu dostałem oczywiście nr nadania (mail z numerem przesyłki trafił do spamu - poczta na (ł)Onecie - taka podpowiedź dla innych zamawiających). Wysyłka PP jako list polecony priorytetowy, aktualnie status na http://sledzenie.poczta-polska.pl/ jest z dnia wczorajszego: "Wejście na polski obszar celny."

Jutro, góra w piątek (taką mam nadzieję - wg statusu leży w mieście ~100km od mojego) przesyłka powinna trafić w moje łapy. Dam znać czy podwajanie zamówienia to nie ściema. Oraz czy mój chomik polubił zapach zamówionego kadzidła ;)

Jeśli wszystko będzie bardzo okey, być może zrobię drugi zakup w promocji. Tylko że czasu już niewiele zostało (do 31 grudnia włącznie), więc teraz wszystko zależy od PP i listonosza.

Dzisiaj przed południem listonosz dostarczył przesyłkę, nadaną 27.12. Więc pomimo okresu świąteczno-noworocznego i całego tego rozpierdolu na PP (nie wiem jak sprawuje się poczta u naszych południowych sąsiadów), termin 3 dni na dostawę został dochowany.

Ładna, mała kopertka z czeskimi znaczkami i pieczątkami. W środku kolejna kopertka, a w niej zamawiane 3g kadzidła, za które zapłaciłem. Plus kolejne 3g gratis - zgodnie z aktualną promocją :)

Co do jakości, nie wiem jeszcze. Na niszczenie przyjdzie czas niebawem.

@Cinek patrząc na ten status:

2010-12-30 02:50 PRAHA 120 Wyjście z obcego obszaru celnego

i zakładając, że statusy podawane są prawidłowo* - wychodzi, że dopiero dziś przesyłka znalazła się na terenie Polski. Więc jutro będzie. Czego Ci życzę.

* Sporo wysyłam przesyłek na PP w obrocie krajowym. Często korzystam z http://sledzenie.poczta-polska.pl/ i około 30% moich przesyłek nie posiada statusu "Doręczono" - pomimo, że przesyłki już dawno odebrane i (w przypadku pobraniówek) opłacone...

Ehhhh... Dziś już w polsce było :D

Zdarzenia przesyłki

Liczba pozycji: 3

Data zdarzenia Jednostka pocztowa Zdarzenie Szczegóły

2010-12-28 22:06 International Postal System Nadanie przesyłki

2010-12-30 02:50 PRAHA 120 Wyjście z obcego obszaru celnego

2010-12-30 14:00 WER Warszawa Wejście na polski obszar celny

Jutro już nie ma bata i musi być

10. Standardowy koszt dostarczenia produktów do Polski za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej przy wpłacie należności on-line wynosi:

- 10.00 pln (dziesięć złotych) - wysyłka ekonomiczna listowa polecona,

- 50.00 pln (pięćdziesiąt złotych) - wysyłka kurierska.

Nie wysyłamy produktów za pobraniem. Przesyłka od nas będzie dyskretnie opakowana.

To punkt 10 regulaminu Zamówienia i dostawa kolekcjoner.nl. W każdym przypadku powinien być jakiś numer nadania.

a tak, jeśli wysyłają poleconym to musi być numer i potwierdzenie wyslania, inaczej się nie da. ale jeśli to zwykły priorytet to żadnych numerów nie ma, więc albo oni robią w chuja i wysyłają zwykłe listy albo ktoś na magazynie pocztowym zajebal list pod pazuchę, albo list gdzieś błądzi po kraju, bo ktoś na poczcie wrzucił go nie tam, gdzie trzeba. jestem byłym magazynierem pocztowym i wiem jak to wszystko dziala :) jakbym chciał to bym kradł przesylki bez problemu, no ale nie chcialem. ale ktoś inny może chcieć :)

tym bardziej z rozbawieniem obserwuję te wszystkie bulwersy typu "list miał być na drugi dzień, a przyszedł po tygodniu" :) polecam wam chłopaki pracę na poczcie, to rozwieje wszystkie wasze bulwersy, gdy zobaczycie jak wygląda wstydliwa rzeczywistość :D

tez robie na poczcie na ekpsedycji, wszystko musi grac jak w zegarku wiec jak ktos mi mowi ze nasza PP jest gorsza od golebia pocztowego to nie wie jak tam jest : ) pozdrawiam pocztowcow! ; F

Hehe to troche paloncza do zniszczenia masz :D

Chyba tez sie skusze na ta promocje , bo dzis jest ona ostatni dzien. Zastanawiam sie tylko nad Kosiorem czy Baka? Bo tego Mr Nice nie palilem w ogole.

Zastanawiam sie tylko nad Kosiorem czy Baka? Bo tego Mr Nice nie palilem w ogole.

Sam się zastanawiam, co zamówić. Chyba będzie to i Kosior i Baka.

A u mnie lipa.24.12- wyjście przesyłki z polskiego obszaru celnego, a mojej paczki nie ma.

Czy na pewno taki jest status? Bo jeśli tak, to wygląda jakby przesyłka została odesłana z powrotem; status powinien być "Wejście na polski obszar celny".

Tak czy siak, w tym roku przesyłki już nie zobaczysz.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA