Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Administrator Euforia-shop.com

Euforia-shop - wątek główny

1124 postów w tym temacie

Jest napisane na stronie, że wysyłają w środę. Idzie około 3 dni z Czech.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Euforia Niestety niE daje wszystkim gratisów Zrobiłem zamówienie za 250 zl .... Liczyłem na jaki kolwiek gratis ... niestety go nie Dostalem Poza tym Sole ktore dostałem oceniam na niskie dlatego ja juz nie wrócę do tego sklepu choć zapowiadało sie dobrze

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Euforia ma aby 1 sól wiec jakie sole ???

I do tego ludzie ją chwala...

I na h... ta duża czcionka ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No swietnie dostalem przesylke po 12 dniach (zlozone i zaplacone 4 pazdziernika), to jeszcze sie zamowienie nie zgadza -_-

Zamiast 3g Zombie, dostalem 1g Zombie i 1g Haszu...

Ciekawi mnie tylko czy mi to jakos zrekompensuja, bo na ta chwile to pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie :/

Edit: 24.10.2012

Zero kontaktu, takze nie polecam sklepu - jak juz wkradnie im sie blad to go w zyciu nie naprawiaja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam male zapytanie na stornie widnieje pRomocja kup jeden produkt a drugi dostaniesz identyczny gratis to rowniez obchodzi Green camel itp ? bo pisze ze to z dzialu zioła / wiec wszystko ? czy tylko golda ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zamawial ktos ostatnio z Eufo ? bo niema opcji dodaj do koszyka itd ; / nie mozna nic kupoic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co pamiętam a kupowałem tam miesiąc temu .Musisz się zalogować aby dodać do koszyka:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałem zrobić zamówienie i pisałem do nich co jest, napisali, że zapraszają po nowym roku :/ Że już sklep nieczynny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety :P I musiałem zmienić przez to sklep :D Obym był zadowolony :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak czytam temat o tym sklepie i bałbym się wpłacać im na konto ale skoro ślą z Polski to niech wprowadzą pobranie a napewno ja i więcej osób chętniej będą kupować. Wpłacasz na konto, sklep wysyła i dalej ma wyjebane i to ty się martwisz czy paczka dotrze, bierzesz pobraniówkę i to w interesie sklepu leży abyś ją otrzymał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno od nich nie zamawiałem, ale wcześniej słali z Czech.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem ale tu koleżka stronę wcześniej pisze że już ślą z Polski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.Paczki wysyłali z Polski od kiedy jest dostawa 24h, a ja mam właśnie problem z euforią. 3 raz dostałem wezwanie z urzędu celnego ale jeszcze nie odebrałem.. ostatnio kazali mi pisać mój adres 30 razy chyba w różnych pozycjach, jestem podejrzany o to, że sam sobie z Czech wysłałem paczke. Oram sie i nie wiem czy odbierać teraz list. Miał ktoś może podobne doświadczenia ? I widziałem analize camela, zombie, golda, i red&whita, Camel jest legalny bo zawiera AM-2201 a reszta z JWH-210.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ładnie panowie w huja walą. Jebać takie sklepy powinni ich zamknąć za handel i przemyt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry jeśli to głupie pytanie ale czy ich sklep internetowy teraz działa? wchodzę na stronę ale nie mogę dodać nic do koszyka. Niebardzo wiem jak tam zamawiać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam i od razu chce was przestrzec przed tym sklepem. Chociaz okreslenie sklep jest chyba duzo na wyrost bo to kurwa jakas kpina. Pieniadze wplacone 8 lutego z samego rana na poczcie. Do tej pory status oczekujace, napisalem z 5 albo wiecej maili- ZERO odzewu. Maja to gleboko w dupie. Naprawde odradzam tam zakupy chyba ze lubicie sie wkurwiac i czekac. Przekazujcie znajomym - nie dawajcie nabijac kabzy tym żydom jebanym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oni jakoś pojebanie mają ,że raz w tygodniu wysyłają więc niekoniecznie cie wyjebali tylko jak 8lutego wplacales kase na POCZCIE to taki ich przelew idzie 3 dni robocze. 8lutego to piątek. więc 1wszy dzien roboczy to poniedzialek. 2gi wtorek a 3ci sroda. Zakladajac ,ze doszla do nich kasa w srode to oni z tego co kojarze wlasnie w srody wysylaja wiec mogli juz byc po wysylce jak dostali twoja kase i wysla ci w tą środe może :tulimy:

Tak czy siak wiele osób już płakało na ich sposób i czas realizacji zamówień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od 1 listopada wszystkie zamówienia realizujemy w ciagu 24 h, od momentu zaksięgowania wpłaty.Paczki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku. Musisz Cinek z lekka zaległości nadrobic.

Wiec nie dziwie sie HM oburzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiem co to rękojma tylko jak to od nich wyegzekwowac jak zero kontaktu. pojde dziisaj na poczte jeszcze zobacze czy doszedl ten przelew

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bede tam dzwonil dzisiaj zobaczymy co z tego wyjdzie a moze euforia miala jakis przypal i zamkneli juz sklep wie ktos cos na ten temat?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko zadzwonie to dam znac ale to juz jutro bo wieczorem konto doladuje to juz za pozno bedzie

edit: napisalem maila do BGŻ czy przelew dotarl na konto eufori, jesli sie okaze ze tak to panowie jawnie wala w chuja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach