Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  
feciorZ

Tramadol

Recommended Posts

Ja czyli piszący K, mój ziomek B.

Doreta 37,5mg tramadolu i 325mg parasyfu, przyjęte 10 tabsów bez filtracji przez K. B przyjęte na 1 raz 8 tabsów.

Obydwoje zarzuciliśmy o 22.05.

Ogólnie straszna saha ale nawet tego nie czujesz dopóki nie zobaczysz picia lub się napijesz to pijesz aż w brzuchu nie ma miejsca. Obrzydzenie do jedzenia i chęć do działania a zarazem leniwość.

K bierze 3 raz, po 3 dniowej przerwie 1 raz 300 mg senność i twardy sen, 2 raz 525 mg, pizda jak chuj nie ogarniałem co się działo, urwał mi się film i obudziłem się o 13, oczy jak szpilki prawie jak hera, niestety nie mam zdjęć.

1 efekty B po 22:40 euforia, rozluźnienie, problemy z równowagą.

1 efekty K 23:00 rozkojarzenie i zaplątanie przez 10 minut szukałem picia w kuchni i nie byłem tego świadom, szum w uszach.

23.30- B zarzuca jeszcze 2 tabsy, wzmocnienie poprzednich efektów, przybycie nadmiernej potliwości rozkojarzenie, szum w uszach.

00.00- Maksymalne wejście, nasilenie wszystkich wymienionych wyżej efektów + błogostan, brak czucia ciała, pobudzenie i straszna gadatliwość.

01.00- Chillout i nie kończąca się rozmowa o bzdurach bez sensu powoli senność.

02:00- Cały czas gadatliwość ale powoli wjeżdża zamuła i senność, nasila się rozkojarzenie.

03:00- Całkowite rozkojarzenie i mega senność, usypiamy przed komputerem, ale rozmawiamy dalej ogólnie cały czas jest jakiś temat, gęba się nie zamyka haha. B dalej ma problemy z równowagą a K ma straszne rozkojarzenie zapominam o czym gadałem w trakcie gadania i ciężko mi zrozumieć dłuższe zdania B. Dalej pomniejszone źrenice i to bardzo.

03.35- Powoli zaczyna schodzić, senność mija ponieważ wjechała ożywiona rozmowa ale dalej problemy z koncentracją i równowagą. Brak apetytu i ogólny wstręt do jakiegokolwiek jedzenia, a picie wchodzi w ciebie bez ograniczeń. Zaczynamy odczuwać tak zwanego ,,Kapcia" czyli dziwny posmak w buzi po własnie tych tabsach ostatnio K miał to przez cały dzień po mimo mycia zębów 3 razy.

Ogólnie polecam bardzo Tramadol, fajny do spokojnej oraz ożywionej rozmowy z kumplem,samemu też spoko ale z początku podczas pobudzenia jest ciężko haha. Ale radzę uważać bo bardzo łatwo przedawkować to świństwo, siada dość mocno na psyche i wątroba cierpi.

Ogólna ocena 10/10. Brak nie przyjemnego zjazdu oraz wyglądu trupa następnego dnia, bardzo dobre na odstresowanie i ucieczkę od problemów. Następnym razem zwiększamy dawkę ponieważ przypadł nam bardzo ten Tramal i powinien się również pojawić trip raport.

Załączę zdjęcia są na nich podane godziny wykonania.
  
 92722060_tramalB.png.d5e1028fbc42df8f700b7d3da7080f5d.png1742100505_tramalK.png.94ad98635f0ec5c36f7befec1fb36f65.png788206661_oczkapotramaluK.png.29c3a18b23c460b8e9b4c1ea1abf2d9e.png220168257_oczkapotramaluB.png.a6f7b3a74bd26940360ccb5a1e51528e.png
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 29.05.2019 o 00:57, Kubon napisał:

Doreta 37,5mg tramadolu i 325mg parasyfu, przyjęte 10 tabsów bez filtracji przez K. B przyjęte na 1 raz 8 tabsów.

Chcę tylko dodać, że maksymalna bezpieczna dobowa dawka paracetamolu oscyluje w okolicach 4 gram parasyfu. 
Powtarzam: "dobowa" dawka.

Jednorazowe wrzuty powyżej 4g grożą zatruciem i trwałym uszkodzeniem wątroby. Jest od huja przypadków zatruć parasyfem, szczególnie dużo w Ameryce bo tam rzadko trafiają się "wyedukowane" ćpuny co choć trochę starają się przestrzegać BHĆ...

JEŚLI JUŻ DECYDUJESZ SIĘ COŚ ZARZUCIĆ CO WYMAGA FILTRACJI TO WEŹ KURWA POŚWIĘĆ TE JEBANE 10-15 MINUT I OSZCZĘDŹ SOBIE W PRZYSZŁOŚCI KŁOPOTÓW I PRZY OKAZJI LECZENIA Z MOJEJ CZY TEŻ INNYCH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM KIESZENI Z ICH WŁASNYCH PIENIĘDZY! (JEBAĆ PAŃSTWOWĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA) 

Czy to jest cipacz z solą, czy to antek z parasyfem, czy też Thio z sufognojkiem (też potrafi podrażnić mocno żołądek), że już nie wspomnę o gigantach co walili fioletowego kota bo ich mi akurat najmniej szkoda ale kurwa ludzie, pomyślcie czasem chociaż trochę bo niestety żyjemy w popierdolonych czasach, gdzie wasze leczenie jest później niestety pokrywane po części z cudzych i też moich pieniędzy... 
 

Edited by GarrySniffer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...