Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Politoksykoman

Metkatynon, Metylokatynon, Efedron - wątek ogólny

Polecane posty

Metkatynon FAQ ver. 1.0(forum.dopalamy)

1.A co to ?

2.A po co ?

3.A ile ?

4.A jak ?

5.A jeśli ?

6.A cudowne ?

7.A podobne do ?

8.A uzależnia ?

9.A skąd ?

Ad.1 Stymulant z grupy katynonów. Inhibitor zwrotnego wychwytu dopaminy i noradrenaliny.

Ad.2 Zastosowanie rekreacyjne w celu wywołania euforii, empatii lub szybkiego strzału przy podaniu i.v.

Ad.3 W zależności od preparatu z którego uzyskujemy z pseudoefedryny, na pierwszy raz po nie udolnej próbie ~720mg pseudoefki, uzyskamy zadawalająca ilośc, lecz przy startach radze tą dawke dwukrotnie pomniejszyć.

Ad.4 Albo sie bawimy w chemików i robimy w galerii handlowej lub udajemy profesjonalistów i wpisujemy w google "metkatynon synteza" a jak jesteśmy geniuszami obczajamy pubchem http://pubchem.ncbi....ry.cgi?cid=1576

Ad.5 A jeśli zatrujemy sie nadmaganianem potasu (co jest w praktyce mozliwe przy oparach lub dymie ;) lecz zawodowcy wiedzą lepiej) lub dostaniemy paranojki to idziemy grzecznie do szpitala i ładnie opisujemy jakie kuku nam zrobiła zła synteza (oj ty zła ! ).

Ad.6 Praktycznie jest to wasz zastępnik ubóstwianego KOKO, lecz troszku trzeba sie wysilić, a leniuszki z was więc pewnie i tak wam sie nie bedzie chciało. Dla jednych lepszy od mefedronu, dla innych gorszy.

Ad.7 Mamy grupki tych niesczęsnych (alfa amino beta :D)katynonów/ ketonów. Praktycznie Bufedron maiłbyć lepszym metkatem, lecz bez jego euforyzujących tak niezwykle cenionych przez kociarzy walorów. Wystarczy popatrzeć na wzorki żeby sie zoorientować do czego strukturalnie jest podobny.

Ad.8 Uzależnia dość silnie, z przeważającą częścią użytkowników i.v. Aczkolwiek nie wywołuje uzależnienia fizycznego, za to psychiczne może być uciążliwe.

Ad.9 Tak jak większość schorzeń leczy Apteka. Preparaty to : Acatar (acti tabs) < coś tu się niestety pozmieniało i to w złą strone, więc radze przypatrzeć się składowi jaki jest podany na opakowaniu. Sudafed czy chyba najbardziej pewny na ten moment Cirrus.

Ps.To samo zło i nie tykajcie się tego, ale jak już szukacie swojego kokolino to wystarczy wydać pare groszy przejść się do apteki, douczyć się i zaaplikować. Nie biadolić. Do poprawek itd, itp, robiłem na szybko własciwe w 20 min od godz ok 6, więc przepraszam za błędy. Zapraszam do rowijania wątku, bo nie zauważyłem takowego. Przypominam, że metkakt figuruje w wykazie substancji psychotropowych i jest sklasyfikowany w grupie I-P.

Waliłem to przez 2 lata, uzależnienie jest przejebane ale w końcu udało mi sie z tym skończyć ;)

Opisze krótko jak wygląda synteza, w domowych warunkach.

(...) <-- tu była synteza

Metkatynon ma niewątpliwie duży potencjał uzależniający, naukowcy porównują go do 70% potencjału uzależniającego metamfetaminy.

Euforia po kotku jest poprostu miażdżąca, b.łatwo sie uzależnic. Nie polecam nikomu ;)

Rozdzielanie składników preparatów złożonych jest w Polsce przestępstwem.

Syntezowanie narkotyków wpisanych do załącznika ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii jest przestępstwem.

Posiadanie metkatynonu jest w Polsce przestępstwem.

Opis syntezy usunąłem, jeśli Administracja wyrazi zgodę na jego ponowne zamieszczenie - wróci do powyższego postu.

EDIT: Administracja nie wyraziła zgody na opis syntezy. Kto chce ten znajdzie.

Metkat rozni sie od mefedronu glownie tym, ze posiada znikomy wplyw na serotonine. Czyli sama euforia + pobudzenie bez tej wszechogarniajacej empatii i milosci. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo - zejscie jest o wiele mniej przejebane niz przy mefie - zapasy serotoniny zostaja praktycznie nienaruszone :E

Miałem kiedyś "autowkrętkę" żeby zrobić sobie metkata, ale ostatecznie zrezygnowałem. Było to jak jeszcze mefa niuchałem i szukałem czegoś podobnego, teraz nie chcę do tego wracać ;) Aczkolwiek gdyby bła kiedyś okazja skosztowania to nie odmówię :P

MŻ: no my z dwa,trzy razy robiliśmy. za pierwszym razem po kodeinie. fajne połączenie moim zdaniem.Roztwór z dwóch paczek 'Antka'+ ok. godzine po przyjęciu 'kot' z 1 paczki Acataru. zbyt leniwi jesteśmy, żeby się uzależnić od tego   :P   

MM: Chodziło o dawki na jedną osobe ;), MŻ nie wspomniała, że sie porzygała, a kociak ją wybawił od cierpień.

Swego czasu, jak jeszcze Acatar można było dostać to się trochę kociło, ale w odróżnieniu od użytkownika himself, zjazdy po koceniu miałem o niebo gorsze od tych po mefie.Po kocie z trzech paczek pitym na 2 razy miałem gorsze zejście niż po worku mefa.Nie wiem jak jest z zejściem po iniekcjach. Także ogólnie czasami z brakulaku, ale na rynku jest dużo lepszych i cenowo bardziej opłacalnych, no i legalnych produktów.

Oj kotek :D dużo tego było swego czasu , ale z perspektywy czasu nie polecam nikomu :D po czasie odciska się na psychice piętno kotka, aczkolwiek bardzo ciekawa substancja.

Peace

Co najlepsze do zrobienia metkata? Cirrus, acatar, sudafed czy może jakiś inny lek dostępny bez recepty? Bo nie chce mi sie załatwiać recept.aaachh...I jeszcze jedno... Czy manganian kupię w aptece?

No można pseudoefedrynę brać czy to z Acataru czy to z Sudafedu, ale efekt pewnie Cię rozczaruje. Niby coś tam pobudza, ale marna substancja dla ćpunów. Zarzuć sobie takie jedno opakowanie 12tab. po 60mg i zobacz co i jak. Może akurat na Ciebie podziała dobrze, chociaż po mdpv to nie sądzę, żeby nawet w małym stopniu spełniła Twoje oczekiwania. Po za tym drogo wychodzi, lepiej coś z RC kupić niż zajmować pseudoefedryną.

faktycznie sudafed sam w sobie to lipa szkoda czasu. Dzis sproboje zrobic synteze z sudafedu zmieszalem pokruszony sudafed z manganianem potasu w 50ml wody dodalem 2ml octu tylko nie mam pojecia jak to filtrowac :/ mam strzykawke 5ml i niewiem czy to nadaje sie do picia bez filtrowania

faktycznie sudafed sam w sobie to lipa szkoda czasu. Dzis sproboje zrobic synteze z sudafedu zmieszalem pokruszony sudafed z manganianem potasu w 50ml wody dodalem 2ml octu tylko nie mam pojecia jak to filtrowac :/ mam strzykawke 5ml i niewiem czy to nadaje sie do picia bez filtrowania

Jak poszło? interesuje mnie przetestowanie efedronu :ok:

Dowiedziałeś się jak to odfiltrować itd?

Jak poszło? interesuje mnie przetestowanie efedronu :ok:

Dowiedziałeś się jak to odfiltrować itd?

zeby odflitrowac zwijasz pare husteczek w kwadrat moczysz w zimnej wodzie wyciskasz i robisz "gniazdko" na szklance pozniej przelewasz metkat ;)

zeby odflitrowac zwijasz pare husteczek w kwadrat moczysz w zimnej wodzie wyciskasz i robisz "gniazdko" na szklance pozniej przelewasz metkat ;)

Napisz działanie jakie zaobserwowałeś :ok:

Napisz działanie jakie zaobserwowałeś :ok:

wyszedl mi brazawo-fioletowy roztwor o migdalowym zapachu czyli niby wszystko gra. Tylko minela juz godzina a dzialania cos nie widac taka lekka stymulacja ale to za malo cos...musialem cos pojebac w trakcie i chyba koncze zabawe z sudafedem :/

wyszedl mi brazawo-fioletowy roztwor o migdalowym zapachu czyli niby wszystko gra. Tylko minela juz godzina a dzialania cos nie widac taka lekka stymulacja ale to za malo cos...musialem cos pojebac w trakcie i chyba koncze zabawe z sudafedem :/

To chyba ci sie reakcja nie udała.. Powinny osadzić się na fitrze brązowe fusy. A sam płyn powinien być przezroczysty/żółty/bursztynowy (we wszstkich trzech przypadkach klepie na ogół). Choć najczystszy pewnie jest ten przezroczysty.

Ja tego spróbowałęm dość dawno ze dwa lata temu. Pierwsze doświadczenia były przyjemne, ale nie wkręciły mnie szczególnie mocno. Natomiast kilka miesięcy później, gdy miałem wolny weekend i byłem sam, do tego w nie najlepszym humorze postanowiłem zrobić sobie metkat i sam nie wiem jak to się stało, że wpadłem w trzydniowy ciąg.. Potem już nie robiłem takich numerów z ciagami, ale zdarzało raz na jakś czas wypić jednego dnia po dwie paki. Ciągów unikałem ale ciśnienie się pojawiało i było dosyć natarczywe.. Metkat działał na mnie podobnie do ketonów z RC.

Więc przestrzegam przed tym. Zjazdy i kurewskie cisnienie mogą ci naprawdę uprzykrzyć życie

Metkat ma chujowe działanie - z pół godziny euforii, a potem kilka godzin męczącego spida, no i oczywiście ciężki zjazd. 2 razy próbowałem i więcej nie chcę, nie bawi mnie coś takiego. Aczkolwiek to fajne doświadzczenie zrobić sobie takie cóś z tabletek na katar :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA