Skocz do zawartości

Polecane posty

Silne ustrojstwo. Rozcieńczam 1:1 ze zwykłym olejkiem, w tedy można sobie powoli palić i nie ma efektu ciupagi.

Bardzo pozytywne wrażenia. Rozluźnienie, trochę zawieszenie. Apetyt u mnie duży. Lekki ucisk głowy jako negatyw.

opinia o tym olejku kropilem lufie nabita tytoniem około 7 kropel na szkło . Wychodziło dużo buchow a efekt nie był najlepszy maczany dużo lepsze. pierwszy raz  z liquidem moje spotkanie oceniam na 6/10 i teraz na test maczana poleci królowa:) zdam opinie na dniach

@Fanatyk kanna najlepiej rozrzedź ten liquid z bazą 0 , bo znając życie podjedziesz do tego na kozaka jakimś boxem 200w lejąc w tanka czysty lq i cie pokara :E ew. można lać pare kroplki lq prosto na grzałe (przez tkzw. komin) 

Rakieta przyszła ekspresowo. Zamówione mr Queen i chucky doll liquid. Niestety liquid klarowny, niestety bo poprzednie to w   1/3 kryształki kana i można było "rozcienczac" bez utraty mocy w nieskończonośc. Jak najbardziej aktywny, pomimo że słabszy to i tak dosyć mocny, nie nadaje się do wyjścia do ludzi(jak dla mnie) delikatna dezorientyacja łapie więc lepiej usiąść i włączyć coś w tv. Szkoda że tak pojechali z ilością kana w liquidzie w dół. A nawet po kilku godzinach spania jest ciężka głową  5/10. Mocno usypiajacy. 

Dnia 29.11.2019 o 00:35, Seba195 napisał:

Rakieta przyszła ekspresowo. Zamówione mr Queen i chucky doll liquid. Niestety liquid klarowny, niestety bo poprzednie to w   1/3 kryształki kana i można było "rozcienczac" bez utraty mocy w nieskończonośc. Jak najbardziej aktywny, pomimo że słabszy to i tak dosyć mocny, nie nadaje się do wyjścia do ludzi(jak dla mnie) delikatna dezorientyacja łapie więc lepiej usiąść i włączyć coś w tv. Szkoda że tak pojechali z ilością kana w liquidzie w dół. A nawet po kilku godzinach spania jest ciężka głową  5/10. Mocno usypiajacy. 

Pierwszy raz efekt odstawienny po liquidach od kolekcji

Edytowano przez Seba195

W pazdzierniku jak bralem byl o wiele slabszy i klarowny , dla porownania z sierpnia starczyl mi na okolo 3,5 tygodnia w pazdzierniku 8 dni . Kiedys bylo pelno krysztalkow kanna tak jak @up pisze a pazdziernikowy byl klarowny jak mnie przyjdzie to zdam relacje .(flualprazolam-biore by dopelnic rachunek, ciagle trzymal poziom, jak zawita to zdam tez relacje czy ciagle to samo[od kiedy zamawiam niemialy loga LL ale zawsze byly dobre])

Klepie jak trzeba. Testowane na zwykłym szlugu. Dwie kropelki na końcówce papierosa i konkretnie mnie siekło. Konsystencja inna niż parę miesięcy temu, nie ma już kryształków. Polecam :mj:

Dobrze klepie kolor jasnozolty jest zauwazalna u mnie akurat nieduza ilosc krysztalkow. Odczuwalne nawet po sporym rozcienczeniu ( ok 4 krople na 1.5 ml czystelo lq w efajku.). Od mojego ostatniego zamowienia moc zdecydowanie na +.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się