Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. pomyślałem aby troche przywrócić tutaj starszą wersje czatu a raczej jej opcje. 

takie jak:

-czat w osobnej karcie forum (forum.dopalamy.com/chat) - tutaj po przejściu np na yt. będzie w nawiasie napisane ile zostało napisane wiadomości od ostatniego odwiedzenia karty. 

-Informowanie o utworzonych nowych tematach przez użytkowników. 

- listę dostępnych na czacie

- prywatne wiadomości na czacie. 

co wy na to

Edytowano przez Zawisza Wks

@VgD-maczek-VgD

Bo zrobiłeś very good dilla :E Sprawdź dokładnie wszystkie możliwe ustawienia profilu, spróbuj wejść też bezpośrednio przez forum.dopalamy.com/chatbox

Zamiast na czat wchodzić powiedz nam lepiej jak tam dziecko? Wszystko ok? Z tego co pamiętam, odchodzileś dla jego dobra ale tu akurat pamięć może mnie mylić, swoje przejarałem..

Dnia 21.05.2019 o 21:27, fantom napisał:

To raczej niemożliwe, bo to zwykły shoutbox. Ktoś musiałby zapłacić za czat na ipb

nie jest to kwestia zaplaty a jedynie tego, ze tamten czat byl zewnetrzny na co obecne oprogramowanie ma nie pozwalac.

2 godziny temu, łukasz12345 napisał:

Na dupku  jest ogólnie kiła i mogiła,nie można do użytkownika priv wysłać, bez punktów reputacji i ogólnie takie ograniczone :D

sa punkty reputacji 

raczej zostali wyznaczeni do robienia sztucznego szumu,zauważ że dwóch wychodzi ,za 5 min kolejnych dwóch wbija haha , Tam nawet zdradzają pakowanie sklepów xD screen dostałem od kogoś z niebieskiego, rozmowa na ich chat z  jakiś miesiąc temu hahha  

Przechwytywanie.png.9293542b65c87fa15aac2dbbd8b1c29e.png

Dnia 25.08.2019 o 15:19, łukasz12345 napisał:

Na dupku  jest ogólnie kiła i mogiła,nie można do użytkownika priv wysłać, bez punktów reputacji i ogólnie takie ograniczone :D

Z tym się zgodzę,rozumiem ograniczać dostęp do komentarzy w postach ,ale na chuj blokować priwy skoro i tak to jest prywatna wiadomość hah.

Dnia 25.08.2019 o 12:56, pablo napisał:

Na sąsiednim forum (dupek) taka jest jest wolność słowa i swoboda wypowiedzi (o czym na każdym kroku muszą przypominać wszystkim :D ) że nowy użytkownik nie może napisać słowa na czacie i nawet PW ma zablokowane :E

Użytkownik jest już oszukiwany przed rejestracją ..

ZAREJESTRUJ SIĘ 

i UZYSKAJ PEŁNY DOSTĘP DO FORUM

A ja na tym forum mam ograniczona wolność słowa! Jak napisalem o napalonym murzynie że sie z kolegami tyry myry rym cim cim w kakaowe oko(do czego sam sie przyznał) to mam bana już z pół roku. Gdzie jest wolność słowa?!

#sprawadlareportera #uwagatvn #lgbtq #tecza 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się