Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Olkoholik

Serwer głosowy Teamspeak/Discord

Czy jesteś za utworzeniem serwera głosowego ?    19 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za utworzeniem serwera głosowego ?

• Tak
      14
    • Nie
      5

Polecane posty

Witam wychodzę do Was z propozycją utworzenia serwera teamspeak/discord'a żeby sobie tam od czasu do czasu porozmawiać z kims.Na discordzie można założyć darmowy serwer więc było by to plusem.Jeśli pomysł przejdzie to ja mogę pomóc wszystko ogarnąć.

Dałem tak, jednak moim zdaniem nie jest to konieczne.

TS3 odpada kompletnie - zamieszanie, syf, problemy

DSC jest lepszym rozwiązaniem, ale to samo co na DSC, to mamy na forum. 

to że to zwyczajnie słaba i nielogiczna oipcja ta twoja, tyle. Coś trzeba tworzyć jakieś anonime pokoje dla jakiegoś forum, i to na serwerach i programach stworzonych dla grającychc w gierki intertentowych ciotek ;) słaboo. A komunikatory jak zam czy pal są właśnie do tego stworzone o czym tu piszemy, czyli prywatnych czat-pokoi na solidnej platformie ;) ponad to są to często komunikatory działające grubo od 15 lat 

ale ty nie wiesz ile osob korzysta z paltalka czy zamtalka ;) bo na stronie nie pisze ;) 

zamtalkt to najlogiczniejsza opcja, a te bzdury temaspiki i to co piszesz to dla ciotek komuperowych grającyh w gierki i tu nie ma dyskusji tak jest.

więc trudno się kłócić że jeżeli chodzi o rozmowy głosowe dla takiego forum jak to to zamtaslk czy paltalk to oczywista i najlepsza opcja 

Ale to nieprzejrzyste, mało opcji, tworzy się kanał i koniec, a gdzie opcja dodawania pokoi w "pokoju" jak w discordzie? Żeby tylko osoby z odpowiednią rangą mogły na nie wejść? Aaaa idź mi z tym wpizdu. Nie chce mi się już wałkować tego tematu :)

ale ty bzdury piszesz tam wszystko darmowe ;) a nie pisze nigdzie na żadnej stronie jak jest bo nie pisze, ponad to wszystko można dostsosować w panelu za.łożyciela pokoju i moda pokoju jeżeli admin pokoju da uprawnienia dla kogoś 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować