Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

CzlowiekMajuana

Devil TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

58 minut temu, MocarnaMi napisał:

Otrzymałam ************* zamówienie zgodne które składałam 3miesiace temu i dopiero teraz otrzymałam. Nie dziękuję devil bo tyle czasu to trochę przegięcie 

Mocarna, wydaje mi się, że byłaś kiedyś w dobrej komitywie z devilem. i miałaś z nim jakis nwet kontak poza emailem. mylę się?

W dniu 21.09.2020 o 01:49, scowann napisał:

Może być, ale i tak nie rozumiem po co się bawią w zmienianie statusów :E Mi to tam zwisa, bhp przy zamawianiu jest u mnie zawsze podstawą. Szukajcie a i tak mnie nie znajdziecie :fajka: psiurki

Posiadanie, nabywanie też jest karane prawem, a co za tym idzie namierzony klient sklepu to z automatu zarzut za handel dla sklwpu, zeznanoa obciążają drugą stronę wystarczy kogoś przyjebać podczas odbierania paki np

Raczej wątpię by niebiescy uderzali w weekendowych entuzjastów klefa co sobie raz na 2tyg piątala zamówią. Każda taka akcja to stracony ich czas i nie mały kwit, jak już to by ściągali hurtowników, a ewentualne wezwania poszły by do osób co bhp nie trzymały. 

Nie wyobrażam sobie jakiejś zmasowanej prowokacji na detalistów w stylu, że niebiescy po wysłaniu paki stali by cały dzień pod kredensem i czekali by na delikwenta. 

Devil robi eksperyment społeczny, może interesuje się socjologią. Nieraz znikał na tydzień czy dwa, a ludzie dalej twierdzili, że to norma. Teraz wróci po paru miechach i ciekawe jak ciepło go użytkownicy przywitają 

@kolektyv. ma racje, policji nie obchodzi zakup 5g cmc, chyba że zaczniecie tym dillowac na komisariacie, lub ozdabiacie mury napisami "JP 100%" i policja po prostu was nie lubi :E

Edited by DontFlyTooHigh

Też mam mega zagadkę w jakim celu były jego obiecanki-cacanki 😄 Drugi by powiedział jak jest, przecież i tak sprzedaży nie wznowił by nabić plny. Dobra rozkmina z tym jest 🙂

Oczywiście śmiechy śmiechami, ale to jest tak niesmaczne że sklep jest jeszcze w „zweryfikowanych" pomimo tego ile osób utopiło tam siano. 

Prawie i mnie by to spotkało, ale coś mnie tknęło i dałem parę dni na wstrzymanie, a później zaczął się bigos u niego. 

Smaczne czy nie musimy pamiętać, że vendorzy to nie allegro, a to forum to nie ceneo. Forum nie świadczy usług z zakresu ochrony praw konsumenta. To społeczność takową tworzy. Forum jest bardziej środkiem przekazu informacji, który tworzymy my użytkownicy.

Forum jest nastawione na zarobek, vendorzy również i to nie jest złe, to coś normalnego. To i tak lepsza alternatywa niż spotkania z Sebą "na dzielni". Co nie oznacza, że można całkowicie wyłączyć myślenie i sądzić, że forum zrezygnuje z pieniędzy dla dobra użytkowników, lub będzie magicznie ogarniać exit scamy.

No i jest jeszcze najważniejsza kwestia, że u tego V i tak nie można nic już zamówić, więc co z tego, że widnieje on w sponsorowanych xD

Od siebie dodam, że diabeł znikał już nieraz bez słowa, pisałem o tym, czy nawet kłóciłem się z ludźmi, którzy twierdzili, że to nic takiego bo sorty kozak. Na ile sobie pozwalacie na tyle was traktują. Proste :E

Edited by DontFlyTooHigh

21 minut temu, NoMercy napisał:

musicie pamietac ze to jest watek glowny, do spamu jest odpowiedni temat

A co psujemy opinie o sklepie ? 

To może zwrócisz uwagę na to że sklep widnieje jako zweryfikowany i wysyłający paczki ? 

Jaki praworządny użytkownik forum się znalazł. 

Szkoda że nie reagował jak sklep po raz enty pisał że proszę o numery zamówień etc. 

Za to jak ktoś piszę w dziale głównym coś innego niż opinia o sklepie którego już nie ma to reakcja leci. 

Albo w jedną albo w drugą, jakich postów się tutaj spodziewasz po 3 miesiącach niewysyłania pak ? 

Edited by drfeelgood

po pierwsze, jest do tego typu wpisow jest watek spam. I czy to sie podoba czy nie, to masz nie robic pierdolnika swoimi opowiastkami w watku glownym i dotyczy to kazdego sklepu.

Zalosny jestes, ja nie jestem sklepem, wiec badz laskaw buzie zamknac i skomlec w watku spam. 

Co Ty powiesz, że nie jesteś sklepem 😄 😄 😄
A ja sądziłem że to Twój wielki spisek 😛 

W wątku sklepu który realizuje zamówienia nie widzę potrzeby robienia syfu. 

Tutaj zaś, free for all jak sklepu nie ma. 

A jak Ci się nie podoba to banuj moje posty i wszystkie które nie są tutaj opinią. 

PS.
Mały spoiler będziesz miał dużo pracy. 😄 😄

Pozdrawiam

21 godzin temu, kolektyv. napisał:

ale to jest tak niesmaczne że sklep jest jeszcze w „zweryfikowanych" pomimo tego ile osób utopiło tam siano. 

Mówił o tym nasz Kotek @Zamasu że jak vendor wykupi na x miesięcy to niezbyt może to nagle usunąć bo jedni piszą że coś dotarło większość że nie dotarło :E 

Jak by dostał potwierdzenie na papierku że w pudle siedzi i sklep off to może wtedy mógłby to zrobić :E 

21 godzin temu, NoMercy napisał:

Kolejny post, zakonczy sie warnem.

PS. dziecinne masz zachowanie, widac, ze jerstes dziecko neo.

Taaa, wyzywanie i groźby zamiast podjęcie dyskusji merytorycznej.  
Ale to przecież ja jestem dziecinny. 

Warna raz proszę 🙂

kolejny pokaz dziecinnego zachowania. okreslenie Twojego zachowania dziecinnym to prawda, a gdzie tu widzisz wyzywanie i  wyzwiska? wskaz jedno? grozby? :E i co jeszcze? hahahahaha 

Dokladnie kolejny raz pokazujesz ze jestes dziecinny. 

51 minut temu, NoMercy napisał:

kolejny pokaz dziecinnego zachowania. okreslenie Twojego zachowania dziecinnym to prawda, a gdzie tu widzisz wyzywanie i  wyzwiska? wskaz jedno? grozby? :E i co jeszcze? hahahahaha 

Dokladnie kolejny raz pokazujesz ze jestes dziecinny. 

No właśnie dajesz się podjeść jak dziecko i sam robisz syf w temacie głównym.

Jestem usatysfakcjonowany, więcej moich postów nie będzie. 

Pozdrawiam