Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

CzlowiekMajuana

Devil TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

8 godzin temu, sasanka84 napisał:

Ponoć Devil wraca w tym tygodniu w wielkim stylu

Info z pierwszej ręki 

Chyba po clonach jakieś schizy masz o kontakcie z Devilem i jego powrocie 😅

21 godzin temu, kuntakinta napisał:

kolo miał za uszami i był obserwowany. zgarneli go pod skrzynką i juz miał odebrana pakę od P......
wystarczy czytać ze zrozumieniem wiadomości prasowe.

Skąd niby pewność że akurat to devil? 

Nie wiem dziwnie to po chuj ktoś pisze z jego konta co 2-3 tyg że wraca? 

Beke se ciśnie czy to policja pisze? 

8 godzin temu, sasanka84 napisał:

Ponoć Devil wraca w tym tygodniu w wielkim stylu

Info z pierwszej ręki 

Ta haha chyba po clonach miałaś jakieś urojenia o kontakcie z Devilem 😅🤭

Edited by Nafukany Albatross

On pisał o wcześniejszej sytuacji z pysznym i to było nawiązanie z tymi przesyłkami pobraniowymi, więc czytaj ze zrozumieniem:

W dniu 6.09.2020 o 11:32, kolektyv. napisał:
W dniu 5.09.2020 o 12:10, Pococito1992 napisał:

Ta pobraniowki a potem będzie jak z pysznym 

Jak nie znasz historii to ci inni opowiedzą jak go stały klient wyjebal sam z siebie 

Podobno kolo odbierał pakę i na widok psów zaczął się trząść, taką wersję słyszałem. 

Jakiej opinii jak sklep nie ma już dobrej opinii i ma puste magazyny dzięki mnie to nic nie podziałają admin możesz ich usunąć już z forum

🙂 Bo już ich nie ma i wątpię by byli jak nawet nie potrafią swojej strony ogarnąć haha 

Devil już kręcił dużo wcześniej, znikał na tydzień czy dwa bez słowa, albo wysyłał trefny towar, a i tak znalazły się osoby, które zaciekle go broniły. Można było wyczuć, że coś się dzieje. Po co pisać o tym co mu się należy? Z zemsty? Jaki biznes, takie ryzyko :E

Sklep powinien zniknąć z forum i nie było by spamu tu i tyle, ani ludzie by wkurzeni nie pisali ani mody by nie musieli usuwać wkurzających postów i taka prawda każdemu by to życie ułatwiło 😜 forum wprowadza w błąd bo jest napisane "zweryfikowany sklep wysyłający paczki" już moje głupie pierdolenie na forum jest bardziej prawilne niż to że sklep dalej jest w zaufanych. I w jakim świetle stawia to forum? W takim że nie można w nic tu wierzyć i tyle więcej już nic nie napisze w temacie sklepu bo nie ma sensu bo i tak te forum nie ma sensu takimi zagrywkami Elo spadam do realu więcej tam prawdziwości. 

19 minut temu, Nafukany Albatross napisał:

Nie wiem jak inni myślą ale im się to należy za wyjebke tyłu osbob na gruby hajs i tyle 

Czyjejś rodziny się nie miesza do tego, tylko gimbusy myślą inaczej i jak mają z kimś problem, to mieszają w swoje spory rodziny, matki, ojców swoich "wrogów"...

A skąd wiesz, że wyjebkę, a nie mieli wjazdu i stracili towar? Mało to info było, że zlikwidowali jeden czy drugi magazyn? To, że pisał na forum, to nie oznacza, że nie jebli mu magazynu czy ludzi, którzy się tym zajmują... Może była wyjebka, może nie, ani Ty tego nie wiesz, ani ja... Taka jest prawda.

Życzyć śmierci czyjejś rodzinie, bo nie dostał kilka gieta klefa do naćpania jest wg mnie żałosne. Można klnąć na sklep itd. ale co ma do tego rodzina?

Nie widziałem żadnego postu o śmierci rodziny, a co do schylania się po mydło jest to oczywista satyra. 
Realia polskich więzień nie są już takie że ruchają tam ludzi w dupę na prawo i lewo. 

Niemniej jednak na chuj w ogóle jeszcze sklep tutaj widnieje ? 

4 godziny temu, Nafukany Albatross napisał:

Sklep powinien zniknąć z forum i nie było by spamu tu i tyle, ani ludzie by wkurzeni nie pisali ani mody by nie musieli usuwać wkurzających postów i taka prawda każdemu by to życie ułatwiło 😜 forum wprowadza w błąd bo jest napisane "zweryfikowany sklep wysyłający paczki" już moje głupie pierdolenie na forum jest bardziej prawilne niż to że sklep dalej jest w zaufanych. I w jakim świetle stawia to forum? W takim że nie można w nic tu wierzyć i tyle więcej już nic nie napisze w temacie sklepu bo nie ma sensu bo i tak te forum nie ma sensu takimi zagrywkami Elo spadam do realu więcej tam prawdziwości. 

A i tak napisałeś przeorany cwoku. 
po co tu piszesz jak dążysz do takiego porządku?

reklama jest wykupiona to sklep nadal widnieje - proste i logiczne 

Zamówienie zlozylam i opłaciłam w połowie lipca, ogólnie to już się poddałam

Dziś z ciekawości weszlam na swoje konto na sklepie i status wysyłki zmienił mi się z "płatność potwierdzona" na "przygotowanie do wysyłki" kilka dni temu (mniej niż tydzień). Ale na tym stanęło, powie mi ktoś po chuj ktoś z obsługi sklepu się jeszcze fatyguje? 😂 Nie potrafię tego zrozumieć

Edited by scowann

7 godzin temu, scowann napisał:

Zamówienie zlozylam i opłaciłam w połowie lipca, ogólnie to już się poddałam

Dziś z ciekawości weszlam na swoje konto na sklepie i status wysyłki zmienił mi się z "płatność potwierdzona" na "przygotowanie do wysyłki" kilka dni temu (mniej niż tydzień). Ale na tym stanęło, powie mi ktoś po chuj ktoś z obsługi sklepu się jeszcze fatyguje? 😂 Nie potrafię tego zrozumieć

Teraz to już tam pewnie psy się zajmują sklepem i stronką www