Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

CzlowiekMajuana

Devil TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

Cos w tym jest - tylko mlyn sie robi w temacie i kazdy sobie jakas nadzieje robi, a to jest niepotrzebne. Do tego czasu co napisal, ze juz ogarneli sie i zaczynaja dzialac - chociaz jednej osobie z forum wyslaliby paczke, a minelo 5 dni roboczych (!!) i nawet nie ma zadnego "przygotowania przez nadawce" paczki

Kiedyś w wakacje dużo vendorow robiło sobie przerwę lub ich zdejmowali. 
wraz z początkiem nowego roku szkolnego (wrzesień, październik) był start. Może będzie tak i w tym przypadku. Jak nie to trudno. To tylko wy nakręcacie ta maszynę 

To po jaką cholere co 2 tyg pisze te same bzdety tutaj? 

Skoro sam najlepiej wie jak sytuacja u niego wygląda i co się dzieje? 

Niech napisze raz konkretnie ze powrot najwcześniej we wrzesniu albo październiku albo niech nie pisze nic. 

Bo Ty ostatnio to juz ciśnienie ostro mi podniósł. Wyślijcie jeszcze raz maila z nr zamówienia bla bla i po ch? Do teraz nawet nie odczytał... 

Tylko sie pogrąża jeszcze bardziej 

Przecież ma do tego prawo, on ma właśnie w tym wszystkim „władze” 🤣 monster tyle ludzi zrobił i tyle płaczu było, tym razem będzie tak samo. Wy się po prostu nie możecie pogodzić z utrata pieniędzy z 500+ i dlatego tu wchodzicie i beczycie.

inni stracili prawie dyche i czekają spokojnie 😄

Dla jednego 500 to bardzo dużo 

Tyle ile dla drugiego 10K

Kazdy ma inny zasób portfela. 

I nie ważne kto ile stracił i czy jeden sie tu udziela i płacze a drugi siedzi cicho. Każdy ma prawo do tego. 

I czy to złotówka czy 10K 

Oszustwo to oszustwo

W dniu 26.08.2020 o 16:16, Chestbrou napisał:

Nie no luz, kumam. Tylko troche przesadza od kilku tygodni piszac, zeby wysylac maile z numerami zamowien i ze bedzie je relizowal 😞 no powiedz, ze nie

Racja 

W dniu 26.08.2020 o 16:30, MAT79 napisał:

Kto tak pisał i gdzie xd

Devil A kurwa kto pierw poczytaj późnej pierdol 1

W dniu 26.08.2020 o 17:38, Nafukany Albatross napisał:

Przecież to jakieś pionki są złapane na tych zdjęciach a nie grube ryby jak takie kasztany w pl kierują rynkiem RC ro ja dziękuję xD😅

Zjebany łeb masz pionki Ha A  klefa z neta pobierasz cieciu 

A dwa kurwa się pytam czemu baner lezy jeszcze w dupe jebana mac 

El ercek 

Edited by ercek

Jak ja biegałem kiedyś  po mieście to tamte pionki pewnie w pampersa srali. 

A to że biorę se coś z neta czasami  to tylko dla tego że nie chce mieć kontaktu z ćpunami i dilerami xD

Primo 2 jakiegi kurwa klefa jak teraz już nie ma. Dobrego klefa to co na necie i miastach chujnia taka w porównaniu z pierwszym że nawet się zrec nie opłaca 

Możecie mnie zjechać ale uważam że wysyłka powinna być za pobraniem. Z całym szacunkiem nie my jako kupujący powinniśmy ponosić ryzyko oni nie ponoszą żadnego. Zgarną paczki problem sprzedawcy tak funkcjonuje cały biznes. Nie piszcie mi proszę to idź do innego vendora itd. To powinno wyglądać tak że z rączki do rączki masz gołębia płacisz.  Zamiast tego masz zabulić i może dostaniesz może nie może Ci wyślę a może nie może paczka zaginie a może nie. Kupując na ulicy też dajesz kasę a koleś ci mówi poczekaj zaraz wrócę? 

Każdy rynek i handel środkami nielagalnymi to ryzyko dlaczego my mamy ponosić całe. Kurwa idąc Twoim tokiem myślenua handlarze prichsmi też robią przelew i gołąb leci haha. Każdy ma swoją rację i podejście. Godzisz się ponosić całe ryzyko i uważasz że to jest ok i spoko Twoja sprawa. 

W dniu 3.09.2020 o 16:05, kozza82 napisał:

Każdy rynek i handel środkami nielagalnymi to ryzyko dlaczego my mamy ponosić całe. Kurwa idąc Twoim tokiem myślenua handlarze prichsmi też robią przelew i gołąb leci haha. Każdy ma swoją rację i podejście. Godzisz się ponosić całe ryzyko i uważasz że to jest ok i spoko Twoja sprawa. 

Moim zdaniem pobraniówki powinny być jedynie dla stałych klientów, zamówi kilku gówniarzy za pobraniem, nie odbierze i celowo narucha V przypału bo wiadomo, że paka nie trafi na adres nadawcy, tylko wróci do sortowni aż wkońcu ktoś ją otworzy

Jedyna słuszna droga to czytanie opinii i wzorowanie się na nich przy składaniu zamówienia plus zachowanie z tylu głowy ryzyka, że to nie allegro z programem bezpieczeństwa dla kupujących i że może pójść coś nie tak. 

13 godzin temu, kolektyv. napisał:

Moim zdaniem pobraniówki powinny być jedynie dla stałych klientów, zamówi kilku gówniarzy za pobraniem, nie odbierze i celowo narucha V przypału bo wiadomo, że paka nie trafi na adres nadawcy, tylko wróci do sortowni aż wkońcu ktoś ją otworzy

Jedyna słuszna droga to czytanie opinii i wzorowanie się na nich przy składaniu zamówienia plus zachowanie z tylu głowy ryzyka, że to nie allegro z programem bezpieczeństwa dla kupujących i że może pójść coś nie tak. 

Ta pobraniowki a potem będzie jak z pysznym 

Jak nie znasz historii to ci inni opowiedzą jak go stały klient wyjebal sam z siebie 

23 godziny temu, Pococito1992 napisał:

Ta pobraniowki a potem będzie jak z pysznym 

Jak nie znasz historii to ci inni opowiedzą jak go stały klient wyjebal sam z siebie 

Podobno kolo odbierał pakę i na widok psów zaczął się trząść, taką wersję słyszałem. 

Uszanowanie Panowie i Panie.

Sporo czasu minęło od kiedy coś zamawiałem i ponownie szukam sklepu.

Zawsze brałem tu od devila ale teraz czytam ,że jakieś zawirowania. Może ktoś skrócić na zasadzie ,,Od 2 tyg nie wysyła od 3 się nie odzywa odradzam'' ?

5 minut temu, Oculus4fun napisał:

Uszanowanie Panowie i Panie.

Sporo czasu minęło od kiedy coś zamawiałem i ponownie szukam sklepu.

Zawsze brałem tu od devila ale teraz czytam ,że jakieś zawirowania. Może ktoś skrócić na zasadzie ,,Od 2 tyg nie wysyła od 3 się nie odzywa odradzam'' ?

Ja zamawiałem w lipcu i lipa paka nie wysłana, zero kontaktu, czasem na forum raz na 2 tyg coś napisze xD

Zresztą nie zamówisz nic bo ja mu wyczyściłem magazyny fejkowymi zamówieniami by ludzie nie wtapiali kasy i ich nie  anulował to nie wiadomo czy nawet dostęp do strony ma. XD

Edited by Nafukany Albatross

8 godzin temu, sasanka84 napisał:

Ponoć Devil wraca w tym tygodniu w wielkim stylu

Info z pierwszej ręki 

Chyba po clonach jakieś schizy masz o kontakcie z Devilem i jego powrocie 😅

21 godzin temu, kuntakinta napisał:

kolo miał za uszami i był obserwowany. zgarneli go pod skrzynką i juz miał odebrana pakę od P......
wystarczy czytać ze zrozumieniem wiadomości prasowe.

Skąd niby pewność że akurat to devil? 

Nie wiem dziwnie to po chuj ktoś pisze z jego konta co 2-3 tyg że wraca? 

Beke se ciśnie czy to policja pisze? 

8 godzin temu, sasanka84 napisał:

Ponoć Devil wraca w tym tygodniu w wielkim stylu

Info z pierwszej ręki 

Ta haha chyba po clonach miałaś jakieś urojenia o kontakcie z Devilem 😅🤭

Edited by Nafukany Albatross