Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

CzlowiekMajuana

Devil TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

Dzięki Blandator za odzew. 

PS narobiłeś mi kurwa takiego smaka, że ja pierdole dawać ŁOM!  

Jadł ktoś heksen i się wypowie konkretnie dawki,działanie,czas,podanie, wjazd na serce? 

Czy jak zwykle wszystko na mojej głowie? :eat2:

14 godzin temu, TERONE napisał:

Ciekawi mnie czy vendor zamierza wprowadzic platnosc normalnym przelewem jak myslicie pany? 

to bardzo glupie pytanie... wrecz nie wiem czy Ty zdajesz sobie sprawe z tego wgl co zamawiasz ? 

jak sie vendor wpierdoli.......

pomysl sam postaw sie Ty  na jego miejscu... co bys zrobil ? odpalilbys w swoim banku przelewy ? czy btc.badz.. 

tak naprawde to wiekszosc ludzi ma w dupie ta osobe sama jak zamowi i wpadnie z swoja paczka 5g to pol biedy 

a nasz zbawca dostarcza codziennie wiadomo posiłki głodnym...

szyfrujcie meile na privnote,nie piszcie o przesylkach,co i jak, wystarczy opinia produktu :) i polecic zakupy 

dbajmy o ta osobe tak jak dba o nas :) a nawet bardziej ! 

@TERONE

Moge powiedzieć tyle ze hex wjeżdża natychmiastowo, uderzenie speeda, lekki banan na ryju z miejsca ale sniff odrzucający, drętwieje nos i zeby:D

dzialanie ponad godzinę utrzymuje się, dawki 50mg to już grubo było dla mnie, zdziwił mnie brak schiz i brak wjazdu na serducho:) zjad dla mnie nie odczuwalny, uzupełniam witaminy i cukier w trakcie badań i schodzi przyjemnie, po prostu jakby się uspokajasz. po 5h od ostatniej lini potrafię usnąć.

Ale działanie to gadataliwosc w pizde, ziomków aż słuchać się nie da, miliony pomysłów i tematów na rozmowe:)

przyjemny, lepiący się temat:D

Książkowy przykład działania 3cmc, na wejściu rausz, euforia, rozmawia się zajebiście, papieros za papierosem, empatia w chuj, piąteczki z ziomeczkami, każde słowo jest interesujące

dobra trójka się skończyła powiem tak, DAWNO ale to bardzo dawno nie jadłem tak zajebistego 3CMC, na koniec zajebałem 300mg i po prostu TAKSANSKA MASAKRA PILA MECHANICZNA, OSRAŁEM SIĘ. POBIERAĆ TO LUDZIE! Od dobrych dwóch lat nie jadłem tak wyjebanej trójki! 

POCHODZENIE - Devil.Rc

ILOŚĆ - 2 Sztuki

WYGLĄD - Wilgotny puch, nieco przypomina "paste"  pare razy warto jest rozsmarować Henryka na blacie, bo A)można się przejechać, B)puszek się zalepia i powstają mikro puchowe kawałeczki. Jednak nie ma problemu z podziabaniem, bezwonny

DAWKOWANIE/METODA PODANIA/DZIAŁANIE

Na wstępie zaznacze, że po zjedzeniu 3CMC zjadłem w 3godzinki 200mg owego odczynnika. 3x 20-30mg, na koniec gdy wychodziłem na busa zajebałem 70 i to był mój błąd, ZA SZYBKO za dużo i mnie tak pokarało, że nie mogłem złapać oddechu do tego kręciołek i facet zrobił się siny, a w busie z ogrzewaniem i gromem ludzi był Afganistan dochodziłem do siebie 4h i miałem pierwszy raz tak wielkie problemy z oddychaniem. WIĘC PRZESTRZEGAM! Dzisiaj podszedłem do odczynnika po zjedzeniu obiadu z dwóch dań i przespaniu się 3h, prysznicu więc można powiedzieć "wypoczęty" Zarzuciłem 30mg na cytryne, substancja ładuje się 5-7min, znieczulone przednie zęby, i stymulacja która jest mocna, lecz subtelna nie ma wjazdu na organizm, pociąg na nikotyne, fajnie się pisze raport. Co bardzo fajnego dostrzegłem, to przy dawkach 20-30mg co 2h substancja ma świetny profil działania nadający się do ludzi, nie jest tak jak po Alfach czy amfetaminach że mielisz szczęką i gadasz podjarany, myśli są zajebiście stonowane i wyważone, pełne skupienie śmiało mógłbym wrzucić 30mg zapalić papierosa i iść na rozmowe o prace bądź wyjść pogadać z koleżanką na naprawde szczere i dogłębne tematy. Jeśli szukacie heksenu, który "euforyzuje" to nic z tych rzeczy jest to substancja, która głownie stymuluje, ale w taki fajny sposób jak nadmieniłem, pełne opanowanie. Dla niedoświadczonych nie polecam przekraczać dawki 30mg, powyżej następuje kurewski nieogar, ale co kto lubi. Co mogę jeszcze dodać? Chociażby to, że wróciłem z pracy do której nie doszedłem przez porycie i ojebałem obiad z dwóch zdań, nie odczułem jadłowstrętu, strasznie zalepia klupe. Snif dość bolesny, spływ tragedia, idzie się osrać.

PODSUMOWANIE - Szczerze powiedziawszy nie przepadam za heksem, może inaczej.. nie mam potrzeby aplikowania owego odczynnika przez jego działanie. Jeśli cokolwiek już w siebie wrzucam, a zaznacze że jestem po półrocznym detoksie od RC to jest to CMC i MMC, niemniej jednak dla tych co lubią, a wiem że jest duża rzesza osób, którzy wielbią heksen powinien im się spodobać, moc, niskie dawkowanie, czas działania, brak jadłowstrętu. Zaznaczam, że po lajnie 70mg byłem wykurwiony z sandałów na 4h tak, że zaniemówiłem i koleżka z pracy mówił na mnie MUMIA.

Polecam Devila! Kontakt, czas realizacji, pakowanie, odczynniki best of the best! 

Edited by TERONE

3 godziny temu, dyczando napisał:

Jak to w końcu jest z tą 3cmc? Na drugim forum piszą jakoby to była wręcz trucizna, a wczoraj złożyłem zamówienie..

Wszystko jest trucizną. Pamiętaj o rozsądnym braniu i nie dawkuj na oko. Dużo pij i uważaj na siebie :drink_coffee: