Jump to content

Recommended Posts

Jakiej opinii jak sklep nie ma już dobrej opinii i ma puste magazyny dzięki mnie to nic nie podziałają admin możesz ich usunąć już z forum

🙂 Bo już ich nie ma i wątpię by byli jak nawet nie potrafią swojej strony ogarnąć haha 

Edited by Nafukany Albatross
  • Replies 2225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prosimy o cierpliwość, mamy drobne problemy, nie ruszamy nic na sklepie bo obecnie nie mamy jak zrealizować zamówień, za kilka dni wracamy znów do akcji i wszystko będzie wyrównane Pozdrawiamy

Witamy wszystkich userów przepraszamy za brak kontaktu i nie zrealizowane zamówienia to wszystko z przyczyn od nas nie zależnych . Od poniedziałku zaczynamy regulować wszystkie zaległe zamówienia pros

Dobry wieczór, pozwolę sobie umieścić ten post w dwóch miejscach by mieć pewność że trafi do wszystkich zainteresowanych   chcielibyśmy przeprosić za nieoczekiwany przestój , co prawda nie o

Posted Images

Sklep powinien zniknąć z forum i nie było by spamu tu i tyle, ani ludzie by wkurzeni nie pisali ani mody by nie musieli usuwać wkurzających postów i taka prawda każdemu by to życie ułatwiło 😜 forum wprowadza w błąd bo jest napisane "zweryfikowany sklep wysyłający paczki" już moje głupie pierdolenie na forum jest bardziej prawilne niż to że sklep dalej jest w zaufanych. I w jakim świetle stawia to forum? W takim że nie można w nic tu wierzyć i tyle więcej już nic nie napisze w temacie sklepu bo nie ma sensu bo i tak te forum nie ma sensu takimi zagrywkami Elo spadam do realu więcej tam prawdziwości. 

Edited by Nafukany Albatross
  • Strażnik Forum
19 minut temu, Nafukany Albatross napisał:

Nie wiem jak inni myślą ale im się to należy za wyjebke tyłu osbob na gruby hajs i tyle 

Czyjejś rodziny się nie miesza do tego, tylko gimbusy myślą inaczej i jak mają z kimś problem, to mieszają w swoje spory rodziny, matki, ojców swoich "wrogów"...

A skąd wiesz, że wyjebkę, a nie mieli wjazdu i stracili towar? Mało to info było, że zlikwidowali jeden czy drugi magazyn? To, że pisał na forum, to nie oznacza, że nie jebli mu magazynu czy ludzi, którzy się tym zajmują... Może była wyjebka, może nie, ani Ty tego nie wiesz, ani ja... Taka jest prawda.

Życzyć śmierci czyjejś rodzinie, bo nie dostał kilka gieta klefa do naćpania jest wg mnie żałosne. Można klnąć na sklep itd. ale co ma do tego rodzina?

4 godziny temu, Nafukany Albatross napisał:

Sklep powinien zniknąć z forum i nie było by spamu tu i tyle, ani ludzie by wkurzeni nie pisali ani mody by nie musieli usuwać wkurzających postów i taka prawda każdemu by to życie ułatwiło 😜 forum wprowadza w błąd bo jest napisane "zweryfikowany sklep wysyłający paczki" już moje głupie pierdolenie na forum jest bardziej prawilne niż to że sklep dalej jest w zaufanych. I w jakim świetle stawia to forum? W takim że nie można w nic tu wierzyć i tyle więcej już nic nie napisze w temacie sklepu bo nie ma sensu bo i tak te forum nie ma sensu takimi zagrywkami Elo spadam do realu więcej tam prawdziwości. 

A i tak napisałeś przeorany cwoku. 
po co tu piszesz jak dążysz do takiego porządku?

reklama jest wykupiona to sklep nadal widnieje - proste i logiczne 

Zamówienie zlozylam i opłaciłam w połowie lipca, ogólnie to już się poddałam

Dziś z ciekawości weszlam na swoje konto na sklepie i status wysyłki zmienił mi się z "płatność potwierdzona" na "przygotowanie do wysyłki" kilka dni temu (mniej niż tydzień). Ale na tym stanęło, powie mi ktoś po chuj ktoś z obsługi sklepu się jeszcze fatyguje? 😂 Nie potrafię tego zrozumieć

Edited by scowann
7 godzin temu, scowann napisał:

Zamówienie zlozylam i opłaciłam w połowie lipca, ogólnie to już się poddałam

Dziś z ciekawości weszlam na swoje konto na sklepie i status wysyłki zmienił mi się z "płatność potwierdzona" na "przygotowanie do wysyłki" kilka dni temu (mniej niż tydzień). Ale na tym stanęło, powie mi ktoś po chuj ktoś z obsługi sklepu się jeszcze fatyguje? 😂 Nie potrafię tego zrozumieć

Teraz to już tam pewnie psy się zajmują sklepem i stronką www