Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

CzlowiekMajuana

Devil TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

no mam jakieś tam focie, ale kurde moje strasznie słabo wyszły
z bliska :/

słaby aparat.
ale przy kolejnych postaram sie strzelić jakas fotke kolegi telefonem czy cos
@signumsignal

https://zapodaj.net/7de6dce1b0c4d.jpg.html

Tutaj masz fotke kolegi, tez z 3mmc mu sie trafila jedna gruda, 
juz lekko usypana bo w trakcie konsupcji heh

@Wojt plis sklej posty.

Nazwa devil jak się domyślam ma nawiązywać do stacjonarek i strony z 2010 roku działających pod marką CoffeeShop Devil. Zdradź mi proszę, czy ten Twój mailowy vendor nie ma przypadkiem tej strony: coff*s*op.n*me

Bo albo mamy teraz dwóch graczy udających jeden sklep, tak jak to udaje obecny właściciel "smart szopu", albo vendor nie jest tak do końca mailowy ;)

A na moje oko ktoś podpatrzył biznes pysznego i poszedł w tym samym kierunku. 

Wspomniany przez Ciebie sklep co*fe z tego co wyczytałem nadaje z południowej części Europy, a e-mailowy diabeł prawdopodobnie z PL (autor tego tematu może to potwierdzić lub zaprzeczyć) w każdym bądź razie wysyła między innymi przez naszego krajowego przewoźnika.

No i ta reklama na niszowym forum też mocno inspirowana pysznym.

tak, w sensie takim ze oboje działają troche inaczej

Devil nie ma przelewu, tylko btc, ma owiele inny towar
nie wysyla na zolte sraczkomaty

Chyba ma lepszy system "ANTYFRAJER" :)
a wysylka jest z polski idzie 24h do 2 dni roboczych expresem 

Walcie do niego śmiało na meila!
Ja przecież nie jestem jego żoną :D:D :D

on wam powie wszystko co chcecie wiedzieć
bez problemu

@Szyszka

Edited by CzlowiekMajuana

Jak można komukolwiek fakehash polecać do palenia przez to płuca wykurwia na drugą stronę :/ jak paliłem fakehash czułem sie jakbym jakąś zwęgloną plastelinę jarał albo kurwa oponę a zajeba była minimalna

Edited by Mariusz Sanitariusz 2

12 godzin temu, GarrySniffer napisał:

Kurwa, aż mnie wzdrygnęło, na bełta zebrało i przypomniałem sobie kogoś. :D 

Znam jednego wariata co kiedyś lubił tak sobie jeszcze za czasów legala 3MMC wpierdalać jak M&M'sy prosto z samary...
Od delegalizacji minęły już 4 lata, a on dalej zapierdala regularnie do dentysty i ich wyleczyć nie może. :E 

Kiedys tez na forum ktos  sie chwalil, ze na poczatek testow zawsze wrzuca krysztal do paszczy i gryzie - bo lubi jak chrupie (Jakos tak to bylo) xd

Ogólnie to napisałem do tego vendora na początku kwietnia o sample, obiecał wysłać po majówce. Odezwałem się po majówce od razu a on do mnie że już po akcji samplowej, no sorry ale wysłać gieta obiecanego cmc na spróbowanie dla kogoś kto co jakiś czas pobiera większą ilość to chyba nie problem. No ale trudno, mam teraz vendora nr jeden(pyszny) i nie zamierzam szukać innego dopóki u niego nie pójdzie coś nie tak. Osobiście, niezbyt ufnie podchodzę do tego vendora, co nie znaczy, że nie może okazać się dobrym uczciwym vendorzyną.

Fake Hasz na prawde dobry z tym, ze mowie o mocniejszej wersji. W smaku jak dla mnie cos ala czekolada. Twarda zbita kocha ale da sie na niej operowac bez wiekszych problemow. Na poczatek spalony jeden strZal ale bez farewrerkow, odczekane 10 minut i dopalona reszta dupki. Fajne ujebanie i humorek lekkie gastro, dziala tak do pol godzinki. Nie jest to niszczyciel morderca ale dla ludzi bez tolerki badz z nie duza bedzie jak najbardziej. Hasz jest wydajny ale poczytalbym o tych plucach co i jak, a przede wszystkim dlaczego. Pozdro. Hepik molby byc hepikiem ... Ciekawe ciekawe. Bo ogolnie V na bardzo duzy plus tak pod wzgledem kontaktu jak i sposobu wysylki

Devil to tak blisko do demoon ^^ obe lepiej niż ten na M z twgo forum co wysyla 50% albo nie wysyła xd

Widze piekne czyste kryształy *O* czyli jednak mozna takie sorty zdobyc a nie sprzedawac cos w kolorze moczu :D

Edited by Safepass