Jump to content

4F-ADB

CyBuch
 Share

Recommended Posts

4F-ADB

4F-ADB (also known as 4F-MDMB-PINACA) is an indazole-based synthetic noid from the indazole-3-carboxamide family, which has been used as an active ingredient in synthetic cannabis products and has been sold online as a designer drug. 4F-ADB is a potent ag

Analog 5F-ADB
Co moge o nim powiedzieć bardzo podobne działanie do 5f-adb czyli w wiekszych dawkach śpisz nie da Ciebie dobudzić . Ja akurat vapuje sam proch gdy robie maczanki wychodzą za słabę nie ma to dla mnie praktycznie żadnego sensu dlatego wybrałem taką opcje a nie inną . Może powodować skurcze mięsni przy odstawieniu jak jego brat 5f-adb przynajmniej u mnie sie pojawiły trafiłem na sor , musieli podawać mi relanium .
W mniejszych dawkach powoduje mocna zmiane obrazu, halucynacji czy czegos takiego po tym nie zauważyłem. Co najwyżej realistyczne sny , ciekawe inne niż zwykle . Przy mniejszych dawkach przy wiekszych nie ma zadnych snów . Pojawił się myśle dlatego że 5f-adb jest nielegal w chinach to już pewnie jest legal .  moim zdaniem na rynku brakuje canna które mogło by zastąpić ten środek . jest fub-amb ale jego jakość ... szkoda gadać . gdyby ktoś miał jakieś pytania co do tego środka służe pomocą

Porównywalne w działaniu bardzo trudno jakąkolwiek odczuć róznice między tymi dwoma substancjami . Ogólnie kiedyś 5f-adb bylo takiej jakosci ze robilo sie 1:50 i bylo zajebiscie. teraz robie 1:20 ijest dla mnie za słabo czasem 1:10 więć wszystko zalezy jaki będziesz miał sort tak naprawdę.

Edited by Mariusz Sanitariusz 2

jA ROBIE 1;10 i mnie nie klepie muszę vapować sam proch co ty pierdolisz mi tutaj ale ok mów za siebie . tak żeby offtopu nie było

Name: Methyl (S)-2-[1-(5-fluoropentyl)-1H-indazole-3-carboxamido]-3,3-dimethylbutanoate

Formula: C20H28FN3O3

Molecuulgewicht: 377.46

Stof: 5F-MDMB-PINACA

IUPAC:Methyl (S)-2-[1-(5-fluoropentyl)-1H-indazole-3-carboxamido]-3,3-dimethylbutanoate 

CAS-nummer: 1715016-75-3

• 2 months later...

Prawilny sort, kto ma wiedzieć skąd, ten wie. Wpadłem tu tylko odnotować, że słabszy od 5F z racji krótszego łańcucha. Natomiast w działaniu dość wyjątkowy, między ADB a AM-2201 - mega wyostrzone zmysły (ostatni taki seks miałem na AMce od Barona xD), silniejszy puls, kanna psycho myślenie. 

I to już znacznie mniej uzależnia :D

• 7 months later...
Dnia 24.08.2019 o 02:50, Chujemujedzikiewęże napisał:

I to już znacznie mniej uzależnia :D

Z tym sie zgodzę testowałem potem ten srodek mniej więcej raz na tydzień i nie doświadczyłem efektów które opisywałem w pierwszym poście :) Tylko w ciągach tak było i przy nagłym odstaawieniu, podobno juz zbanowane w chinach jak brat 5f :)

• 4 months later...
  • 2 weeks later...
W dniu 25.08.2020 o 22:29, OzzyOsbounre napisał:

Dobre na sen to 4f ?

dobre

W dniu 27.08.2020 o 10:22, SztywnyMisza napisał:

a Co to za pytanie kanna dobre na sen zalezy od stezenia jakie zrobisz jak pierdolniesz 1/15 to gwarantowany sen i pobudka w rzygach :E

zalezy od sortu tak naprawde drogi kolego 🙂