Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Sign in to follow this  
hellowhite

3MMC/CMC teścik & MIX

Recommended Posts

3MMC/3CMC

Rano śniadanko, dwie kolorowe kanapeczki pełne warzyw i mięska, jakoś ok 11;10 wrzuciłem 1/2 flualprazolamu. Ten trip miał wyglądać inaczej, stąd ta połówka benzo. Tutaj wtrącę. Wczoraj również zjadłem pół, ale zadziałało kompletne inaczej, nie wiem czy to kwestia tego co jadłem, czy tak jak ludzie piszą, że jest nierówno wymieszany na krążku. Chociaż mogło być różnie, bo drugie pół z wczorajszego flualu gdzieś zniknęło :sleep3:

Świeży sort od potwora.

Wiek - 20

Waga - 76kg

Tolerka - na 3mmc zerowa, na beta-ketony minimalna, brak czasu nawet na testowanie tego co mam. 

11;50 - sniff równo 100mg, nieprzyjemny zapach, ale nie był zbyt bolesny.

11;55 - spływ, do najlepszych nie należy, ale bywały gorsze.

12;00 - nadal czuje ten niezbyt przyjemny spływ. Potliwość rąk, jak na razie nic więcej.

12;03 - czuję lekkie eufo, leżę w łóżku jest mi po prostu przyjemnie.

12;10 - czuję już ten peak który będzie się po tej dawce utrzymywał. Samo eufo, nie wiem czy to tylko na mnie tak działa, ale mi na rękę. Uwielbiam to. Doszła mnie chęć na pisanie ze znajomymi, gadka klasycznie się klei. Ogromną radość sprawia mi pisanie recki.

12;15 - czuje suchość w ustach. Przydałoby się coś do picia, nie chce mi się wstawać. Ciągle niesmak w gardle, ale do wytrzymania.

12;20 - poprawka 200mg 3CMC. Zapach tak nie odrzuca jak po MMC, w moim odczuciu bardziej kopał w nos.

12;25 - chłopaki i dziewczyny jest ostro. Chyba wszystko weszło w moim odczuciu 99 eufo. Leżę w łóżku jest przepięknie. Wszystko zaczyna lekko falować, źrenice powiększone.

12;30 - zmieniam zdanie, dopiero teraz jest mocno. Praca serca w normie, ciężkie powieki, ale wszystko jest takie... inne.. Muzyka wchodzi jak bajka, zaczynam słyszeć sample których wcześniej nie słyszałem w kawałkach które już znam, a jestem audiofilem. 

12;40 - bania jest non stop, ta sama moc. Piękna sprawa.

12;50 - lekkie szczękościski, nic poza tym. Dalej jest okej.

13;03 - powoli schodzi, ale nadal jest przyjemnie. 

ocena mixu - 9/10

ciekwe, czy nie będe musiał edytować

postu, if u know what i mean :))))))

A dla mnie ten miks i ogólnie mieszanie euforyków to słaby pomysł. 
To tak, jakby mieszać jasny zielony z ciemnym zielonym.
Niby inaczej ale dalej zielono. :E 

A przy okazji po takim miksie tolerka mówi siemanko i potem solo już można czuć lekki niedosyt. :( 

Ciężko też dobrać też proporcję, bo najczęściej faza z CMC się po prostu przebija i praktycznie nie czuć MMC.

Jak już mieszać to tak jak autor uczynił: najpierw MMC, pofazować sobie i jak zaczyna schodzić to ewentualnie można dorzucić CMC. :) 

@hellowhite - Było wałkowane mixowanie 3cmc z 3mmc na tym forum. Poszukaj bo ja jestem dziś już zbyt leniwy. U mnie 3mmc działa tak, że oral klepie o wiele przyjemniej, nie wiem co wy się na te sniffy uparliście, chyba że tylko na mnie to tak najlepiej działa. Z racji Twojej wagi i wieku faktycznie ten flualprazolam był dobrym wyjściem bo ci osłabiło bombe. A to że jadłeś wczoraj to mogło jeszcze działać bo okres półtrwania tego benzo jest dosyć długie. Ale może uratowało cię to przed większym rozpierdolem. Ja bym próbował benzo brać dopiero po zabawie.

Edited by jestem wam potrzebny

Panowie wyżej mają dużo racji, ale jak autor napisał, że nie ma czasu na testowanie i tak i chuj w tą tolerkę XD

Benzo z wczoraj zapewne jeszcze się jakoś utrzymywało, to zarzucone rano weszło inaczej, bo byłeś wyspany, najedzony, itp. Dużo czynników na to wpływa. :)

Jeśli chodzi o rozpisanie recki, to propsik. Ładnie, składnie i szczegółowo. :D

ja po 3mmc tak wczoraj miałem , zjadłem pierw 100mg moze 150mg oral potem sniff 100mg sniff wjechał po 8 minutach a oral po 20 minutach, było bez szału, po 2 godzinach zarzuciłem oral 350mg , wjechało po 20 moze 25 minutach , pięknie było mocno ale dupy nie urywało kiedyś lepiej trzepało , przez 20/30 minut było mocno a potem z minuty na minute schodziło , oczywiscie chęć zjedzenia jeszcze była ogromna haha 

ORAL ma lepsze eufo według mnie :) po sniffie to speed 60% eufo 40% a po oralku to eufo jakieś 80 % 

PS. powiem szczerze ze nigdy nie miałem takiej akcji ze czułem na ryju wypieki haha masakra jakas z rana jeszcze minimalnie takie coś odczywałem 

Edited by witek