Skocz do zawartości
ataczi

Kleferein - 3-chloro-4-fluoro-piperein

Polecane posty

To ostatnie powtórzenie:

Najprostszym językiem jakim się da: nazwy BUC ani kleferein nie występowały w Sieci przed tym, jak usłyszano o nich w Polsce - wymyślili je Polacy by sprzedać Wam substancje, których pod oryginalną nazwą by nikt nie kupił. Nie twierdzę, że syntezowane są w Polsce. 

Wszystkie posty na reddicie o BUCu odnoszą się do "polish vendora". Kleferein też dziwnym trafem pojawił się u nas. Bz-F oraz 3,4-CFTP powstały najpewniej w Chinach jak wszystko, ale masowo opchnięte zostały, jak sam zauważyłeś, dopiero po latach, gdy któryś z Polaków-cwaniaków zaczął je opychać pod nazwą wziętą z dupygłowy. 

Jeśli dalej nie kumasz, to chociaż nie spamuj. 

Edytowano przez Chujemujedzikiewęże

Kilka pytań odnośnie substancji...

1. Jak się mają oczy po tym? Pytam nie tylko o rozmiar źrenic, ale także, czy zostają seroko otwarte przez dłuższy czas.

2. Oral ma sens? Jeśli tak, to jaka dawka?

3. Czy da się po tym zasnąć bez wspomagaczy?

Dnia 12.06.2019 o 01:00, rafcio1616 napisał:

Dobra czas na mnie, w skrócie nigdy tego nie wezmę.

Dawka:
80mg 

Rodzaj aplikacji:
pomysł to snif, ale snifem może poszło tylko 20mg, tego kurde nie da sie snifowoać, a przynajmniej ja nie mogę, piecze po gardle jak cholera, po nosie również.
Resztę czyli jakieś 60mg dałem do napoju i już dało się normalnie wypić.

Tolerancja-
na euforyki,stymulanty bardzo duża, na psychodelki czy maczanki - średnia

Opis działania:
kurde dla mnie to w niczym nie przypomina euforyka czy stymulanta, rodzaj bani jak po jakiejś maczance, ledwo ogarniałem co jest czym.
Libio lekko w górę, obraz strasznie się pierdolił, co jakiś czas gubiłem myśli, faza cholernie ciężka do ogarnięcia,czasami ręce i nogi drętwiały na chwilę.
Jakieś spowolnienie myśli, trochę klatkowania obrazu, uczucie dziwności.
Do tego co chwila uczucie zimna, potem gorąca i tak na zmianę.

Podsumowanie:
Na pewno nigdy więcej tego nie wezmę, nie wiem czy to tylko na mnie tak zadziałało czy co
Ale czytając opinie tu i na różowy, to widzę że profil działania niemal u każdego jest inny.
Dla mnie jest to przereklamowana substancja, miało być coś lepszego nić cmc, nowy król i takie tam, a wyszło gówno - przynajmniej w moim odczuciu.

Ocena mocne 3/10

Potwierdzam 

Raz próbowałem to gówno. To jest kurwa trucizna. Jeśli cmcki w porównaniu do mmc dają strucie w z powodu chloru to to gówno w porównaniu do cmckow to jebana strychnina. Faza.mocna.ale.co z tego skoro. Nieprzyjemna. CZUĆ ŻE to jakiś niewypał. Na drugi dzień człowiek tak sfruty że. Ma. Ochotę. Umrzeć. Niech to kurwa. Zniknie zanim ludzie wykituja

Według mnie raczej nie zniknie tak szybko z rynku, bo zawsze na każdy rodzaj substancji znajdzie się jakiś miłośnik, który lubi takie czy inne jazdy. Niektórzy np. lubią się katować schizogennymi stimami, mimo tego, że co chwilę im się wydaje "oni wiedzą, oni widzą, oni słyszą" itd. :P Inni lubią zombie mode po syntetycznych kanna... Także każdy ma jakieś swoje zajawki, które nie każdy zrozumie :D Wabikiem dla amatorów taniego upierdolenia, wydaje się być również niskie dawkowanie...

Faza serotoninowo cp-kowa, jest eufoala mdma plus psycho ale to jest kurwa tak. Nienaturalne. Niestabilne. Widać. Ze to jest jakaś trucizna. Odbija się chlorem l, łeb zoorany, fizycznie człowiek nie ma siły,.wr.lbie się kręci ale nie chodzi o zawirowania. I miękkość jak mdma czy mefie tylko o zjebany blednik i człowiek chodzi jak najebany... Kurwa to do mdma się ma jak te wszystkie mdmb chminaci to thc... Jak krokodyl do heroiny( nie próbowałem xd).. Wycofać, spus IC w kiblu i zapomniec

@pablo

Przykre to ale prawdziwe tylko często przez amatorów takich zajawek są właśnie zatrucia, zgodny a przez to zwrócenie uwagi na rynek RC i kolejne nowelizację przez które tracimy często fajne zabawki

Edytowano przez wiktororban01

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się