Skocz do zawartości
ataczi

Kleferein - 3-chloro-4-fluoro-piperein

Polecane posty

Nowy produkt, dostępny u chińczyka i na Wall Street, wg opisów 3x aktywniejsze od cmc i nie obejmuje to prawo analogowe. Czekam aż pojawi się w Polsce 

Edytowano przez Wojt
3-chloro-4-fluoro-piperein

Ktoś może więcej napisać na temat tej grupy? Nie chce głupoty palnac, ale to jest na podstawie piperyny dlatego prawo analogowe nie obejmuje? Czy piperein to całkowicie co innego? Dajcie jakiegoś chemika tu:D

1 godzinę temu, Richie napisał:

To piperin stawia to coś bardziej przy pvp czy cmc lub mmc? Jaka droga podania? 

jest opis działania, porownywalne z MDMA tak wiec pvp odpada

wolnamolekuła pisze, ze dzialanie ma to byc 4-5krotnie silniejsze substancja od 3CMC i 2-3krotnie od 4CMC, a po samych komentarzach mozna wyczytac, ze ta substancja dziala jakby zmieszano MDMA i 2C-B, wiec blizej mu do CMC.

niedlugo mi probki dojda powiem co i jak

Przetestowane, pełnej recenzji nie dam, bo mimo wszystko mam wysoką tolerancję..

Sniff 100mg istna sieka na miare mdma, zero speeda czyste rozleniwienie i euforia, naprawde nie spodziewałem się tego, tydzień temu poszło 5g golda.

Sam sniff bezbolesny, sniff pachnie jakby pieprzem? haha :D Duży plus za to że nie ma odmóżdżenia jak po 4cmc. Myślę że godny zastępca chlorów. Po dłuższej przerwie wrzucę pełną,rzetelną recenzję.

3,4 CFP

Mocne ścierwo.
100mg i po 1,5h 125mg czas działania zamknął się w 8h. Po tem zmogło na sen jak o 18 zasnąłem to o 10 wstałem.
Czysty wylew serotoniny, zero speeda. Czujesz się lekki jak piórko, fizycznie brak sił na co kolwiek.
Po dorzutce niezłe haluny, falujący sufit,uciekający telewizor, fraktale, przy zamykaniu oczu kolorowe wizje.
Oczy prawie całe czarne jak jakis demon.

Pisali żeby nie dorzucać ale według mnie dopiero wtedy to istny rozpierdol.

Mam takie pytanie do was moi drodzy. Czy mogę zażyć tenże środek jednocześnie będąc na kuracji SNRI wenlafaksyną? Zadziała w ogóle? Jest ryzyko ZS? Może spróbować z małą dawką? buziaki miśki

11 godzin temu, MrFrog napisał:

Mam takie pytanie do was moi drodzy. Czy mogę zażyć tenże środek jednocześnie będąc na kuracji SNRI wenlafaksyną? Zadziała w ogóle? Jest ryzyko ZS? Może spróbować z małą dawką? buziaki miśki

@MrFrog Możesz. Ale skoro kleferin działa na serotonine głównie z tego co tu wyczytałem, to doznaniami się zawiedziesz. Mi  przerwa 1 tygodniowa od SSRI nie pomogła. Jedynym wyborem jest leczyć się i nie ćpać bo stracisz tylko kasę i się wkurwisz że nie jest to czego się spodziewałeś. Nie chce się wtrącać, ale biorąc przez ciebie pod uwage SNRI która działa na nooradrenaline i  dopamine to ja bym nie ryzykował.  Do tego nie wiadomo jaki masz staż z różynmi specyfikami, wiek, waga. Może gadam głupoty i ktoś bardziej doświadczony się odpowie.

Ale ogólnie to jak się leczymy to nie ćpamy

substancja: 3,4-CFP, Kleferein + Alkohol

dawka: 250mg + 4 kamikadze (drinki z biedronki), 8 kieliszków wódki

historia testów: 7 dni przed testami duże dawki mmc i chminaczki

19:00- 20:00 1 drink i 4 kieliszki

lekko wcięty

20:00 - sniff, 250mg

OPIS: subtancja niczym HEP leci na gardło, ból towarzyszący kresce bardzo charakterystyczny, ładuję się jakieś 10 minut, bodyload nie wyczuwalny, od razu mocny wrzut na serotonine.

w połączeniu z alkoholem, który wzbudza we mnie spora dawkę empatii, kleferein jest doskonałym dodatkiem do pijackiej libacji

przy załadowaniu czuć ogromną euforię, po chwili zacząłem skakac jak pierdolona baletnica po podłodze, czułem się po prostu nieziemsko, krzyczałem, że jest pięknie, majaczyłem w stylu "lalalalalala dudaaa dudaaaa lalalalalalala dodidudajeeeee"

20:00 - 22:00 2 drinki, 2 kieliszki

dodatkowy alkohol zbił trochę działanie klefereinu, na tyle, że bardziej czułem działanie etanolu niż rcka. 

bluhbluhbluh

23:30 - schodzi, + reszta alkoholu

kurwa pierwszy w zyciu zjazd, do którego mógłbym wrócić, wstając z krzesła za każdym razem przyjemnie mnie bujało, absolutnie żadnej chęci na następną dawkę, po północy można było odczuć efekt uciskającego sweterka, jak po kwasie, lekkie halucynacje też odczuwałem, ale tylko OEVy.

Siedziałem na telefonie do godziny 4:00, nie chciało mi się spać, choć bylem po ciężkim dniu pracy, dopiero pomogła mi zasnąć moja kochana chminaczka

OCENA SUBIEKTYWNA: 9,5/10

OCENA OBIEKTYWNA: 7,5/10

polecam!

moze spamuje ale mam pytanie ważne
czy ta substancja jest legalna w pl??
w sensie czy nie widnieje nigdzie w listach i tak dalej bo nie moge znalezc zadnego linka do aktualnej listy tylko z wikipedi ??
ja kcos mozna priv z góry dzięki

aha ps niedlugo bedą testy to powiem co i jak

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się