Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

prison750

przechowywanie rc pod ziemią

Polecane posty

Siema wszystkim . Mam do was pytanie czy próbowaliście kiedyś ketony lub 1p-lsd zakopywać w słoiku pod ziemią ? od dłuższego czasu dbam o bhp i nie trzymam dziwnych rzeczy w domu . poprostu kiedyś sie naciąłem byłem na dołku ponad 40 godzin , a gdybym nie miał nic w domu nie spędziłbym tam nawet 10 godzin. Wszystko zawsze mam zakopane w lesie xd tylko nie próbowałem nigdy jeszcze z blottersami i ketonami . Ktoś ma doświadczenie ?

@prison750 - odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią powinny spokojnie przetrwać tyle, ile w szufladzie. Głównym czynnikiem rozkładającym LSD-25 jest światło słoneczne, a to nie grozi zakopanemu towarowi. Zwróciłbym jedynie uwagę na to, by zakopać to chociaż na te 20 cm, dla pewności, że w upalny dzień zawartość nie będzie się zbyt nagrzewać. Oczywiście najlepszym wyborem jest zawsze zamrażalka, pod której szufladami kartony spokojnie się zmieszczą lecz to zawsze jakieś ryzyko, którego realność sam musisz ocenić. 

Jak już chcesz coś kitrać pod ziemią to pamiętaj żeby towar spakować prózniowo (na allegro masz folie do pakowania i zgrzewarki) a pózniej jak juz to zrobisz to wez pakunek umyj jakimś płynem (najlepiej z alkoholem) żeby folia nie miała zapachu.

jak wykopiesz dołek i wrzucisz tam słoik (słoik tez umyj) z pakunkiem to pamiętaj żeby na słoik połozyc jakiś większy kamień (np. kawałek kostki brukowej) a pozniej zasyp dołek.

Kamień dajesz po to żeby w razie jak jakiś zwierz zacznie kopać w tym miejscu to zatrzyma sie na kamieniu i nie odsłoni słoika :E:E

Troche misja ale jak tak zrobisz to będziesz miał spokojną głowe bo będziesz miał pewność że Twój depozyt jest bezpieczny  :D:P

Edytowano przez Człowiek Garnek

@pieknaksiezniczka poka :smoking:

Dnia 5.04.2019 o 21:56, DoktorRomper napisał:

Jak już chcesz coś kitrać pod ziemią to pamiętaj żeby towar spakować prózniowo (na allegro masz folie do pakowania i zgrzewarki) a pózniej jak juz to zrobisz to wez pakunek umyj jakimś płynem (najlepiej z alkoholem) żeby folia nie miała zapachu.

jak wykopiesz dołek i wrzucisz tam słoik (słoik tez umyj) z pakunkiem to pamiętaj żeby na słoik połozyc jakiś większy kamień (np. kawałek kostki brukowej) a pozniej zasyp dołek.

Kamień dajesz po to żeby w razie jak jakiś zwierz zacznie kopać w tym miejscu to zatrzyma sie na kamieniu i nie odsłoni słoika :E:E

Troche misja ale jak tak zrobisz to będziesz miał spokojną głowe bo będziesz miał pewność że Twój depozyt jest bezpieczny  :D:P

Jeżeli już słoik, chociaż nie polecam w takich przypadkach szklanych opakowań, to tylko z plastikową nakrętka, bo poszukiwacze skarbów są wszedzie i Ktoś niechcący może znaleźć twój ;)

Załużmy że mam różne sorty. Od różnych v. Jedni drynia herbaciure z fusem pod cela, inni się wycofali a jeszcze inni zaginęli bez śladu. Tak jak osoba która założyła temat. Trzymam to w glebie, w słoiku. 3CMC, 4CMC,FLUALPRAZOLAM, MACZANA I ZWYKŁY STAF. Może to sobie leżeć i nie starci na mocy?? Szczelnie zamknięte. Zero wilgoci i temp jak na pół metra. Czy ktoś może się wypowiedzieć?? 

To dobre warunki, niska temp, brak dostępu powietrza i słońca, optymalnie do przechowywania, ale pamiętaj że wszystkie chlory dość szybko ulegają rozpadowi pod wpływem czynników które wymieniłem więc”spadek mocy” pewnie po dłuższym czasie będzie w jakimś stopniu odczuwalny.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się