Skocz do zawartości
krzysko

N jak narkomanka

Polecane posty

1 godzinę temu, Suzzi napisał:

polecam to, apropo tego gościa 

Rozumie ale nie lubie tego typu gadania bogatego typa ktory ....a dobra nie chce mi sie pisac ^^

Edytowano przez krzysko

zostawiam komentowanie dla innych.

Dnia 20.03.2019 o 04:38, kuurikson napisał:

dobry kanał! Pamiętajcie, że irokez tomasz żyje!

wiadomo.

Edytowano przez krzysko

Samego autora kanału nie szanuję przez finansowe oszustwa i dawanie po stu złotych bezdomnych, byle by udzielili wywiadu, który przyniesie mu masę hajsu na youtube. 

Nie da się jednak odnieść wrażenia, że cykl filmów o narkomanach jest bardzo interesujący. Widać że nie ustawiony.

3 minuty temu, patryk123441 napisał:

Masę hajsu? No nie powiedziałbym:huh:

Byś się zdziwił jak przedsiębiorczy potrafią być opiatowcy. To jest już ten typ uzależnienia, że masz do wyboru życie na ulicy, żebranie i kradzieże, albo podjęcie się każdej możliwej pracy, w której da się pracować będąc pod wpływem. Kreatywność ludzka wtedy przekracza wszelkie granice. 

4 godziny temu, Lady_MMC napisał:

Samego autora kanału nie szanuję przez finansowe oszustwa i dawanie po stu złotych bezdomnych, byle by udzielili wywiadu, który przyniesie mu masę hajsu na youtube. 

Nie da się jednak odnieść wrażenia, że cykl filmów o narkomanach jest bardzo interesujący. Widać że nie ustawiony.

Skad to wiesz ze daje lm hajs, gosc specyficzny, troche iryujacy ale nie badz stereotypowa, a kase z yt...no juz to widze ^^ co do tego ze nieustawione to widac odrazu, czasem ulice sie ma we krwi...nie bede Ci tlumaczyl jak to jest....

4 godziny temu, patryk123441 napisał:

Chodzi mi o penge z yt. Bez reklam sponsorowanych niezbyt da się tam zarobić ;)

On nie zarabia z reklam tylko z zbiórek rzekomo dla tych biednych osób, o których robi filmy. Do dziś nie rozliczył się z żadnej. Oprócz tego prowadzi różne fake zbiórki na "szczytne cele", które potem też zagarnia dla siebie.

41 minut temu, krzysko napisał:

Skad to wiesz ze daje lm hajs, gosc specyficzny, troche iryujacy ale nie badz stereotypowa, a kase z yt...no juz to widze ^^ co do tego ze nieustawione to widac odrazu, czasem ulice sie ma we krwi...nie bede Ci tlumaczyl jak to jest....

Każdemu wierzącego w dobre intencje tego pana podsyłam tą analizę jego przewinięć: 

Gościu wpadł już ogrom razy, stracił prawie połowę widzów i większość komentarzy pod jego nowymi filmikami jest negatywna. 

Szczerzepowiedziwaszy nie zastanawialem sie nad tym bo sie nie znam, ale cos w tym jest faktycznie, ale niektore filmiki faktycznie skad ja to znam...historia tomka i wgle inne zyciowe wybryki, zreszta.....i tak do konca zycia ino jeden dzien dluzej :E

5 godzin temu, Lady_MMC napisał:

On nie zarabia z reklam tylko z zbiórek rzekomo dla tych biednych osób, o których robi filmy. Do dziś nie rozliczył się z żadnej. Oprócz tego prowadzi różne fake zbiórki na "szczytne cele", które potem też zagarnia dla siebie.

A to sorki, o tym nie słyszałem.

Dnia 26.03.2019 o 01:19, Lady_MMC napisał:

Ustawiony, miałam przyjemność poznać N poza youtubem. 

Mimo ze mało z nią rozmawiałam to ja polubiłam ale widać na poerwszy rzut oka ze niektóre fragmenty ustawione no i koniec końców nie przestała ćpać 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się