Jump to content

Ulubione piwo

Simon5D
 Share

Recommended Posts

Jakie jest wasze ulubione piwo?
Ja ostatnio zacząłem kupować takie, których jeszcze nigdy nie piłem, ale z tej tańszej półki do 4zł. W Niemczech takie piwo to był Hirsch Zwickl, a w Holandii nie znalazłem i chyba najlepszy tam z tych łatwo dostępnych to Grolshe. Pewnie w UK by było fajnie. 
Kiedyś to mogłem się upić nawet Paderbornerami po 30 centów xD. Ale zawsze poszukiwałem jakiegoś fajnego smaku z tego co najtańsze  (taki wyszukany student alkoholik xD) i teraz doszedłem do tego, że  udam się w piwa chmielowe. I znalazłem swój ideał - Jagiełło chmielak. IBU 46, ale smakuje wyśmienicie. A najlepszy jest zapach, normalnie jakbyś otwierał szufladę z zielskiem xD. Zawsze sobie fajnie wypić to piwko do zielska. W końcu chmiel to też konopniowate. Pije je co prawda 2 raz bo są strasznie daleko, ale już wiem że to ten jedyny xD. Szczególnie, że dzisiaj pojechałem specjalnie po te browary pół godziny drogi z domu autobusem xD. 
Połączyła nas specjalna więź, która nie zostanie rozwiązana już nigdy.
Jak macie inne takie chmielowe to mówcie. Tylko nie jakieś Łomże i Perły bo te już piłem.

Ja tam zazwyczaj piję Tyskacze , chociaz jak jest ciepło lepiej wchodzi mi schłodzony Leszek . Ostatnio piłem pyszne piwko , ale nie mam pojęcia jak się nazywało . Miodowe piwko było przepyszne (te droższe) bo perła miodowa to koło miodu nie leżała . 

Mi spasowało pod względem tego , ze gdy przy normalnym piwku bierzesz lyczka to jak przełkniesz jest ten gorzki chmielowy smak wiadomo dobry , ale w miodowym bierzesz łyka , nie czujesz praktycznie różnicy i gdy już przełkniesz nagle wjeżdża słodycz <3 

Piwo rzadko pije , wole wódę albo bimber . :E 

@Dziennik może się wypowiedzieć tester piwek :E 

1 godzinę temu, Haze12341 napisał:

Ja tam zazwyczaj piję Tyskacze , chociaz jak jest ciepło lepiej wchodzi mi schłodzony Leszek . Ostatnio piłem pyszne piwko , ale nie mam pojęcia jak się nazywało . Miodowe piwko było przepyszne (te droższe) bo perła miodowa to koło miodu nie leżała . 

Mi spasowało pod względem tego , ze gdy przy normalnym piwku bierzesz lyczka to jak przełkniesz jest ten gorzki chmielowy smak wiadomo dobry , ale w miodowym bierzesz łyka , nie czujesz praktycznie różnicy i gdy już przełkniesz nagle wjeżdża słodycz <3 

Piwo rzadko pije , wole wódę albo bimber . :E 

@Dziennik może się wypowiedzieć tester piwek :E 

Jak chcesz słodycz to udaj się do warki strong, ma w sobie syrop glukozowo fruktozowy.

29 minut temu, baagus napisał:

Warka Strong.

Przestałem je pić i zacząłem czytać etykiety jak zobaczyłem że ktoś daje tam cukier.

7aehaWZ.jpg

PERŁA CHMIELOWA.

Piwo dosc tanie i oplacalne cena okolo 2,5zl

Piwo 6% z wieksza zawartoscia chmielu.Bardzo dobre jako dodatek imprezowy do stymulantow i eufo/stymulantow .Piwo ma dzialanie rozluzniajace na uklad nerwowy,dzialanie chmielu uspakajajace,nasenne w wiekszych dawkach.Smak z nutka chmielu dosc nietypowy w porownaniu do klasykow typu zywiec,tyskie

Edited by Smoczek