Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Simon5D

Ulubione piwo

Polecane posty

Jakie jest wasze ulubione piwo?
Ja ostatnio zacząłem kupować takie, których jeszcze nigdy nie piłem, ale z tej tańszej półki do 4zł. W Niemczech takie piwo to był Hirsch Zwickl, a w Holandii nie znalazłem i chyba najlepszy tam z tych łatwo dostępnych to Grolshe. Pewnie w UK by było fajnie. 
Kiedyś to mogłem się upić nawet Paderbornerami po 30 centów xD. Ale zawsze poszukiwałem jakiegoś fajnego smaku z tego co najtańsze  (taki wyszukany student alkoholik xD) i teraz doszedłem do tego, że  udam się w piwa chmielowe. I znalazłem swój ideał - Jagiełło chmielak. IBU 46, ale smakuje wyśmienicie. A najlepszy jest zapach, normalnie jakbyś otwierał szufladę z zielskiem xD. Zawsze sobie fajnie wypić to piwko do zielska. W końcu chmiel to też konopniowate. Pije je co prawda 2 raz bo są strasznie daleko, ale już wiem że to ten jedyny xD. Szczególnie, że dzisiaj pojechałem specjalnie po te browary pół godziny drogi z domu autobusem xD. 
Połączyła nas specjalna więź, która nie zostanie rozwiązana już nigdy.
Jak macie inne takie chmielowe to mówcie. Tylko nie jakieś Łomże i Perły bo te już piłem.

Ja tam zazwyczaj piję Tyskacze , chociaz jak jest ciepło lepiej wchodzi mi schłodzony Leszek . Ostatnio piłem pyszne piwko , ale nie mam pojęcia jak się nazywało . Miodowe piwko było przepyszne (te droższe) bo perła miodowa to koło miodu nie leżała . 

Mi spasowało pod względem tego , ze gdy przy normalnym piwku bierzesz lyczka to jak przełkniesz jest ten gorzki chmielowy smak wiadomo dobry , ale w miodowym bierzesz łyka , nie czujesz praktycznie różnicy i gdy już przełkniesz nagle wjeżdża słodycz <3 

Piwo rzadko pije , wole wódę albo bimber . :E 

@Dziennik może się wypowiedzieć tester piwek :E 

1 godzinę temu, Haze12341 napisał:

Ja tam zazwyczaj piję Tyskacze , chociaz jak jest ciepło lepiej wchodzi mi schłodzony Leszek . Ostatnio piłem pyszne piwko , ale nie mam pojęcia jak się nazywało . Miodowe piwko było przepyszne (te droższe) bo perła miodowa to koło miodu nie leżała . 

Mi spasowało pod względem tego , ze gdy przy normalnym piwku bierzesz lyczka to jak przełkniesz jest ten gorzki chmielowy smak wiadomo dobry , ale w miodowym bierzesz łyka , nie czujesz praktycznie różnicy i gdy już przełkniesz nagle wjeżdża słodycz <3 

Piwo rzadko pije , wole wódę albo bimber . :E 

@Dziennik może się wypowiedzieć tester piwek :E 

Jak chcesz słodycz to udaj się do warki strong, ma w sobie syrop glukozowo fruktozowy.

29 minut temu, baagus napisał:

Warka Strong.

Przestałem je pić i zacząłem czytać etykiety jak zobaczyłem że ktoś daje tam cukier.

polska to 

numer 1 TYSKIE numer 2 ZUBR numer 3 TATRA

holandia to

numer 1 AMSTEL(euro) numer 2 BAVARIA(euro) numer 3 de klok,pit bull (50centow)

pozdrawiam

7aehaWZ.jpg

PERŁA CHMIELOWA.

Piwo dosc tanie i oplacalne cena okolo 2,5zl

Piwo 6% z wieksza zawartoscia chmielu.Bardzo dobre jako dodatek imprezowy do stymulantow i eufo/stymulantow .Piwo ma dzialanie rozluzniajace na uklad nerwowy,dzialanie chmielu uspakajajace,nasenne w wiekszych dawkach.Smak z nutka chmielu dosc nietypowy w porownaniu do klasykow typu zywiec,tyskie

Edytowano przez Smoczek

Sosna APA godna polecenia dla tych co lubią mieszankę ziołowo-cytrusową idealna na Wiosenne klimaty przy czym naprawdę dobrze gasi pragnienie Ja się uraczyłem więc polecam z całego serca choć raz spróbować ten rodzaj złocistego piwka... :)

d2d262f895bb2c197be1413b7f3246be.png

Żeby się tanio i ze smakiem najebać to ja polecę od siebie:
5905927007574_pm.JPG?v=187f79260660099df6551b231977613d

Za 3 złote mamy piwko 7,6%, czyli 38 gramów czystego alkoholu. :E 

W odróżnieniu od innych mózgojebów nie zajeżdża wcale spirytusem, ani nie wykrzywia mordy. :P 
Nawet powiem więcej! Ostatnio zaczyna mi bardziej smakować niż export lub chmielówka. :) 

Z moją głową do alko to dwa takie piwka i już jest bardziej wesoło. :cwany:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się