Skocz do zawartości
witek

Klub OMEN

Polecane posty

Taka muzyka wpada wam w ucho? 

Od kilku dobrych lat bawię się w tym klubie <3  Powiem szczerze, ze warto sobie tam pojechać raz na jakiś czas i dobrze się bawić! :D

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
16 godzin temu, Wojt napisał:

Manieczki to byly... 20 lat temu xD

No, w moim przypadku akurat 12-13 lat temu :D dobre imprezy tam były, teraz zdecydowanie "wyrosłam" z tego typu imprez, bo po prostu ehh.. to już nie to - ruszyć się nie idzie, wiara pojebana, ochrona jeszcze bardziej, jak lepy w łeb nie dostaniesz, to już sukces.. no i ile można słuchać tych samych retro-hitów? :P tych samych melodii i kicków..

A w Omenie chyba nie byłam - coś ważnego mnie ominęło? :D

To zapraszam na Omen, klimat niezastąpiony , lecz od 2016 roku , coś się tam zmieniło , nie wiem czy to wina muzyki czy czego :D 

W zeszle wakacje po kilku latach przerwy odwiedzono i ... czas sie tam zatrzymal. Poziom lat ~2010 a swiat poszedl mocno naprzod!

Znajomi byli w styczniu i wcale jakos nie tryskali optymizmem. Jak na ten rejon to sie tam wybija bo w okolicy nie ma konkurencji. Duze aglomeracje maja lepsze kluby a OMEN obrosl legenda i sie na niej zwiesil.

Muza kluje w ucho... monotonia bez polotu i wydaje sie jak by sety zapetlono + zalatujace remiza zenujace slowotoki dj`ow -jedziemy,vixa,jazda,auuu,itd ...

ENERGY duuuuuzo lepszy poziom wszystkiego - muzyki,naglosnienia,obslugi,kultury przede wszystkim!!

Jak ktos z remizy wbija to sie spuszcza a jak dobrego klubu w duzym miescie/aglomeracji to przecietnie.

Slask i wawa miazdza ten klub na starcie!!

Przed chwilą, Niezidentyfikowany napisał:

Teraz Ibiza gwizdziny lepsze balety a raptem ok 30km od omena 

DOKLADNIE !! Duuuuzo lepie niz Omen !!

Ibiza w sumie jest ok, osobiscie bylem tam wiele razy, klimat tam jest ok, ale niestety już kilka razy się spotkałem ze ktoś buchał do mnie :Pa w Omenie z taką akcją się nie spotkałem a byłem około 50 razy może nawet więcej, muzyka się w przestrzeni kilku lat strasznie zmieniła ... Teraz Bass House góruje nad scena ,a niegdyś fidget czy mocne electro , powiem szczerze ibiza góruje bo co tydzien jest naprawdę fajny skład na niej, a na omenie rzadko co teraz trafi się dobry skład, i imprezy co 2 tygodnie czasami raz w miesiacu. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się