Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

lukfir4340

slynna domieszka kokolino, problem z odczynnikami

Recommended Posts

Oto slynna domieszka kokolino, problem z odczynnikami bo niektore albo sa niesamowicie drogie, albo tylko wystepuja w innych lekach albo jest w ogole problem dostac, proszę:  

"KOKOLINO EXCLUSIVE:
- 0,4639 mefedronu - to se poradze

- 0,1224g paracetamolu - tego to bym w ogole nie dawal, ale jak znajde tanio gdzies czysty powder to wrzuce 

- 0,0184g ketaprofenu - tego to bym w ogole nie dawal, ale jak znajde tanio gdzies czysty powder to wrzuce 

- 0,0218g nikotyny - no tu bylyy jaja przeszukalem cale CHINY NL i ceny z kosmosu w KG inne CAS w koncu znalzlem (-)-Nikotyna sól wodoro winianowa [65-31-6], to moze być?

https://pol-aura.pl/nikotyna-sol-wodoro-winianowa-65-31-6-p-3104.html

- 0,1091g pseudoefydryny   - no to wystepuje tylko w lekach gdzie to kupic wolne ? 

- 0,1187g jakaś pochodna od piperazyny  - wszystkie ciekawe pochodne piperazyny sa juz zakazane (ja mieszkam NL tu tez problem) - moze jakas propozycja ? 

A moze ma ktos jakies resztki w/w legalnych substancji na odsprzedaz to prosze o prv. 

Pozdr 

Tak pomijając wszystko to na co ci paracetamol i ketaprofen ? Jakie ma niby działanie w tej mieszance ?

Tak jeszcze dodając ld50 nikotyny to chyba 5.5mg/kg , więc jak już chcesz to robić to pamiętaj o bhp . Według mnie wystarczy że zmieszasz mefedron z tabaką białą (smakową najlepiej) .

Dnia 25.02.2019 o 16:51, Gandalfinio napisał:

Tak pomijając wszystko to na co ci paracetamol i ketaprofen ? Jakie ma niby działanie w tej mieszance ?

Tak jeszcze dodając ld50 nikotyny to chyba 5.5mg/kg , więc jak już chcesz to robić to pamiętaj o bhp . Według mnie wystarczy że zmieszasz mefedron z tabaką białą (smakową najlepiej) .

znieczulające

Tam robił robotę. Mefedron i piperazyna ale nie jakaś tam tylko konkretnie pfpp. Mysle, że pcpp też zrobiłby robotę. Ogólnie działanie tej soli było przyjemniejsze niż samego mefedron ale ziomek na huj ci paracrtamole. Daj piperazyna, trochę tabaczki dla smaku i więcej mefa to będziesz miał jeszcze lepsze kokolino niż tamto. 

Jak chcesz mix o takim dzialaniu to polecam Ci mef + 3-fpm w stosunku 4:1... Bije tą sól od kolka w ocenie moich szczurów( Szczur: Panie! Toż to kokaina!)

W sam raz na impreze, ruchasz całą noc, szczury wniebowziete! 

Przecież te wyniki to lipa. Sama nikotyna w dawkach z koko by mocniej klepał fizycznie. Liczby, do 4 miejsca po przecinku przy wyliczeniach na 1 gram?

Jasne, i co jeszcze. 

Skład sugerowałby naruszanie prawa farmaceutycznego, o czym chyba byśmy usłyszeli? Isn't it? 

Mefedron + pFPP + biała tabaka Ozona. 

Z czego pFPP ma za zadanie głównie wydłużyć peak, a nie cokolwiek zmieniać. No i kurwa, już widzę, jak w badaniach wychodzą dokładne ilości substancji, a przy piperazynie mają problem by określić jaka to, ale wiedzą, że jakaś na pewno :hahaha:

Nie, nie wiedzą i nie, nie badali. Po prostu już dawno przed publikacją tej listy dyskutowaliśmy o użyciu pFPP w miksie z mefem. 

Przecież to się kupy nie trzyma patrząc przez pryzmat doświadczenia. 

Edited by Chujemujedzikiewęże

Pojawiło się 4mmc na rejonach. Mam zamiar zrobić sól.. Powiedzcie coś więcej o miksie z 3fpm..wlasnie chodzi mi o dodanie jakiegoś lekkiego dopaminergika do tego cuda.... Jak uboko? Jakie proporcje i czy ten miks nie wjeżdża jakoś ostro na układ krążenia? 

@babiez1co cię tak śmieszy.. Interesuje mnie sól na mefce.. Gdyby pfpp było dostępne to pewnie z tym bym zmieszał.. Użytkownik podał miks mefs z 3fph, ciekawe propo

Zastanawiam się jeszcze nad 4bromopiperinem bo widziałem w jakimś sklepie... Ciekawe czy podbiło by dope w 4mmc tak jak pfpp podbija sero hmm

@wiktororban01 nie będzie to 4mmc dopóki go nie potraktujesz chromatografem :E  odpusć te fantazyjne mixy randomowych ketonów z chujowymi piperazynami z roku 2020, bo serio, to nie bedzie nic kurwa kompletnie podobnego do mcpp bzp czy czegokolwiek "fajnego starego". kup se eth cata od realchemsow albo pentedron od chem shopa i 3mmc bedziesz miał wannabe cherry na pewno bardziej podobne do "oryginału" niż to co by wyszło z tych skurwiałych wynalazków.

Już nie róbmy z tego 4mmc jakiegoś świętego grała który jest naprawdę nie możliwy do ogarnięcia bo kurwa trzeba go sprowadzać z innej galaktyka... Vendor y oferują legit Molly, metylon, 3mmc...to jest kwesta odwagi....i po części to się pokrywa z twoja wypowiedzią.. Co raz to nowsze substancje były co raz hujowsze że już dłużej nie dało się ciągnąć tego w tą stronę... Powrót do korzeni? Może jestem naiwny ale ja w to wierze

@wiktororban01 no to wlasnie mowie da sie ale  z DM. Tam od zawsze można to dostać, ale do zwyklych vendorów nigdy nie wróci 4mmc bo po prostu dla nich to by było nie opłacalne... Zobacz po ile na DM chodzi 1g... i nawet na DM mała szansa że to czysta mefa bedzie :D Vendorzy musieli by wejść na nowy poziom i sami wytwarzac dopy a nie zamawiać z chin :E  (Chodź niektórzy tak myślą że V sami robią dopalacze haha) 

Akursy tu sie nie zgodze bo jest szansa,  ze wroci.. Znie wszystko idzie z Chin..czesc sprzetu moja od lokapnych kucharzy a zdarza sie, ze swoich tez maja... Swietnosc i monopol Chin juz minela po banach w Chinach... Ja sadze, ze wlasnie wraca era orginalnych RCkow pierwszej generacji..predzrj czy pozniej bede sie pojaiwac tacy vemdorzy... Moge nawet wywrozyc, ze bedzie wiecej mniejszych vendorw ktorzy beda siecspecjalizowac konkretnymi substancjami niz hegemonow ktorzy maja cala palete barw...mozeny sie zalozyc.. Jak moja teoria siecspraedzi to stawiasz mi dyche cgerry od syntetycznego a jak nie tocja tobie hehe

Zobacz slojrz ns to, ze predek juz kombknuje cos z metylonem...no molly dolly devila to juz w ogole kocur if you onow what im sayin.. Jesscze czekam az ktos jwh018 wrzuci bo na dzien dzisiejszy rynek kannabinoidow to chyba najwieksza patologia i zenada na w cakym swiecie rc