Skocz do zawartości
zuziaza

Kompendium: zamawianie i posiadanie RC/dop

Polecane posty

Przez pryzmat PP moge powiedzieć, że jeżeli łotry zatrzymają paczkę, to w tracku takiej informacji nie będzie. Paczką po prostu staje w punkcie i dopiero tel do placówki wyjaśnia, że rakieta padochła .

Z tym że tak jak mówię, tak jest w  przesyłkach krajowych PP

Edytowano przez wariatto

Czytam trochę o VPN  teraz. Wie ktoś o takiej sytuacji ,że zatrzymali paczkę, wezwanie, gościu oczywiście nic nie wie,to kalumnie i oszczerstwa A celni czy policja wyskakują z historią internetową pozyskaną od operatora???? Czy to narazie za drogie i pracochłonne działania???

Hej, pisałam już wcześniej w innym dziale, ale nie otrzymałam odpowiedzi. 

Jeśli 1p-lsd jest substancją u nas legalną, jako że lizergamidy nie podchodza pod prawo analogowe, to czy mogę złozyć zamówienie normalnie, jak człowiek, jeśli tylko to chcę zamówić? Pozdrawiam...

Witam, nie znam się na zamawianiu RC jak to teraz jest w 2019/2020 r.  ale czy możecie mi pomóc napisać jakieś przydatne informacje na temat zamawiania RC jak to bezpiecznie robić, czy zamawianie na paczkomat jest bezpieczne, z jakich stron najlepiej zamawiać, czy zamawianie tylko legalnych RC jest bezpieczne i bezproblemowo przychodzi, i wgl proszę o pilną pomoc 

Literówki w imieniu i nazwisku, nr tel lipny lub zarejestrowany na żula, jeśli paczkomat to kaptur na głowę, okulary przeciwsłoneczne, ale przede wszystkim inne buty niż te w których chodzisz na codzień, niebiescy pierwsze co robią przy rozpoznawaniu na monitoringu to powiększają obraz, by zobaczyć twarz i buty.

Dogadaj się z jakimś punktem/sklepem osiedlowym i zamawiaj na nich, przynieś Pani ze spożywczaka paczkę kawy i czekoladę, powiedz, że pracujesz po 12h dziennie i nie masz jak odebrać paczki od kuriera, na 99% się zgodzą jeśli to nie Żabka (tam mają podpisaną umowę z pocztą polską i nie mogą kurierzy innych firm zostawiać paczek) :)

Możliwości jest dużo. Pytanie co się stanie gdy przechwycą paczkę na sortowni gdy będzie na Twoje prawdziwe dane. Myślę, że to też kwestia co i ile zamawiasz, bo jak 100g 3cmc to masz na bank wjazd kominiarzy o 6 rano dnia następnego :)

Z resztą o ile pamiętam teraz jest tak skonstruowane prawo, że wszystkie pochodne efedronu czy kannabinoidy (czy to naturalne czy syntetyczne) są niestety nielegalne w pl. 

Dlatego nigdy nic nie trzymamy w domu!!!

Jak wpadną to nic nie wiesz nic nie zamawiałeś, staraj się robić zamówienie z nie swojego urządzenia, o szyfrowaniu i bezpiecznym mailu chyba pisać nie muszę, bo jak cofniesz się kilka stron to ktoś to wyjaśnił jak to działa. 

Ogólnie w pl i sk nie jest tak źle z przechwyconymi paczkami jak z Chin, Niemiec czy Holandii 

Listę substancji zakazanych na rok 2019 znajdziesz tutaj. 

Jeśli chodzi o sklepy to zapraszam tutaj

Wg mnie obecnie nie ma na rynku dobrego V od którego paczkę z aktywnym sortem dostaniesz w 24h, co nie oznacza, że nie ma ich wcale :)

Nie wiem co byś chciał zamówić, Syntetyczni i Kolekcja (tu bym radził uważać, zrobił wyjebkę raz to zrobi i kolejny, nawet nie raczy nic napisać w swoim dziale partnerskim na forum więc wg mnie było to działanie celowe) wysyłają na narkomaty, ale ***************** więc i tak chujnia, bo wyjeżdża dopiero następnego dnia, a w 48h masz kuriera ze Słowacji, Czech czy Holandii gdzie wybór V jest już o wiele wiele większy. 

czolem!

zamawiałem pakę do p.......u, następnego dnia powinna zostać dostarczona, ale caly czas miala status odebrana przez kuriera. dzwoniac na infolinie konsultantka przekazala ze wyruszyla dalej po czym sie wyciszyla na kilka minut, następnie przekazala ze zglasza interwencję i zebym podal zawartość. 

dostalem info ze zostala umieszczona ale o totalnie innej porze niz zazwyczaj.

myslicie ze moge ja odebrac?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się