Skocz do zawartości

Polecane posty

Ilość: Przebadany jak na razie 1g.

Dawka: 50-60 nowicjusz weterani sami najlepiej będą wiedzieli.

Metoda badań: sniff 

Doświadczenie:

Otóż dostałem mały prezent świąteczny od jednego z użytkowników więc postanowiłem podzielić sie relacja. Gdy otworzyłem nabytek moim oczom ukazała sie beżowa substancja w formie prochu suchego (Przypomina mdphp z zapachu) 

Nie czekając dłużej weteran zrobił linie 100 mg i pochlanal snifem na hejnał calego węgorza. 

Smak tynk typowy taki jak przy mdphp suchy trochę przytykjacy gardło. UWAGA MOŻE BYĆ ODRUCH WYMIOTNY. Ale typowe dla prochu szczególnie takiego lekkiego i suchego. 

Po UWAGA 10 minutach dopiero weteran zaczął czuć efekty( Więc uwaga z dorzucaniem "kurde 5min minęło nie dziala walne jeszcze") bo może sie to skończyć niezbyt przyjemnie. 

Od razu nóżka zaczyna nakurwiac rytuał po stymulantach czyli chodzi jak ubijaczka do masła góra dół góra. Czuć że pomału delikatnie wchodzi. Po 15minutach czuć efekt dopaminy nie ma tu rashu jak po 3cmc ale wzmożona gadatliwość otwartość w kontaktach międzyludzkich jak najbardziej na plus. Efekty zamykaja sie w ciagu 50minut trochę krótko jak na alfe ale brak za to dlugiego okresu półtrwania czyli tej typowej pustej stymulancji.

Polecam substancje do:

+codziennego użytku jeżeli ktoś jest nie mądry i bada codziennie

+imprezy okolicznościowe wesela komunie chrzciny urodziny (lecz pamietajcie ze głodni nie bedzie po tym zalecam wymyślić wymówkę :E

+Pracy jeżeli jesteście szefami swojego życia :E

Ocena ogólna 7/10

Edytowano przez pazyfea

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt