Jump to content

Piksy typowo na sen.

Mladct
 Share

Recommended Posts

Hej a skad bierzecie benzo? Ja xanax za granica kupowalam 30 futow 30 tabletek. Zjechalam kasy slabo a nie chce chodzic do lekarzy. Bylam u jednego i dal mi cloranxen to nie daje nic. Biore zolpidem od mamy ale za szybko sie koncza..ona bierze 3 ja dwa. Ale ma raka i obie jestesmy w depresji. 

Edited by Nowa2188

• 2 weeks later...
  • 1 year later...

Jak chcesz usypiać się lekami to polecam kwetiapinę w najniższej skutecznej dawce (25 mg) i do tego mirtazapinę też zaczynając od 15 mg. Później w razie nieskuteczności mirty podnieś dawkę do 30 mg ale już nie więcej bo będzie tylko dodatkowo noradrenalinę pompować a to spaniu nie służy. Kwetiapiny nie polecałbym przekraczać 100 mg ale jeśli będzie konieczność, tzn. te 25 mg nie będzie w ogóle działać to podnoś dawkę stopniowo i nie za szybko.

Sam obecnie lecę na 30 mg mirtazapiny (teraz 45 mg bo trzydziestek nigdzie nie mieli kurwa ja pierdolę co za wieś przecież tu o moje zdrowie chodzi) i 150 mg kwetiapiny, ktorej brałem miesiąc wcześniej 300 mg ale mi twarz wyginało i się zacinałem w trakcie rozmowy coś a'la tourett a benzo na to nie pomagało (miałem to od półtora roku a lekarz jeszcze mi podniósł dawkę kwety z 200 do 300. Za takie niedopatrzenie powinni mu dojebać z 5000 zł kary co najmniej a on się tym nawet nie przejął bo ja sam do tego doszedłem gdzie pisze jak byk w kilku conajmniej źródłach o kwetiapinie o takich objawach, chuj nie myty żeby zatwardzenia dostał i mu jedynki powypadały). Schodząc do 100 mg kwetiapiny nie jestem w stanie w ogóle zasnąć więc narazie lecę tak a co jakiś czas będę próbował schodzić z tej dawki nie mam wyjścia.

Benzodiazepiny to rozwiązanie na krótką metę, ewentualnie doraźne a z tych środków najlepszy jest Nitrazepam GSK i o niego walcz ewentualnie Estazolam TZF na pewno dostaniesz łatwiej, ludzie go sobie ponoć chwalą ale na mnie najmniejszego nawet wrażenia nie zrobił.

Poproszę Złoty Szpadel, dziekuję i do zobaczenia.