Skocz do zawartości
Mladct

Piksy typowo na sen.

Polecane posty

Na bardzo dlugi i gleboki sen dobre sa neuroleptyki /:eat2:okazyjnie  Olanzapin/Ketilept mozna sie wyspac nawet 15godzin.Niekoniecznie trzeba byc chory psychicznie:goodnight: Jak ktos ma mocno przemielony mózg dragami  to tez nieco pomagaja i cos tam posklejaja:bulb:

Edytowano przez Smoczek

Od ponad miesiąca używam suplementu knock out od firmy revange. Miałem kłopoty ze snem zawsze był płytki i nigdy się nie wysypialem a snów nie pamiętam od x czasu. 

Komfort mojego życia się zmienił o 360 stopni codziennie jestem wyspany, pełny energii, zregenerowany w 100% po całym dniu a nawet mam sny !

Fakt faktem nie jest to typowy jakiś usypiacz lecz wspomaga nasz sen znakomicie :)

Po alkoholu jak zawsze budzę się po paru h i nie mogę spać tak i w tym przypadku nie pomaga także nie warto mieszać.

Z dragami nie wiem bo ćpam okazjonalnie bardzo rzadko a nie jest to jakiś usypiacz !

A ten suplement ktoś komuś gdzieś na dopku polecił a u mnie spisał się doskonale :)

Gorąco odradzam neuroleptyki na wymuszenie snu po stymulacji, gdyż mają bardzo niedobre działanie na organizm.

Jeżeli już to nie olanzapina, klozapol czy risperidon tylko neuroleptyki pierwszej generacji promazyna, pernazyna czy haloperidol - ten ostatni szczególnie w kroplach baaaardzo dobry na sen i wszelkie złe jazdy po różnych środkach ale szkodliwy dla organizmu dlatego polecam w ostateczności. 

Pozdrawiam w razie pytań o leki psychotropowe typu benzo, neuroleptyki czy opiaty zapraszam

@pieknaksiezniczka Do czasu ... jeśli miałby to brać doraźnie to po jakimś czasie (zależnie od organizmu) będzie jechał na chorych dawkach albo bardzo ciężko będzie mu usnąć bez benzosków :D 

"Zawsze jest pora , żeby zjeść clona :E"

Nigdy nie polecajmy benzo. Mam tu na myśli osoby, które nigdy nie miały z tym styczności. Jeśli nie miały - niech lepiej dalej nie mają, bo wpierdolić się jest bardzo łatwo, szybko i "przyjemnie", natomiast wyjść z tego nie jest takie proste i ta droga do wyjścia nie jest usłana różami...

Nasen Forte albo zwykła Melatonina 2mg, melisa w turbo dawce. Po cięższe środki trzeba sięgać wtedy kiedy te najprostsze nie dają już rady. Na wszystkie źle rzeczy zawsze przyjedzie lepszy czas

Wstać o 5 rano można potyrac z 8h fizycznie lub jak nie chcesz to nie i tak powinieneś lajtowo zasnąć koło 23:) tylko trzeba się położyć bez tv i music 

Edytowano przez Eneduerabe

Pierdole wy tylko ćpane benzo i zolpil znacie, benzo wypierdlające z butów praktycznnie nie narkotycznr to tylko flubromazolam. Ale tal naprawde to nie tykaj benzo se recke na ketrel załatwić 25mg i 2x wrzucić na wieczór czy chloroprothixen który przy 300mg cię nawet po stymulantach wyjebie na plecy a z ćpaniem nic wspólnego niema. Ostatecznie tisercin ale jak listek opierdolisz to przrz tydzien z wyra wyjdziesz tylko siŕ napić i wyszczać. A haloperidol zwiotcza mieśnie nie daje się go na sen tylko jak odpierdalasz coś na detoksie bo tak ci na banie weszło.

Edytowano przez NarkuLekoAlkoSteryd

Wg mnie, niewarto. Lepiej wydać dziś lepiej na psychiatrę ze 150pln i powiedzieć, ze pracujesz za granicą i zjeżdżasz na 4-5miesięcy to ci zapisze x paczek normalnego benzo typu estazolam, nitrazolam, nie wiem co lepiej będzie działać na ciebie, którego cena paczki nie przekracza 8zł. Wiem z zeszłego roku z własnego doświadczenia ;-) Mi na jednej wizycie przypisano 5 paczek nitrazolamu i 5 estazolamu ;-)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się