Jump to content

Piksy typowo na sen.

Mladct
 Share

Recommended Posts

Siema,

Szukam nazwy benzo-rc, które będą działać typowo nasennie. Bez efektu euforii, polepszenia nastroju i tak dalej. Coś mocnego do spania. Strasznie mnie męczy zjazd i nic już nie daje rady. Psychiatra odpada -brak ubezpieczenia, zresztą nie chce latać po lekarzach. Czytałam, że hydrophenazepan albo flubromozepan może być dobry, ale wolę się upewnić czy nie znajdę czegoś mocniejszego. 

Z góry dzięki za pomoc. 

Hydroksyzyna jest fuj fuj. Ja po niej mam chec spania przy zasypianiu, ale jak juz leze to bardzo trudno zasnac, a jak juz to zrobie to mam jakies strasznie pojebane sny i sie nie wysypiam

Etizolam jest dobry na sen. U mnie powoduje ze kolory sa jakby zywsze, wlacza sie taka beztroska do swiata, mozna na nim siedziec i sie cieszyc z niewiadomo czego, albo wziasc, polozyc sie, i pojsc w kime

Testowalem tez clonazolam, bardziej wchodzi na cialo niz na umysl. Ciezko utzrymac rownowage, cialo robi sie ciezkie, nic sie nie chce, latwiej zasnac

Stestuj rozne benzo, ale testuj co 2-3 dni, zeby organizm mogl zmetabolizowac "resztki" zalegajace w ukladzie nerwowym po poprzednim. I jak juz wybierzesz to nie bierz codziennie tylko co pare dni. Metabolity benzodiazepin zostaja w UN

3 godziny temu, Gildia_Magów napisał:

No oststnio brałam tisercin na bezsenność tylko zapomniałam żeby wziąć pół tabsa i miałam cały dzień nieprzytomnosci więc uwaga z dawkowaniem bo jest nocny. Hydroxyzyna chyba też w pewnym stopniu pomaga w zasypianiu o ile się nie mylę.

Neurolepy robia z mozgu kefir a benzo uzalezniaja.

Bardzo fajnie sie to poleca doraznie, gorzej jak ze stosowania doraznego idzie to w uzaleznienie znaczy leczenie.

A polecanie hydroksyzyny to masohizm...

@krak1984 to zarzuć większą dawkę i idź do pracy. Neurolepy upośledzają najbardziej z dragów które jadłem jeśli chodzi o działanie, a w wypadku brania nasennie często ten negatywny efekt utrzymuje się i o poranku. Nie wyobrażam sobie, że miałbym obecnie łączyć pracę że studiami na neuroleptykach, mój lekarz który wypisałby mi wszystko o co proszę także odradza, dlatego biorę obecnie mianserynę, ale to na zjeby jest za słabe. 

• 2 weeks later...
Cytat

clonazolam, flualprazolam, clonazepam

Przecież to najgorsze co może być. Znajoma, która dosyć często łykała owe leki wylądowała w ośrodku na terapii i to nie są żarty. Osobiście polecam hydroksyzynę i oczywiście nie każdy organizm przyswaja ją dobrze, ale po niej śpi się jak małe dziecko.