Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Henio99

CMC + THC + alkohol

Polecane posty

Czy ktoś miksowal te produkty z sobą ? Czego się spodziewać ? Jak z zjazdem ? Jaki profil działania ?

Pytanie od Szczurzycy:

Jak wpływa na okres zażycie max 200 Cmc per sniff/oral, ewentualnie później eti, drogie panie ?

Oznaczam @Nancy bo bardzo kompetentnie odpowiada w innych tematach.

8 godzin temu, krak1984 napisał:

Zmarł bym ? :E

Tego nie napisalem.

Najszybciej to mozna sie wjebac stan w ktorym kiedys pisales, ze nie wyrabiasz i zeby Cie ratowac.

Edytowano przez luks1985

9 godzin temu, kuurikson napisał:

Nancy wali tylko oral i sniff xd polecam iv poznasz co to wjazd

5 godzin temu, Hajt napisał:

Przecież @Nancy nie pije nie pali i nie wciąga :D.  Poza tym jest gruba i ma piegi. Ja z tego miksu wrzuciłbym  alkohol, no chyba, że jedno piwo, żeby nawodnic organizm po cmc. Chcesz mieć fajnie, to musisz to wyposrodkowac. 

Chłopaki, mogę wypowiedzieć się za siebie? :D

@Henio99 siema :) Trudne pytanie dla mnie. Alkoholu nie piję, benzodiazepin nie zażywam.

Ale 4cmc w połączeniu z mj jest dość ciekawe. Zdarzyło mi się kilka razy zapalić blancika na peaku i nie powiem, zmieniło to nieco profil działania. Mnie osobiście 4cmc pobudza na tyle, że chce mi się działać, ale w połączeniu z mj błędnik szalał :D i nie miałam ochoty za bardzo nic robić.

200mg oral + waderko na to powodowało u mnie dość dużą psychodelę, ale było mega przyjemnie, żadnych krzywych jazd. Za to przy sniffie 120-140mg + blancik faza była dość leniwa, lecz równie przyjemna.

Myślę, że to połączenie jest dość bezpieczne, czego nie można powiedzieć np. o połączeniu z alko, choć są różni zawodnicy i mogą mnie wyśmiać, że przecież wolno i w ogóle, ale miałam ziomka, który łączył 4cmc z wódą i nie wyglądał za ciekawie ani też się tak nie czuł. Miał bardzo wysokie ciśnienie, choć jest zdrowy, a dawka 4cmc była nieznaczna. Po piwach takiego czegoś nie zaobserwowałam, gdy koledzy pili na zbicie klefowego lotu, choć jeżeli chodzi o kombo z alko, to pewnie @luks1985 będzie wiedział coś więcej o reakcjach zachodzących w organizmie :D ja jedynie mogę Ci podać przykłady z własnego doświadczenia.

Dawki podałam dość niskie lub średnie, takie jakie sama zażywałam, bo nie miałam potrzeby brać większych, więc się tym aż tak nie sugeruj - Ty musisz wyczuć swoje.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Pytanie zadały mi zaprzyjaźnione szczurki, sam nie piję już alkoholu, a mj polecam na zejściu, dobrze rozleniwia ;)

2 godziny temu, Henio99 napisał:

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Pytanie zadały mi zaprzyjaźnione szczurki, sam nie piję już alkoholu, a mj polecam na zejściu, dobrze rozleniwia ;)

Dobrze ze powiedziales tego newsa bo pewnie nikt z forum nie wiedzial 

Cmc jest świetnym dodatkiem do alko.libido, wóda wchodzi jak woda .nie wiem ile wy macie lat albo jakie głowy że cmc+alko dla was HARD najlepsze to że bez cmc mi się nawet wódy nie chce pić ,i łatwo mogę przekroczyć bariere OGARU.gdy bez chloru piję wódę przy litrze czystej robię gnój,telewizory już dwa poszły.a z cmc mogę pić bez umiaru,wchodzi jak woda tak samo jak po fecie.

Jednak alko + thc jest dla mnie HARD

:E

Dnia 29.11.2018 o 20:15, Ważny Marcin napisał:

Cmc jest świetnym dodatkiem do alko.libido, wóda wchodzi jak woda .nie wiem ile wy macie lat albo jakie głowy że cmc+alko dla was HARD najlepsze to że bez cmc mi się nawet wódy nie chce pić ,i łatwo mogę przekroczyć bariere OGARU.gdy bez chloru piję wódę przy litrze czystej robię gnój,telewizory już dwa poszły.a z cmc mogę pić bez umiaru,wchodzi jak woda tak samo jak po fecie.

Jednak alko + thc jest dla mnie HARD

:tulimy:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się