Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Pyłek

Ku pamięci wielkiego Phace i jego przeżyć

Recommended Posts

Jest to opowieść jednego z najwiďkszych weteranów naszych czasów który nadal stąpa po ziemi a nigdy jej nie opublikował. Dziś po tak długim czasie czuje powinność to zrobić. Zapraszam do lektury. Wielki horsii

@pazyfea @dajspokoj

TERAZ, W TEJ CHWILI najpierwsze co żeby nikt nikogo ani siebie nie zamordował, to podpiszcie to jakkolwiek inaczej, nawet nazwa taka jak "kaloryfer w proszku o smaku grejpfrutowym produkcji radzieckiej" będzie adekwatniejsza niż analog mdai. nosz kurwa, cokolwiek chcecie, tylko nie analog mdai, a na worku jeszcze samo mdai, no ja pierdolę.  świetnie na mnie podziałał wasz analog mdai. MDAI prawdziwe to  ZERO dopaminy  i noradrenaliny/adrenaliny, sama serotonina. wasz worek to żarcik podobny jak te zajebiste maczanki od vipa frajera gdzie coś co nazywa sie "Mary jane" zakłada ci buty na lewą strone i wiesza na lampie, wkłada ci łeb od kosza na śmieci, a potem z telefonu piszesz recenzje kroplówki z wojewódzkiego na www.forum.hospitalizujemy.com.  jak chcecie tego się szybko pozbyć, to proponuję natychmiastowy rebranding na "ty chyba nie wiesz frajerze jebany co to jest wyjebanie z butów, 1g" i można to dać to stacjonarek tych najbardziej popierdolonych, bo nazwa produktu będzie odpowiednia jak na klientelę i ich poziom, i myślę (a przynajmniej próbuję po tej rzeźni) że jesli chodzi o czas rozpadu tego uranu, plutonu czy co tam jest, to i tak powiedzą że za krótkie.a teraz koniec kawałów i muszę ponarzekać, ale przed prawdziwym narzekaniem (ktoś to musi czytać, ja to zjadłem z kolei) przeproszę za dużo kurew które było na wejściu i pewnie jeszcze będzie sporo - ale jak zrobił się burdel to i kurwy są, a teraz opowiem wam jaki burdel. na pewno nie taki jaki sobie ktos by wyobraził. to jest taki burdel że ledwo nogę postawisz za próg i już chcesz spierdalać albo najlepiej wrócić do przedszkola, ale jest za późno. lubicie takie burdele? chyba tak, ale ja KURWA NIE .

jest 14 godzina zaraz o ile mi wiadomo, a ja to zeżarłem pół godziny przed północą, 200mg, nie więcej. już mi wróciło chyba większość rozumu i nie drę mordy jak robiłem to na "peaku" na pół forum, bo zgaduję że to był peak, chyba że nagle jeszcze drugi raz mnie połamie jak zrzucenie z 10 piętra. o tyle dobrze że tylko na forum, bo zrobiło mi to taką jajecznicę z mózgu, że zapomniałem że mam okna i też da się przez nie krzyczeć. inaczej teraz bym dzwonił na przeprowadzki express chyba. ale moje terroryzowane od wielu godzin wazokonstrykcją kończyny coraz bardziej mnie przekonują, że antarktyda to przy tym może iść w pizdu i sie rozpuścić ze wstydu. nie wiem co mam napisać o tym w ogóle bo mi rozkurwiło głowę, po prostu jebana sieka, nie wiesz co i jak, naprawdę nie wiesz. nie nie ogarniasz. NIE WIESZ.

przecież jak ja bym to zgubił, a ktoś by znalazł (zakładam że każdego powygina tak samo ale mam nadzieje że nikt nie będzie musiał dzielić ze mną tego wspaniałego przeżycia) i zobaczył wzór jebanego MDAI  i jebnął jak mdai to ja już na samą myśl się wyginam. w minutę by okrążył ziemię na składaku którego by sam poskręcał z guzików w płaszczu, a potem zaśpiewałby hymn uzbekistanu od tyłu, i jebnął na zawał, nie wiem naprawdę co debilnego muszę napisać jak to, żeby mieć odniesienie do tego co sie stało z zawartością mojej głowy. nie mam pojęcia jak przy takim rozpierdalaniu się (dla porównania: samoloty normalnie latają, natomiast rozpierdalają się 11 września - nie przesadzam ani odrobinę) nie pomyślałem nawet czy cokolwiek mnie tam by przy sercu zabolało, chyba dlatego że byłem tak .... no właśnie, nie wiem jak to nazwać, bo naćpany jak dzika szmata z jebanego kongo to za mało powiedziane. dobrze że ja się jakos do komputera przykleiłem i "tylko" z gracją zdewastowałem forum treściwymi postami

ich pojebało zdalnie jak mnie chyba, bo nikt normalny nie daje pięciu + za narysowanie kresek w paincie i dopisanie "to jest smieszne" do ósmej rano to byłem taki kurwa szybki, że przez ściany przechodziłem między pokojami, bo po co na około jak jak można szybciej, nie? a swojemu cieniowi to fucka mogłem pokazać i mu uciec jeszcze i sie z niego pośmiać że nie nadąża, nie wiem co to za specjalna rc bozia pojebana nade mną siedziała, bo ta zwykła nasza polska to by machnęła ręką, powiedziała że pierdoli taką pracę i uciekła po pięciu minutach jakby zobaczyła co ja za pierdoły wypisuję.  i tak dobrze że się jakoś zostałem przy błazenstwie tylko w internecie, bo jakbym wyszedł z domu, to nawet nie chce wiedzieć co by było, o ile w ogóle cokolwiek by tu było, jakaś dziura w ziemii. i tak najśmieszniejsze (dla mnie już nie) powstrzymane, bo jeden post pozostał w edytorze i na pewno nigdzie dalej nie pójdzie, bo wtedy ukazałby się dwustronowe gówno, które miao być tylko w miare krótka odpowiedzią na temat b-k jakiemuś gościowi, a został papierem toaletowym w kształcie książki o wszystkim w pierdolonym świecie tylko nie o tym o co ten koleś pytał. recenzja niczym jakiś proszek z najbardziej zajebanego chińskiego laboratorium, o efekcie -50 iq i działania zupłełnie odwrotnego do haloperidolu, kopa w dupę na polot jak skok z balkonu i jeszcze nie wiem, nawet nie mogę wymyslic czegos tak głupiego. żyję, nie umarłem, nie chodzę już przez ściany, nawet po scianach tylko po podłodze, żadne serce czy puls ale tak mi KUR-WA-MAĆ wazokonstrykcję odpalilo że jak mi odpadną ręce, to kupujecie mi implanty jakieś. a jjak nie to będe was kadłubkami napieprzać i sami sobie będziecie musieli kupić na kolejne starcie.

i natychmiast  mi panowie dajcie całą listę rzeczy z castoarmy które były wymieszane w tym worku, co za jakieś efylony pierdolone składają na ten analog na-pewno-nie-mdai, bo zeżarłbym sobie jakiegoś klonazepamu, a wolałbym wiedzieć czy przypadkiem właśnie nie ładuję się na zajebistą minę interakcji benzodiazepin z efylośmieciopodobnymi żeby jeszcze się porozbijać dwa dni. nigdzie z tym nie wypierdolę, chce wiedzieć tylko czy jak połknę blister to umrę, czy będzie chujowo ale stabilnie.

to nie ma prawa zostać na sklepie tak jak jest, bo to jak puścić maczankę o nazwie "lajcik spoko lufka ziomuś elo 420 pal kurwa" na jakimś tłuczku do czaszek o nazwie mającej polot jak mdmb-zabijaka, 1:1. nie wiem co jeszcze głupiego pierdolnę, żeby jakoś opisać, to co się odjebało dokładnie, ale jestem przekonany że david nichols by się przecież zajebał. jakby coś o takim działaniu miało nazwe substancji którą opracował w nazwie.

przecież takie chore rzeczy są nielegalne już, mamy rok 2017, ja tak szybko biegałem że pobiegłem do tyłu w czasie, i zajebałem coś sprzed pierwszej delegalizacji?

zjadłem to jebane gówno, żyję (jeszcze) to bądźcie tak mili i  za takie osiągnięcie w końcu jakieś benzodiazepiny dajcie na sklep, powybieram wszystko co do sztuki, szczególnie jak będę się zajadał w piekle tym produktem co zjadłem 14 godzin temu, za te wszystkie kurwy które pororzrzucałem.

chyba zdurniałem od tego, ale jak składam zdania po polsku to myślę że to iq mi wraca powoli. chyba. nawet zapomniałem jak się nazywał ten genialny zabieg... a lobotomia. więcej nie muszę chyba mówić.

albo szybko (dokładnie TAK szybko jak ja przez ścianę szedłem) znajdźcie kogoś komu na pewno mniej wygina mózg na tym i dajcie mu tyle jakby największy stereotypowy żyd musiał was poczęstować swoim ostatnim gramem najdroższego proszku na świecie. i zobaczymy czy będzie chodził przez ściany, czy po podłodze normalnie, czy w ogóle będzie leżał na podłodze, latał, a ja chcę to widzieć.

albo rzeczywiście wynieście to ze sklepu w dwudziestu warstwach worków i wypierdolcie w kosmos najdalej od ludzi. najlepiej w predatora od razu wycelujcie bo to te strony.

zawiedliście mnie jak sam skurwysyn. "

------ koniec cytatu -------

po 48h brak odpowiedzi. po około 36 już mniej więcej byłem normalny. daję im czas  do jutra do 16 na wyjasnienie albo robie rozkurw