Skocz do zawartości
jestem wam potrzebny

Chlorprothixen

Polecane posty

Czy ktoś zażywał? U mnie na trzeźwo tabletka 50mg ułatwia zasypianie. Z tego co mi wiadomo lek ten jest bezpieczniejszy od benzodiazepin i może być stosowany przy ich odstawianiu tak jak w moim przypadku.

Wczoraj po zażywaniu 3MMC zarzuciłem 200mg i ledwo do domu wróciłem jak wyszedłem po piwo. Po powrocie położyłem się z piwem w ręku i nie zdążyłem nawet go otworzyć i zasnąłem. Polecam.

Wada tego leku jest taka, że dzisiaj 3MMC nie działa w ogóle na mnie. Okres półtrwania 8-12 godzin, po takiej dawce został jak widać mocno wydłużony.

Chlorprothixen może i nie jest mocniejszy od benzo, ale działa idealnie równiez na schizy i łatwiej tabletki dostać od lekarza.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

O kurwa ja też mam to przepisane ale ja wpierdalam po dwie tabletki i zasypiam , ale cięzko mi sie ze snu obudzić, można sie tym jakoś naćpać ? :D TAk samo od psychiatry to dostaje clonów mi nie chce przepisac , zajebiście ze ten wątek sie pojawił kurwa kocham to forum

Dostałem to na detoksie na odstawieniu benzo, biorę do dzisiaj, czyli 4 miechy ponad, regularnie na sen i jest w pytę, sedacja głównie i nawet na jakieś kace się nadaje żeby przespać i sie nie schizować.  

5 godzin temu, Mariusz Sanitariusz 2 napisał:

O kurwa ja też mam to przepisane ale ja wpierdalam po dwie tabletki i zasypiam , ale cięzko mi sie ze snu obudzić, można sie tym jakoś naćpać ? :D TAk samo od psychiatry to dostaje clonów mi nie chce przepisac , zajebiście ze ten wątek sie pojawił kurwa kocham to forum

Naćpać nie bardzo. ten lek działa prawidłowo dopiero po dłuższym przyjmowaniu. Na początku działał na mnie prawie jak Rolki ale występowało też zobojętnienie na wszystko i sedacja jak skurwysyn, a nad ranem wstawałem cały wysuszony i nie mogłem otworzyć oczu. Teraz po czasie jest git i na psychozy/lęki pomaga w dawce 15/ 30 mg jak się zacznie coś robić (praca, trening, co kolwiek )  to normalnie nie mam z tym problemu. Ale tak jak mówię, to po czasie dopiero jak się organizm skuma z tym chlorem.  A wyrwiesz to od każdego psychiatry prywatnie, wystarczy że powiesz czego potrzebujesz :P

Ja wylądowałem w psychiatryku za to że no nie mogłem przestać walić klefa poszedłem na detox pomogło i znów wróciłem. Na obecną chwilę sporadycznie ale myślę że to już koniec mam mi

A co do tego dostawałem najsłabsze   strasznie uspokajają pomagają w łagodzeniu objawów odstawienia  . Po tyg wyszedlem dostałem receptę i pyk nogę SB kupować   . Rzadko biorę wtedy kiedy już moje nerwy są na granicy zarzucam by nie wybuchnąć poprawiam skunem i jestem kociakiem mrrr Laura wybacz kiki do you love me 

Ja się nie uzależniłem może dlatego że moje. serce jest u MJ pewnie dlatego 

Wnioski ................Wnioski 

Mi to najlepsza używka i zdrowa bezpieczna alkaliczna polecam tutaj zawsze każdemu 

Edytowano przez swisher_sweet_papers

brałem to ścierwo i czułem się jak zombie, nawet by się wysikać musiałem się zmotywować by wyjść z łóżka, do tego wysusza strasznie i zatyka mi nos, na sen nawet 5 tabletek nie pomagało

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się