Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Seds

SMART SHIVA

Polecane posty

SMART SHIVA

Nazwa: Smart Shiva

Pochodzenie: Smartszop

Ilość: 4 gramy

Wygląd produktu:

a8oyN3cg.jpg

Produkt w formie drobno-zmielonego suszu, zauważalne gałązki.

Delikatny ziołowo-miętowy aromat. Po zapaleniu nie czuć typową rybą za co ogromny plus.

Dym ciężki dla płuca.

Dawkowanie:

Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł!

Unikaj dawkowania na oko!

Nowicjusz: Jeden mały buch wymieszany z tytoniem, nabite z końcowej strony lufy tzw.'' dupa''

Zaawansowany użytkownik: śmiało pełna kioskówka, lub butla i wiadro.

Dawkowanie laboranta: Butla i wiadro.

Krótki opis i podsumowanie: Kadzidło wchodzi ze sporym opóźnieniem, więc radzę uważać na początku 30-60 sekund.

Mocne wejście, bardzo dobra długa psychodeliczna praca mieszanki. Gastro umiarkowane, choć jedzenie smakuje wyśmienicie.

Jako doświadczony użytkownik nie mam żadnych zastrzeżeń. Spełniła wszystkie moje oczekiwanie.

Moim zdaniem jest to najlepsza mieszanka dostępna u tego Vendora, zrównoważona, mocna, klarowna.

Czas działania: długi do 40 minut

Ogólna ocena: 8/10

To w jaki sposób  działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie.
Dla Ciebie może okazać się za mocne!

PRODUKT ABSOLUTNIE NIE DO SPOŻYCIA !!!

Edytowano przez Seds

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

[Nazwa substancji] SMART SHIVA

[Data testu] 27.03.2019

[Krótki opis] 

Wygląd taki jak na zdjęciu wyżej. 1 lufka zrobiła mnie mocno psychodelicznie, ale nie do tego stopnia bym nie mógł się ruszyć. Z początku była śmiechawa, ale następnie psychodela dała o sobie znać. Całość zamyka się w ok godzince albo nawet półtora. Pojawiło się spore gastro, które jednak trochę przeszkadzało. Po tym gdy ta psychodela ustała, znów przyszły fale śmiechu za co duży +++. Z jednej strony mocna maczanka, ale z drugiej na prawdę bardzo dobra i zaryzykuje stwierdzeniem, iż jest to najlepsza mieszanka z tego sklepu :)

[Zalety]

- Wchodzi z opóźnieniem, ale nie gwałtownie

- Nie odrzuca smakiem/zapachem

- Czas działania

- Dużo śmiechu

[Wady]

- Niektórzy nie obeznani w kanna mogą się zrazić do mocy, gdy usiądą przy tym kadzidle nieodpowiedzialnie

- U mnie mocne gastro.

[Ogólna ocena] (skala od 1 do 6) 5

Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia.

Zaloguj się, aby obserwować