Jump to content

chemcloud.nl

Recommended Posts

• Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Doleciały do mnie sample kurierem w 3 dni 1.85 3mmc 1,5 3cmc PRAWDZIWE 3MMC ZAPACH DZIAŁANIE TAKIE SAME JAK "KIEDYŚ"  Uczuleniówka 100mg (sniffem) wiem że słabo działa ale wyjebała mnie w

Ale wy tutaj pierdolicie czasami mam wrażenie że sami po zamawial iście bóg wie ile tematu i nie przyjmuje cie do wiadomości kurwa że jak ktoś z zaufanych użytkowników wam napisze ze coś jest chujowe

Japierdole niech sobie wychodzi ze 3mmc pewnie 2%procentowe hahahaha ja porównuję wszystko do sortowwww które były w 2012 roku to że wy sobie to bierzecie i lejecieee pod siebie bo nigdy mmc prawdziwe

Posted Images

@frogdrive po pierwsze nie bardzo ci ufam bo to Twój pierwszy post w dziale chemclouda, a w postach wychwalasz monster. Nie zaprzeczam jednak, że sytuacja którą opisałeś mogła mieć miejsce. Problemy z oddychaniem mogą wystąpić, jak się przywali za dużo stimów, albo sort jest dobrej jakości i zostanie źle odmierzony. Mam też kolejną teorie, że jesteście wyprani z serotoniny i dopaminy i nooradrenalina wjeżdza co jest bardzo nieprzyjemnym odczuciem która podnosi uczicie niepokoju.  Mogło być również tak, że zamawiając pierwszy raz z tego sklepu nie mogłeś spodziewać efektów działania sortu który otrzymaliście i wszyscy wkręciliście sobie krzywą faze i nakręcaliście się nawzajem. Zadziałała autosugestia, zaczęło się od jegnego osobnika i powstał dodatkowy niepokój w grupie i o grupę, że coś Wam się stanie. Może być też tak że wzieliście za dużo bo cloud ma bardzo dobre sorty, podskoczyło Wam ciśnienie, weszło troche wspólnego wkręta w grupie i dyskusji i powstało coś na kształt słabej paniki (przy tym stanie jest problem z oddechem). Żeby wyrównać ciśnienie organizm starał się dostosować oddech do wyrównania ciśnienia (powolne zaciąganie powietrza i wypuszczania go przez usta oraz w celu obniżenia również temperatury ciała która przy 3cmc wzrasta.

Oczywiście mogę się mylić, ale pisze swoje teorie bo jestem porobiony. Jak nie mam racji to może ktoś bardziej ogarnięty ci to wytłumaczy gdyż mogę w niektórych kwestiach gadać głupoty, ale masz ogólny zarys co mogło się stać. Nie wykluczam również, że vendor mógł się pomylić z wysyłką i dać Wam coś innego co już się kilka razy zdarzyło.

Sklep klasa, ale przecież nawet pakowanie jest predowe, więc tylko ślepiec nie dostrzeże tego, że jest to sklep predatora.. :E 

Osobiście mi to nie przeszkadza, że to pred, miałem od nich parę paczek jakis czas temu i czas nadejścia paczki był bardzo szybki. Tematy mają też kozackie. 

3CMC Big Crystal to jest ten temat bursztynowy. No kurwa każdemu koneserowi trójek na pewno przypadnie do gustu, choć eufo i speed są mniej więcej na tym samym poziomie, noooo może lekka przewaga euforii. 

Jeżeli działają tak jak działali wcześniej, to na pewno będziecie zadowoleni, bo kontakt jest, czas wysyłki bardzo szybki jak na dzisiejsze czasy.

Widzę też obniżyli ceny 3cmc, mam nadzieje, że nie odbilo się to na jakości. Można się dogadać z nimi w sprawie jakiegoś rabaciku, no i oczywiście pamiętajcie, że to nie Polacy, a z tego co mi wiadomo można się porozumieć z nimi w języku duńskim jak i angielskim... ;) 

• Zamasu changed the title to chemcloud.nl